reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Bylam u dentysty. dodzwonilam sie , kazala przyjechac przed 11. wiec pojechalam. leczyc chciala 8. ale ze ja cykor.. a leczenie kanalowe by bylo.. wolalam usunięcie. Matko i corko.. znieczulenie slabo dzialalo.. myslalm ze mu z zuchwą wyciągnie tego zeba. moj jek bylo na korytarzu slychac. no ale usunela. dzielna bylam i nie ucieklam z fotela :D

ugotowalam bigosik na obiad, a teraz rozmyslam czy piec jakies ciasto czy moze niech Ł przyniesie z piekarni??
 
reklama
Renata ja tez wolalabym wyrwac :D
Dominisia napisalam mu ze dobrze ze nie oset to stwierdzil ze tez moze byc :) haha, moj tez kiedys stwierdzil dokladnie to samo :D
 
Helloł, jak mnie dawno tu nie było. Jestem na chwile u rodziców i tutaj mi neta łapie, od niedzieli jesteśmy na swoim mieszkanku dopiero co będziemy jakiegoś neta zakładać. A więc od początku, ostatnio pisałam 20 marca że mi wody w nocy się posączyły, o godzinie 23:30 byliśmy już na porodówce bo skurcze zaczęły być już regularne, okazało się że mam 3-4cm rozwarcia o godzinie 2-3 było 5, do 8 się przekimałam jeszcze z E, rozkręciło się dopiero po 8 kiedy podali mi kroplówkę i przebili pęcherz,15-20 min partych i o godzinie 11 Miron był już w moim ramionach, ważył 3,5 kg i mierzył 55 cm, dostał 10/10:-)

Tatusiek dzielnie przetrwał cały poród od początku do końca, przeciął pępowinę a chwile później tulił już synka :-D

Odezwę się gdy bd miała u siebie neta. Pozdrowiontka dla Was dziewczyny.

DSC00906.jpgDSC00913.jpgDSC00922.jpg
 

Załączniki

  • DSC00906.jpg
    DSC00906.jpg
    21,1 KB · Wyświetleń: 44
  • DSC00913.jpg
    DSC00913.jpg
    23,3 KB · Wyświetleń: 43
  • DSC00922.jpg
    DSC00922.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 40
Ostatnia edycja:
Inka_18 gratuluje dzielnego chłopaka :)
Patigdynia
hej! i tak jesteś dzielna i ambitna, że na studia chcesz iść, oby tak dalej. Ja jestem na 4 roku studiów razem z moim mężem i studiujemy dziennie mamy jedno dziecko i też nie jest lekko ale dajemy radę :)

Byłam dzisiaj z Olą w galerii na zakupach i nic nie kupiłam bo ciągle musiałam ją gonić a ona z wielką radochą mi uciekała :) Buciki tylko zdążyłam jej przymierzyć ale nad kupnem jeszcze pomyślę, bo nie wiem, na które się zdecydować.
 
Inka gratulacje;)) Jaki fajniutki maluszek;)))) Zostałam ja następna w kolejce:D

Mama dziś na skype widziała co mała robi mi z brzuchem to w szoku byla:D Mój brzuch przypomina czasem sześciokąt hehe;)
Kurde teraz tak mi zaczął rosnąć, że zrobiły mi sie rozstępy;/ nad pępkiem taki duzy i po prawej stronie pod brzuchem mimo ze smaruje sie codziennie. I to z dnia na dzien wylazły;/ a nad pępkiem mam tak skóre naciągnietą że aż sie blyszczy.. masakra..;)
Niuńka mi rozwali miednice normalnie..:p zapiera sie chyba i wali tak mocno, i to samo mi robi z pecherzem;)

Oglądam "Rozmowy w toku". Kurde strasznie współczuje rodzicom którzy stracili swoje dzieciaczki...
 
hejka,
u nas net nie działał od paru dni dopiero dzis naprawili.
witam nowe mamusie:)

ja tak na szybkiego bo w domu dużo roboty poki mała spi trzeba za cos sie wziąć. najmlodsza siostra meża na swieta robi osiemnastke i jaśnie królowej trzeba wszystko zrobic a ona palcem nie ruszy, goci naspraszala a ty za nia rob i posprzątaj i ugotuj...
lece wieczorkiem moze wpadne to postaram sie was nadrobic
pa:)
 
Inka gratuluję super chłopca.! śliczny jest.
Paulina, jacy oni są uroczy. ale to my jesteśmy zawsze złe i okropne. :no:
Magda mi też na samym końcu ciąży powychodziły paskudne rozstępy, ale u mnie to jest w ogóle masakra. cały brzuch mam popękany i piersi.. :/
Happy no w końcu ;) ale Cię prania pewnie czeka itp. ;)

siostra mnie dzisiaj drażni. bardzo ciężko przechodzi okres dojrzewania. oby nie zaszła w ciążę jak ja, bo mama się zastrzeli. K. od. kiedy przyjechał siedzi i robi drzewo. nawet mi buzi nie dał. udaje, że mnie nie widzi. :crazy: coś ostatnio sfrustrowana jestem bardzo, albo mi się wydaje..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Inka Mironek Śliczniutki . Ogromne gratulacje ..
Paulina u nas nie ma centralnego , są kaflowe więc u mnie kurz to codzienność .. czasem dwa razy ;//
Magda z rozstępami tak jest . u mnie też nie było a nagle całe uda ;// na szczęście brzuch cały ... na piersiach takie niewidoczne prawie.

No i przyszły organki ;) Jaka Natka zadziwiona co to gra ;)) Już pokazała P że nie ma oglądania tv bo ona hałasuje :-D:-D
 
Do góry