reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

mama mnie zostawiła z dziećmi sztuk 3. jedno śpi, dwa się biją. super. koleżanka proponuje mi wynajęcie pokoju. ale ja jesem bardzo trudna we współżyciu, więc myślę, że mogłoby się to źle skończyć. znalazłam mieszkanie 38m2 za 400 zł + czynsz + opłaty.. dużo.? w sumie trochę za wielkie dla mnie to mieszkanie, ale spieszy mi się bardzo..
 
reklama
widam was serdecznie dziewczyny:-):-):-) troche mnie tutaj nie była ale postaram sie teraz być systematycznie :-)

u nas było troche zamieszania ale juz sie uspokoiło a zebyście też byly na bieząco to napisze wszystko w skrócie:):

roczek i chezciny udały sie super,Dennis ma już 6 zębów ale nadal nie chodzi i zaczynam sie troche martwić, waży 12 kg. a ciuszki kupuje mu na 92 cm., buty rozmiaru 23-24 :p.

ja schudłam znów i waże juz tylko 49 kg. czyli o 9 za mało:/
zmieniliśmy meble w sypialni a mój S. kupił sobie rower za 1500 funtów :p i jadzie w lipcu na 5 dniową wycieczke rowerową :)

prosze napiszcie co aktualnie u was bo nie mam czasu przejżeć ostatnich 10 stron a chce być na czasie :)
 
Cześć Happy.! W skrócie u mnie: skończyłam 18 lat, planuje się wyprowadzić z domu, w czwartek jadę oglądać mieszkanie..w końcu się zmobilizowałam i zrobiłam 1 rzecz, jak zobaczę, że się podoba to się zepnę i zacznę robić więcej i większych, bo boję się, że zmarnuję materiał na coś, co nie będzie się podobać.. pokłóciłam się z ojcem K., bo mnie uderzył i nie będę już jeździć do nich do domu.. nie pamiętam, kiedy wyparowałaś ;)
 
Dominisia+ gratuluje postanowień i zycze powodzenia i wytrwałości:-) Dobrzze ze niz juz do domu K. po takiej sytuacji też bym nie pojecchała. mnie nie było około miesiąca , bo sporo miałam na głowie :p
 
wampi- Gratulacje dla córeczki za dobre oceny:):):) Ja się buntu u mojego Dennisa strasznie boje bo ma po swoim tatusiu wybuchowy charakter i już to pokazuje:/ to mój mały jest taki duży jak twój a prawie dwa lata młodszy


to zdjęcie było robione jakiś miesiąc temu i już widac ze kawał chłopa z niego :) 376125_325103580950864_337157623_n.jpg
 

Załączniki

  • 376125_325103580950864_337157623_n.jpg
    376125_325103580950864_337157623_n.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 24
Happy, Wampi Wicia nosi 86-92 (kilka ma 98) i buciki 20-22 ;) ale Ona jest wysoka bardzo. co do buntu.. czy jest możliwe, żeby bunt dwulatka zaczął się w wieku Wici.? bo zawsze była trudna, ale teraz to jest już masakra.. wszystko jest nie, nie mogę Jej czasem nawet przytulić i dać Jej buzi, bo mnie odpycha, a sama z siebie całuje tylko mojego najmłodszego brata, chyba, że ma bardzo dobry humor to mnie i K., ewentualnie czasami Konradka..

moja siostra znowu ma coś nie tak w głowie. poduszka od wersalki z kompletu leżała na jej łóżku, to rzuciła nią w okno, bo to nie jej i z jakiej racji tam leży. :no: mam już jej dosyć. idę spać. dobranoc.
 
Hejka :)

Happy witaj spowrotem.

wczoraj kolezanka z mezem i synem u mnie byla. 1,5 roku ma Aleks. Jaaaakie to slodkie takie male stworzonko. I Oskar taki dorosly sie wydawal przy Aleksie :)A zachwyceni nim byli. hahaha.. do momentu kiedy zrobił w pampersa kupsko. no trzeba bylo wietrzyc.. F maske od inhalatora zalozył, a ten wezyk od leków chcial za okno wywalić, zeby szybciej swiezego tlenu naszlo. hahahaha

Dominisia, czy 400 zł za mieszkanie to duzo? zalezy od wielkosci miasta. Bo np zebym ja miala w naszej pipidowie tyle placic to by byla cena z kosmosu.. ale znowu np w Monkach to za tyle sie wynajmuje.W b-stoku za kawalerke musisz dac 800 zł + czynsz
 
Hejka

dominisia no cena za taki metraz chyba ok... zalezy wlasnie do miasta, my tez szukamy czegos na wynajem to coeny so rózne ale tez bylo za 70m2 za 650zl plus oplaty takze fajnie ;)
happy witaj, maly ma juz roczek :szok: spoznione sto lat :-)

U mnie Miki za 2 tyg konczy 3 latka i ma kolo 97cm wzrostu, wazy jakies 15-16kg, buciki rozmiar 25-26. :-)
No zaraz sie zbieram obiad naszykuje i chyba salate wysadze.... hymmm :dry:
 
reklama
hej hej

Dominisia
wydaje mi się, że za taki metraż to nie jest dużo. Ale tak jak już dziewczyny napisały wszystko zależy od wielkości miasta
Happy witaj;-) ale duuuży chłop z Denniska.I szybko posypały Wam się ząbki :) Mój ubranka nosi w rozmiarze 80-86 a rozmiar bucika ma 20, ma 7 gryzoni i niedługo powinien przebić się kolejny. A i nie martw, przyjdzie czas to zacznie chodzić:)
Renata agenci z Twoich synów;-) moja Oliwka ostatnio wymyśliła, że weźmie Damiana do p-la i będzie go pilnować ale jak zrobi kupsko to Pani Ela go przebierze:-p
Liza miłej pracy w ogródku;-) może przy okazji się poopalasz trochę?

Mój K. idzie dziś na rozmowę w sprawie pracy...
 
Do góry