reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej. Kuba złapał katar i kaszelek go męczy, robię mu inhalacje jak nie pomoże to lekarz. Piękna pogoda u nas a ja w domu siedze. mam ochotę na jakieś dobre jedzonko :-D
magda dawaj już no ;D
 
reklama
Wczoraj minal termin z okresu takze u nich dopiero za 2tyg..;/ ide w pon do lekarza jak dotrwam i jak dalej nic sie nie bedzie dzialo to nasciemniam konkretnie i tyle;-)

Kurde u nas pogoda zwariowana dzis.. Raz slonce zaraz deszcz i znowu slonce, ale mega wieje.. Ale i tak trzeba isc na spacerek.. Teraz to chodze jak nakrecona z nadzieja ze cos sie ruszy.. Plecy mnie juz tak bola ze dzis mowie do T ze ma mi cos wymyslic zebym moglam sobie brzuch podwiesic hehehe.;-)

Majusiek dzis spokojna tylko sie lekko przeciaga;-)
I zaczely ostatnio mnie bardzo bolec cycole.. Matko dotknac sie ich nie da..

A tak w ogole to Renata nam gdzies zaginela konkretnie;-)
 
aa o kwiatkach tez moge pomarzyc, A. jak cos to kupuje mi czekoladki a nie kwiatki:angry:
I bardzo dobrze ... szczuplutka jesteś to się przyda troszkę kalorii ;))

Renata się zawieruszyła , wróci ;P

Ja tak na szybko , weszłam wcześniej i mi posta skasowało ;((
Dziś byłam 3razy na spacerze ale powiedziałam dość wnoszenia wózka na 4-te piętro , złożyłam i wrzuciłam do samochodu - jakieś wyjście nie ? . Zrobiłam Natalii zdj do dowodu , było ciężko ale fotografka dała radę . Natalia już samoobsługa - sama butle trzyma i je oczywiście jak jej się chce. :) mh co jeszcze .. Antykoncepcja , stosuję najlepszą ---> BRAK przytulanek . P pracuje od rana do wieczora , dziś jest wcześniej ale Natka pewnie zaraz będzie spać bo wymęczona , zresztą tak jak ja . Pogoda świetna mnie to już za gorąco :-D

Ok , oczy mnie bola uciekam ..

Aha Magda ja bym szła kłamać , że skurcze sa jakies czy co ..

Edit. No i Natii wykąpana , i śpi ;)) A mi się chce frytek i chyba będę musiała iść po fryturę :?? a juz nie chce mi się poo tych schodach wchodzić , bo zejść to jeszcze spoko,
 
Ostatnia edycja:
taaa ja chudziutka.. To Ty Milena przy mnie to szkielet ;p
frytkiii jaaaa tez chce!

my cały dzien na dworze, teraz dopiero zaciaglam Julke do domu ;]
jutro ma byc juz brzydko ;/
 
23may Ta już wszystko co zjem idzie w brzuszek . i waga rośnie . Mam powoli brzuch jak w 5msc ciązy ;PP I cicho , będzie ciepło .
 
reklama
ja przynajmniej mam o tyle dobrą sytuację u mamy, że mogę wyjść nie uczesana, nie pomalowana, w rozciągniętym swetrze i kapciach i i tak nikt mnie nie zobaczy, bo najbliższy sąsiad jest 500 m ode mnie. mogę sobie zostawić przed domem śpiącą Małą i wiem, że ani samochód Jej nie obudzi, bo do drogi mam kolejne 500 m, ani nikt się nie będzie drzeć. :-p
 
Do góry