reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

julka dzis z trampoliny zejsc nie chciala .. z placzem ja tzreba bylo sciagac;]
pozniej z piasku nie wyjdzie. zmyslalam jej ze zabawki chca isc spac i im przeszkadza to sie udalo ;p
 
reklama
23may, Milena chudziutkie jestescie obie :) na FB zdjecia widzialam, super figurki macie :) Liza tez swietnie wyglada, wogole nie widac zeby trojke dzieci urodzila ;-)
Dominisia fajnie macie ze tak daleko sasiada nie ma :) ale wsumie ja bym sie bala mieszkac tak bez ludzi wokolo :-)


A. jest strasznie chamski. Nie wiem co mu sie od niedzieli dzieje. Nic nie mozna powiedziec bo odrazu mi cisnie... Cos mu pewnie znowu nie wyszlo i sie na mnie wyzywa. W czterech literach to mam, nie bede sie nic oddzywala jak sie mu odzwidzi to sie odezwie..
 
23may chyba zaczne sie za kobietami ogladac bo nasza "rasa'' zazwyczaj troche mozgu posiada :-D Najbardziej mnie wkurza ze on twierdzi ze jest normalny i nie da sie przegadac :wściekła/y: za dwa tygodnie przylatuja, ciekawe jak sie zachowa i czy sie wczesniej odezwie. // A chudzinka to jestes!! Ja to tak nawet przed ciaza nie wygladalam :D
 
Paulina no właśnie przez to, że takie odludzie walczę teraz z mamą, bo kupiła małe kaczki i musi jechać do Gniezna. ktoś musi zostać pilnować kaczek, a że Oktawia jest małym żulkiem padło na mnie. ja się boję sama zostać. wiem, że jest malutkie prawdopodobieństwo, że zaatakuje mnie tu psychol z siekierą, ale się boję. a jakaś "pani terapeutka Krysia" do której chodzi moja mama powiedziała jej, że jestem na tyle dorosła, że mogę zostać sama :/ K. ma szkołę, więc nie przyjedzie mnie bronić przed psycholami. koleżanek nie mam, więc też nie ma kto ze mną zostać. nawet kochanka nie mam, chociaż K. się czasami inaczej wydaje. co ja mam zrobić.?
 
hej ale duzo piszecie zapomnialam co mialam której odpisać he

dla mnie na katar najlepszy jest sudafed w tabletkach już po dwoch tabletkach nie mam kataru...
hmmm róże jak fajnie ja ostatnio dostałam kwiaty od P na nasza pierwsza rocznice ślubu he czyli rok temu

dominisia no kurcze facet jest od tego żeby zarabiać i rodzine utrzymać a nie kurka ze jak to tak ze on bedzie w polu a ty "w domu tyłek grzałka" no normalnie szok współczuje
moja babcia też mieszka tak ze sąsiad do sasiada ma z km drogi he ale nie powiem podoba mi sie tam cisza spokój nikt sie nie wtraca ze muzyka za glośno czy coś, ale jest jede minus często kręcą się tam cyganie zęby okraść już bylo kilka takich akcji...

pogoda super, Niki prawie cały dzien na podworku spedzila padla spac o 21 a ja se włoski pomalowałam korzystając ze wczesniej zasnela
 
mirabelka mi się tu podoba i w ogóle, ale sama się boję zostać i już. jak byłam młodsza i nie było Małej się nie bałam. starzeje się.?
a z tym, że jego mama uważa, że on nie może biedny mały miś do pracy. co ma mówić, jak ona zapierdziela w polu, a jej facet siedzi z dupą w domu i pije piwko za piwkiem, albo śpi.? ona uważa, że to kobieta musi wszystko. tylko zapomniała, że jak jej dzieci były małe to jej matka się nimi zajmowała. moja mama nie może, bo ma swoje, więc niech ona się zajmie Wicią.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka. Dzis juz nie tak pieknie, lekko przychmurane jest. Kurcze czemu akurat na weekend tak sie robi :-:)-:)-(

Dominisia ja mialabym w czterech literach te kaczki. Ja bym pojechala na twoim miejscu do K. :D napewno bym nie zostala, nie bylo by takiej opcji. Ja na dzialce u mnie boje sie sama zostac, gdzie sasiada mam 30m od domu. Ale jak bylam mala to tez moglam sama zostac, nawet z otwartymi drzwiami. Starzejemy sie..

Wybieram sie dzis na solaris, zobaczymy czy mi spiecze tylek :D Tylko musze poczytac opinie o tym co mam na osiedlu, bo mi moje ukochane PLATINIUM zlikwidowali :-(
 
Do góry