reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

No dzień dobry młodym Mamusiom :) Nieładnie że tak wcześniej wskoczyłam i się nie przywitałam :D Mam termin za miesiąc :) i 20 wiosenek za sobą. Mieszkam aktualnie w Anglii i właśnie się ochłodziło, nawet pada. :)
 
reklama
Wampi mam nadzieję, bo do czerwca nie wyobrażam sobie z tym coraz większym brzuszkiem chodzić :no: Już jest ciężki jak nie wiem. Do tego mam ostatnio takie chore sny, że rano nie pamiętam po nich, jak mam na imię (a w nich oczywiście chodzi o maluszka).
 
Gniecha Witaj ...
Wampi No ty nie ładnie nas tak zostawiać .. ; ))
Magda i się doczekałaś kochana ??? &&& zeby było szybko , o ile już nie masz maleństwa ze sobą ..

Natalia mi śpi od 17:30 matkoo :szok: dziś wstałam o 5 , jutro pewnie o 4 pobudka .. ale P w domu jutro to może da mi pospać i się zajmie dzieckiem .
 
magda juz moze po, albo w trakcie ;p


Julka meczy psa, ubiera mu buty ;p
a mnie katar nadal meczy... upatrzylam sandałki Julce w ccc ;p
 
Gniecha witaj ;)
Wampi ostatnio Cię widziałam na początkach jakoś jak ja zaczęłam pisać chyba ;P
Magda ajjj.. to dzisiaj, albo jutro się dowiemy jak tam wszystko się potoczyło ;)
Paulina chyba pojadę do K.
23may ja dzisiaj kupiłam Wici w CCC ładne sandałki ;P
Vi małe toaletki, zawieszki, kuferki, kasetki, herbaciarki.. ale na razie robię tylko po nocach, bo w dzień przy Małej nie mogę (lakiery toksyczne, farby, kleje itd.).. jak skończę to, co powinnam zrobić w 2 dni, a robię tydzień to wstawię zdjęcie.. tylko mam pytanie. zdjęcie takie wstawić tu, czy w zdjęcia.?

miałam dzisiaj rozprawę mojego ojca. mam nadzieję, że już nigdy go nie zobaczę.
Mała się przejadła słodkiego i wymiotowała.. :(
 
Ostatnia edycja:
ja jak Małej kupowałam pierwsze kapciuszki, to musiałam kupić 21, później moja mama kupiła 22, żeby skarpetka ciepła weszła i są dużo za wielkie. dzisiaj kupiłam kapciuszki 20 i 21 sandałki.. i jak tu iść bez dziecka do sklepu i kupić buciki, jak nawet z tej samej firmy jedno 21 jest dobre, a drugie za duże.? :eek:
 
Wampi zaraz mu stopka dorosnie do tych buciszkow :) twoja cora ma rozmiar 37 juz? Duza stopke bedzie miala. Ja ledwo dorastam do 36, czasami to nawet 35 sie zdarza.
Oj milena wspolczuje ci pobudek takich. Ja nie pociagnelabym dlugo.

Moja Niki ma rozmiar 16, bo 17 za duze :-D

Dominisia co twoj ojciec zrobil? Jesli mozna wiedziec.

Ja chyba poznaje mojego A. na nowo. Obawiam sie ze nie dlugo to juz nie bedzie MOJ A. i to tak serio serio. Jak dalej tak bedzie po mnie tyral to jak zjedzie na komunie w maju to zastanie torby przed drzwiami. Nie dam sie. O kase tez zaczyna burzyc, powiedzialam mu ze mam w **** jego pieniadze niech sie nimi nazre, ja przezyje na zasilku a udupie go na takie alimenty ze sie nie pozbiera, bo w sadzie to ja mam znajomosci a nie on. Szczerze to mam nadzieje ze sie otrzasie.
 
reklama
o alimenty właśnie chodziło :/ bo ma 100 tys. długu i jak w końcu dostałyśmy z funduszu to też nie płacił im i fundusz go ściga. a tak się wykręcał w tym sądzie.. że zrzekł się mieszkania, w zamian za zaległe alimenty, co g. prawda jest w sumie.. :/ burak. chyba wolałabym mieć ojciec nn.
 
Do góry