reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

milena niedługo ze mną się zobaczysz :-p a z którą Kasia sie widziałaś??
asik to szczerze nie wiem co poradzić ... oby zaczął szybko jeść !
artystka ja jeszcze zaglądam :D ale skróciłam sobie nick o kilka literek ;-)
herbata ładnie przybrała :-) wyobraź sobie że moje własnie takie wielkie się rodziły :-p hiihi
liza no to się nieźle musisz nawkurzać na niego :/
paulina a w jakim celu Twoja mama Twojemy facetowi takie smsy pisze?
dominisia jakie ozdoby sprzedajesz?? :-)
happy ja miałam implant w sumie rok i 4 msc , ale późnie zaczęłam się "dziwnie" czuć i myslsłąma że to przez implant ... i go wyjęłąm a taeraz załuję :-p bo to nie prze niego, wiec przerzuciłam się na plastry póki co ... wróciłabym do implanta ale nie chę mieć 2 śladów na rece :/
papidka wkładką ? czyli spiralą ?? czu o krążku? jesli o krążku to ponoć jest bardzo dobry i wygodny , jeśli o spirali to one są zalecane raczej dla starszych kobiet niż w naszym wieku ...


dobra lecę z dzieckiem do przedszkola :-) wpadnę później nadrobić resztę :-p


 
reklama
Wczoraj mimo, że źle się czułam wyszłam z małym na spacer bo szkoda siedzieć w taką pogodę w domu a było 25st w cieniu. Damian w krótkim rękawku 'biegał':tak: Dziś już zimniej jest...
gardło nadal mnie boli, gadać nie mogę... Oliwka się śmieje, że nie będę mogła krzyczeć jak będzie broić:-p

Paulina
ja biorę 'Microgynon 21' (jakoś tak). A i zapomniałabym jesteś w wieku mojego brata;-)
Happy śpioszek z Denniska;-)
23may mi na katar pomógł Nasivin Soft ( dla dorosłych)
Magda nie wiem jak w UK ale w PL uważa się za termin porodu ten z OM, więc byłabyś dopiero 2 dni po terminie;-)
Vi na szczęście coś ruszył z jedzeniem, może nie jest rewelacyjnie ale trochę zje:happy:
Dominisia my się wybudowaliśmy na uboczu, do najbliższego sąsiada mam z 200m i prawie co noc zostaję sama bo K. na nocki pracuje

Co do kwiatków, czekoladek itp. to my się przestaliśmy w to bawić. Zanim zamieszkaliśmy razem były jakieś drobne prezenciki ale potem zaczęliśmy oszczędzać na dom... Poza tym uważam, że nie upominki świadczą o miłości do drugiej osoby ale to jak się odnosimy do siebie na co dzień... a znam małżeństwo gdzie facet kupuje żonie kwiatki przy każdej okazji a jak się napije to wyzywa ją od najgorszych i bije:no:
 
Hej.
Jestem w szpitalu. Pierwszy skurcz byl po 2 ale sie nim nie przejelam zbytnio. Kolejne po 3 co 11min pozniej co 10 a pozniej co 5min. O 6 jak dzw do szpitala to jakas chyba wyrwana ze snu byla bo kazala sie wykapac wziasc paracetamol i zadawala glupie pytania, kuzynka T dzwonila to jej spytala po co takie pytania zadaje. Na porodowce na polozna tyle czekalam ze masakra.. W koncu jakas sie zjawila a ja sie wilam z bolami po scianie do tego remont tam jest. Zbadala mnie i mam 2cm rozwarcia przy badaniu krew poszla. Mowila ze moge jechac sobie do domu wykapac sie i odpoczac.. Z takimi skurczami nigdzie nie jade bo pozniej sie okaze ze korki albo cos. Dala mi jakies 2 tabsy i zaprowadzili na oddzial przed porodowy kolejny raz.. Ehh
Ale juz cos sie dzieje i mam nadzieje Ze mnie nie odesla do domu.. Tak mnie zbadala ze teraz boli mnie tam.. I prawdopodobnie mala przyblokowala i nie ida wody dlatego bo czopu nie ma juz tam. Jestem jedyna na tym oddziale co ma skurcze i pojekuje. Piszac posta mialam 3.
Poki dam rade to bede pisac. Bole krsyzowe mam ktore pozniej przechodza na brzuch i strasznie kluje w kroczu..
 
MADZIA SZYBKIEGO I JAK NAJMNIEJ BOLESNEGO!!!!!!!!!

Vi mojemu tacie :)
Asik ja bym sie bala w nocy zostac sama. Jak mieszkalismy z A. w wakacje na dzialce u mnie i on wychodzil o 4 do pracy to zamykalam okno i otwieralam dopiero kolo 7 jak zycie na wsi sie zaczynalo. Nie wazne ze nie mialam czym oddychac okna nie otwarlam.
 
Vi spotkamy się spotkamy . Mam jechać z mama na klify ..mohery ? :-D:-D:-D może to gdzieś w twojej okolicy ?? z 23may się od czasu do czasu spotykam;P

Magda juuupia . Szyyyybkiego porodu .. i nie daj się wyrzucić do domu:shocked2: jestes po terminie , skurcze, rozwarcie ...jak sie nie ruszy to oxy i niech ta malutka juz wyjdzie

edit . aH przeczytałam Magdy post i zapomniałam co miałam pisać . mój ''teść'' też wielkie oczy robi że P pracuje , a ja siedzie w domu i nic nie robie , i jeszcze ja biorę od P pieniądze i kupuje sobie ciuchy , zamiast pampersów i mleka dla dziecka... no ale on siedzi na *** przed tv , wiec syn powinien brac przykład z ojca , żona zarabia a on przed TV z piwem , jak nie z tanim winem. wiecznie ktoś na niego zarabia , jak nie żona , to P jak tam mieszkał , pisałam kiedys nawet jak do mnie się wprowadził to były sytuacje że zanosił wypłate tam , bo inaczej ojciec by sie obraził - a przeciez to ojciec '' trzeba POMÓC jak chce całą wypłate to raz w miesiacu mu dam, bo nie wypada odmówić '' a potem mówia ze ja biore dziecka pieniądze na moje wydatki , kiedy to oni biora i przepijaja .. Ah szkoda gadać na ich temat ..
 
Ostatnia edycja:
MAGDA &&&& za Ciebie i mała ;*

Gniecha, heej ja Cię nie kojarze z tego forum ;]

pogoda dzis nie najgorsza.. kupiala sobie parasol bo myslalam ze bedzie padac a tu dupa ;p
 
Mały w południe uciął sobie drzemkę, włączyłam tv i też zasnęłam... a jak się obudziłam nie mogłam wstać z łóżka:no: w kościach łamie, gorączka 38,5st, gardło i głowa boli... K. na razie zajmuje się dzieciakami ale do pracy niedługo jedzie:-(

Magda szybkiego i jak najmniej bolesnego;-)
 
reklama
Gniecha ja tez nie kojarze.
23may cieplutko sie zrobilo :)
wampi no wlasnie dawno cie tu nie bylo :) pokazuj sie czesciej

Ja dzis na solarium bylam. Wysmarzylam tylek po poltorej roku wkoncu ;)
 
Do góry