reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

magda ty jeszcze tu hehe <żartuje>:biggrin2:
milena moja niunia tak samo cały dzień by na podworku spędziła

co do anty to my na gumkach jak już coś się dzieje, ale u nas to żadko tak jakos po ciąży nie mam ochoty he:-D

my dziś na zakupki pojechaliśmy z Nikolka:) byla nawet grzeczna i podobało jej się. no i kupilismy łancuszek i swiece na te chrzciny ale kurcze zajechałam do domu patrze a swieca pęknięta i lipa trzeba nową jeszcze tylko prezent dla malej dokupić i wsio. pogoda u nas super w kącu cieplutko
 
reklama
Dominisia ja sie ostatnio przytulam ale do psa :-D Jedynie z ranca przenosze Nikole do siebie, ale jak A. jest to caly czas u siebie spi.

Kurcze, na wspomnienia mnie wzielo. Wlasnie ogladam zdjecia jak bylismy z A. na wakacjach w Chorwacji. Pojechalabym gdzies wysmarzyc sie na plazy, ale z Małą to moge pomarzyc ale chyba o solarium:-D
 
Paulina ja nawet o solarium mogę zapomnieć :/ nie mówiąc o fryzjerach, kosmetyczkach itp. :/ chciałam dać Wicię do K. na weekend, żebym mogła uruchomić w końcu produkcję, ale się boję, że znowu przestanie chodzić..
 
Witam dziewczyny:) dziś mały zrobił pobudke o 8:/
Jeśli chodzi o TE SPRAWY to S. Może codziennie a mi wystarczy raz w tyg.... mały nie zobaczy bo ma swój pokój ;)

Ją właśnie jutro idę kupić karnet na solarium :) ale do kosmetyczki chodzę rzadko...

Dziś znowu do pracy na 15-23 ale jutro i w sobotę wolne , no i trzeba jechać na zakupy po garnitur dla małego i sukienkę dla mnie na chrzest. A pozatym potrzebuje kilku nowych ciuchow
 
ja po jakiekolwiek ciuchy dla mnie pójdę jak zarobię. :/ ciuchy Gugisi kupuje K., tak się z nim umówiłam i nie obchodzi mnie, skąd weźmie pieniądze. ja mu wysyłam link z allegro i on ma to kupić. jestem okrutna i zła.?

Wicia robi dużo śmierdzących kup o konsystencji masła. macie jakieś pomysły id czego to może być.?
 
Ja tabletki zaczęłam brać po urodzeniu Oliwki, potem przerwa 'na Damiana' i dalej biorę. Płacę 21,50zł za 3 opakowania, więc nie jest tak źle;-) przyznam, że kilka razy zapomniało mi się i nie wzięłam tabsa

Magda w 1 ciąży bardziej sprawdził się termin z USG a w 2 z OM, więc jak sama widzisz reguły niema

Sorry, że nie odpisuję wszystkim ale jakaś osłabiona jestem, gardło mnie boli...
 
hejo :)

Dominisia mnie fryzjer widzial w lutym 2012 a na solarium bylam w pazdzierniku 2011 bo w styczniu zaszlam i sie nie dalo. Ale dzis albo jutro musze sie przejsc bo przeciez za dwa tyg mamy komunie potem wesele, a ja bialas jak tlo na BB :-D ubranka zazwyczaj ja Niki kupuje no bo mamy z A. wspolna kase.
Happy 8 to wczesnie? Mi dzis Niki chciala o 5:30 wstawac ale wzielam ja do siebie, nie reagowalam na zaczepki i po chwili usnela
Asik jakie tabletki bierzesz? Bo tanio bardzo, mi to lekarz chyba najdrozsze jakie sa przepisal ;/


Tak cieplo u nas ze masakra. Pogoda nas rozpieszcza. W sobote umowilam sie z kolezanka no ale widze w prognozie ze ma byc nie ciekawie :wściekła/y:
 
Dominisia-moim zdaniem dobrze robisz , niech K. Zadba o małą , o ciebie też powinien zadbać
Asik-zdrowka
Paulina12-Dennis zazwyczaj wstaje o 9 więc 8 to godzinę wcześniej niż zwykle, ale wczoraj poszedł spać 30 min. Wcześniej. Dennis wogóle śpi dużo, bo zasypia ok.20 a wstaje ok.9 (nie budzi się już w nocy na jedzenie) a w dzień zasypia o 12 i wstaje ok.14-15
 
happy on nawet o siebie nie dba. tyle co fajki, a teraz kupił sobie e-papierosa, więc jeszcze mniej kosztów..

w ogóle to chciałam Wam powiedzieć, że dzisiaj pewnie skończę zawieszkę - serduszko (zaczynam od małych rzeczy, bo się boję, że popsuje, chociaż to serduszko takie malutkie nie jest).
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dominisia-współczuję tobie, bo moim zdaniem to faceta zadanie zadbać żeby jego rodzinie niczego nie brakowało, S.nawet jak jedzie kupić coś sobie to często,kupuje też dla małego jakiś drobiazg albo kwiaty dla mnie. A K. Pracuje? Dokłada się do utrzymania małej? Bo z tego co pamiętam mieszkasz z mamą?
 
Do góry