reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej;-)
Zglaszam swoja obecnosc hehe;-) nic kompletnie sie nie dzieje.. Masakraaa.. Dzis wypada termin ktory dr rodzinny wyliczyl z okresu.. Noo zobaczymy ;-)
Ja zaraz tez lece zrobic sobie sniadanko.. Tylko z rana jedzenie mi wchodzi a pozniej mam dzien bez jedzenia bo nie mam ochoty jesc..
 
reklama
Hejka :) Moja Niki dalej spi. O 7:30 obudzila sie i do 8 szalala w lozeczku. O 8 ja sie z lozka zebralam, przewinelam ja i dalam butle, a o 8:30 dziec spi!! Wiec ja tez sie kimnelam, ale pol godziny temu obudzilam sie wyspana, a ona dalej spi :-)

magda dzisiaj siostra przylatuje? :-D
Liza u nas tez sloneczka nie ma ale chyba cieplo. Bylam wczoraj w biedronce po sloiczki ale same deserki byly, wiec dzis musze targac znow wozek przez 4 pietra do carrefour :D
Asik dokladnie :) faceci sa dziwni :-)
 
Paulina- takk przylatuje;-) o 14 na lotnisko juz jedzie bo kawalek maja;-) A stad to mój T pojedzie.. Chcialam z nim ale ten to ma takie czarne wizje wiec zostane w domu hehe;-) .."a co bedzie jak sie zacznie, a my bedziemy na autostradzie w korku stali, przeciez wiesz ze w tych godz sa korki; a jak utkniemy na autostradzie to bedzie dupka nic nie zrobimy.." hehe wiec nie bede go stresowac:p Mówi do mnie ze pojedziemy razem z Maja ja odwiesc jak bedzie wracac:D Nie bede go o zawal przyprawiac hehe;-) To ci córunia dała dzis sie wyspac:D I wspolczuje przeprawy pozniej po zakupach z wozkiem, hehe:p
 
Ostatnia edycja:
ale cieplucho u nas ;) byłyśmy już na spacerku ;P teraz Potwora śpi, a ja chyba muszę sprzątać ;(

Magda idź Ty już rodzić, my tu na foto czekamy Twojej Niuni, a nie ;P
 
Dominisia- z checia juz bym poszla;P ale mojej sie nie spieszy;P codziennie sni mi sie ze sie zaczyna hehe noo ale ciiszaa;) A ktory termin wam sie sprawdzil porodu? z USG czy OM??
 
Witam,
u nas dzis az 18 stopni, mam juz posoprzatane, pranie zrobione i zup za chwile bedzie;-)Ł dzis w domu wie poszedl z malym na spacer o 10 i przed chwila wrocili.
Magda mi bardziej z OM sie sprawdzil mialam na 2 lipca, z USG na 30 czerwca a urodzilam 7 lipca:tak:
 
magda mi z usg bo był na 3 czerwca a z om miałam na 8.
Nie mam sily ani czasu pisać. Maly się przeziebil w klatce remonty no masakra i spać nie może. no szok. nawet mi się czytać nie chce co nasmarowałyście. Co myślicie o wkładce hormonalnej? lepiej to czy tabletki?
 
Papitka powiem ci ze jak przeczytalam twoj wpis o wkladce to sama sie nad nia zastanawiam. Musze jeszcze z A. na ten temat pogadac jak przyjedzie. Narazie stosuje tabletki ale chetnie zalozylabym wkladke.
 
hej dziewczyny wpadłam na chwile:)
u nas dziś ponuro i deszczowo:/
mi sie żaden termin nie sprawdził z OM miałam na 23.04 a z USG na 22.04 a urodziłam 13.04
magda- teraz to tylko czekać:)
Papitka ja bym wkładki nie założyła:/ mam implant i polecam :) a tabletki są fajne ale tylko dla osób z dobrą pamięcią bo ja to bym zapominała :p
Aniula- to szybko sie ze wszystkim wyrobiłaś

U mnie nic nowego:/ ciągle praca.dom.praca,dom... mały już chodzi jak trzymam go za rączke ale sam jeszcze nie chce:)...ostatnoi spiewał w ózku nananana i aż sie ludzie obracali :) mz juz dolne jedynki,dolna lewą dwujkie i górną lewą dwujke:)

Dziś ide do pracy na 15-23 :/ shudlam 2 kg :/



postaram sie juz być na bierząca:) i przepraszam ze nie odpisałam wszyhstkim:zawstydzona/y:
 
reklama
Happy u nas w PL implant jest ciezko dostepny z tego co wiem :) pewnie ze zmeczenia schudlas kochana, nie obciazaj sie tak. Gratulacje dla Denniska :)

Ja nie ide jednak z Małą na zakupy. Pojde jak mama wroci po 16, z kolezanka sie umowilam. Pogoda beznadzieja co chwile kropi

EDIT:
wlasnie doczytalam :D
Madzia ja to ogolnie mialam strasznie odlegle terminy. Z OM mialam na 21.10 a z USG najpierw na 9.11 a pod koniec 2.11. A cc zrobili mi 15.10 no ale nie mialam wtedy zadnych objawow porodu.
 
Do góry