reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Czesc.
Ja na chwilke.
U mnie tragedia jest,ehhh;/
Wczoraj bardzo spuchlam od zeba i to na dodatek od jedynki.. Pojechalismy na emergency dental czy jakos tak i dostalam antybiotyk i paracetamol bo do tego mialam goraczke 38.6;/ ciezko mi jesc bo prawie buzi nie da sie otworzyc dzis jeszcze podpuchlo mi pod okiem i wygladam jak kosmita.. W nocy troche zeszlo bo moglam oddychac przeznos. Dobrze ze Maja w nocy spala ladnie. Jadla i szla dalej spac. Ja w nocy srednio dpbrze spalam. Wiec od rana szukam tylko okazji do drzemki razem z mala. A do dentysty mam dopiero w nast srode. A co sie okazalo jak zrobil zdj ze plomba dotyka nerw bo w ciazy mialam latanego tego zeba no i mowil ze po ciazy zeby sie sypia;//
Wiec sobie tak cierpiee;( dobrze ze Majuske noge normalnie karmic cycem.
Odezwe sie jak mi to poschodzi ide sie drzemnac bo mala wlasnie padla.
 
reklama
Siema Mamusie przepraszam ze mnie tak długo nie było ale nie miałąm neta....:(:( masakra... u mnie dobrze malutka rośnie jak na drożdżac ma już 3 miesiace za 2 tyg 4 miesiace.... A co tam u was... urodziło się coś komuś ;d ;p :). mala teraz śpi wiec korzystam z wolnej chwili... opowiadać IMG_3926.jpg <- Moja perełka kochana tutaj miał 2 miesiące :)
 

Załączniki

  • IMG_3926.jpg
    IMG_3926.jpg
    21,7 KB · Wyświetleń: 21
Hejka

Nisiula fajna niunia :)
wampi daj znac jak Gabi po wycieczce :)
magda wspolczuje! mnie tez sie zeby posypaly po ciążach... 3 to tragedia :///
Dominisia wspolczuje :p

U nas dupnie, od neidzieli cos sie chrzani, jak nie ejdno, to drugie.... normalnie tragedia... do tego wczoraj auto sie popsulo i do mechanika trafilo, na szczescie znajomy szybko zrobil :tak: mam nadzieje ze ten tydzien sie skonczy i ten pech odejdzie... :confused2:
 
Liza własnie widzialam na fcb, ze cos u Ciebie nie tak. Bedzie dobrze, &&&& trzymamy:-)
Wampi zazdroszcze Gabi wycieczki haha w pazdzierniku tam byłam, napewno bedzie jej sie podobac:-D
Nisiula Klaudia śliczna ;)
 
no oby oby :)

23may spoznione zyczenia dla malej :-)
Kurcze a tu niedlugo urodzinki mikiego :/ i moje tez :D

spac mi sie chce :confused2: hyh
Pogda dupna- 13 stopni - w niedziele mam komunie chrzesnicy i mam nadzieje ze sie ociepli, bo tak to sama bede musiala jechac :/ bo Daniel z Mikim jeszcze kaszla :no:
 
a ja nawet nie mam co pisać.. przeczytałam o takiej dziewczynie - Dominice Budzyńskiej, znalazłam jej fanpage na face, napisałam do Niej, wspaniała dziewczyna.. Jeździ na wózku, ale jej pasją jest malowanie (w sensie make-up), zaczynała od kilku kosmetyków, założyła bloga i fanpage na fejsie i tam pokazywała swoje dzieła.. teraz dostaje kosmetyki od firm kosmerycznych i ciuchy od firm odzieżowych za darmo, jako reklama. ma więcej fanów na fejsie niż Doda.. fakt, że nie tylko to, że pięknie robi to co robi się do tego przyczyniło, ale też w dużym stopniu Jej niepełnosprawność, ale myślę, że jakby była zdrowa to i tak by zasługiwała na to.. bardzo mnie zmotywowała, że jak się chce to można i nic nie stoi na przeszkodzie..
https://www.facebook.com/budzynskaphotographymakeup?fref=ts
a poza tym zimno, ciemno i spać mi się chce, bo do 4 rano robiłam serduszka. jeszcze muszę je kilka razy polakierować i będą gotowe ;)

edit.
no i już.
DSC07911.jpgDSC07912.jpg
 

Załączniki

  • DSC07911.jpg
    DSC07911.jpg
    40,1 KB · Wyświetleń: 19
  • DSC07912.jpg
    DSC07912.jpg
    32,7 KB · Wyświetleń: 20
Ostatnia edycja:
Dominisia ile ja się takich upominków narobiłam kiedyś ;-) Kope lat;-) Fanpage na fb widziałam .. Jak moge coś zaproponować , lakier do spękań ( rewelacja ) efekt super :blink: Ja najbardziej lubiłam robić gipsowe ramki, świeczniki .... i pudełka na prezenty ..

U nas w sumie nic nowego się nie dzieje ..Odebrałam dziś dowód Natalii ..
 
mam lakier do spękań, ale jednoskładnikowy. nie mam do niego cierpliwości, bo nie można poprawiać raz pomalowanej farby, a dwuskładnikowy mi się skończył. :( muszę się ruszyć z produkcją, bo no..
 
reklama
Robiłam takie cudeńka ;) Ale kiedy to było ... Co prawda nie zarabiałam na tym do swojej kieszeni , ale zarobić idzie na tym ..
 
Do góry