reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
23may woda morska.? ;P
Paulina raz przyszedł K. kolega, żeby mnie błagać o przepustkę dla K., pozwoliłam i tak się zdoili, że jak spotkam tego kolegę, to mu do d. nakopię. miał go pilnować, mieli wrócić o 20, wrócili o 22, od 20.30 dzwoniłam, że K. ma wracać do domu pomóc mi wykąpać Małą, to stale było, że za 30, albo 20 minut :/ a ja Małej nie mam z kim zostawiać, żeby robić za jego opiekunkę. na jego 18 idę z nią xD
 
Hej;-)

23may- sprobuj "masc majerankowa" pod nosem sie smaruje ja.. Troche smierdzi i taki zielonkawy odcien jest, ale mi ostatnio w jeden dzionek katar zniknał, nawet u dzieci mozna stosowac a kosztuje grosze.

U mnie nic ciekawego.. bylam z siostra w miescie, a teraz sobie siedze. Dzis ona obiada robi takze ja mam luzik.. chociaz ostatnio to ja w ogole nic nie gotowalam bo mi sie poprostu nie chcialo a to przez to ze mam dalej taka niechec do jedzonka..

U nas dzis zimno i wietrznie.. brrr...
 
Magda.! idziesz Ty rodzić, czy nie.? nie powinni Ci zacząć wywoływać.? mówią coś w ogóle.? żeby się nic nie stało..

jaki tu spokój, lalalala..`
u mnie burza.
 
Ostatnia edycja:
My juz po spacerku :) nie wiem czy czasem potem sie jeszcze nie wybierzemy tak cieplutko. Ubralam Niki bodziaka dres i na to bluza i wydaje mi sie ze za cieplo.No i oczywiscie czapeczka, kupilam jej dzis taka mega cieniutka co tylko glowke przed sloncem troche przyslania i uszka. Ja w krotki rekawku szlam.

Dominisia mi naszczescie mama chetnie zostaje z Nikola. A jak nie ona nie ma czasu albo cos to tesciowa zostala ostatnio wyprobowana, cala noc byla z nia i potem pol dnia jak spalismy, ani raz jej nie slyszalam a byla pokoj obok. A tak sie wtedy balam isc na impreze. Bedziecie zmieniac nazwisko Wici po 18 K.?
Madzia no wlasnie kiedy porod wywolaja??
 
reklama
Paulina nie. nawet nie wpiszę go jako ojca, bo po mojej 18 będę się starać o wyższy zasiłek dla samotnych matek. chciałam, żeby K. zmienił nazwisko na nazwisko matki, bo nie chcę, żeby moje dziecko nazywało się jak jego chory ojciec, ale on woli swoje. no cóż. nie zmuszę go. moja mama nie dałaby rady zostać z Wicią, bo ma 2 swoje..

i hit sezonu - K. podobno ma pracę na wakacje i na tą sobotę idzie na 3 godziny i dostanie 40 zł.. już mu truje, że ma kupić Małej spacerówkę-parasolkę, bo ten nasz wózek jest ciężki jak cholera. i dużo miejsca w samochodzie zajmuje.
 
Do góry