reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
A Natalka o której się urodziła? Mój synek o 11.20 :) cały poród trwał 2 godz. a parcie niecale 5 minut. Twoja córka jest też taka nieznośna ? Bo mi już ręce opadają, młody ciągle marudzi, nie mam już siły. Wszystko pewnie przez ząbkowanie.
 
Magda ta twoja wspollokatorka to sobie tym plastrem mozg powinna dokleic a nie ucho dla syna.

ta moja obecna sąsiadka w koncu przebadala syna pod kontem autyzmu.. wyszlo ze niema. ale nadal ja jestem nienormlna bo mowie glosno i "innosci" Filipa. Zjej dzieckiem jej zdaniem wszystko jest ok. wszyscy w kolo są idiotami bo tego ni widzą i sie czepiają.A wez sie nie czepiaj.. jak ona nie mowiące nic dziecko chce do zerowki zwyklej poslac. Chlopak sie z nikim dogadac nie umie bo jest strasznie nerwowy. nie wytlumaczy nic. coś jeknie, jak go nie zrozumiesz to ten zaczyna wrzeszczec, rzucac wszystkim, bic inne dzieci, albo ucieka i sie chowa. Do logopedy nie wozi go.. bo jak to jej mąz powiedzial " Wiolce wydaje sie ze logopeda nie poradzi sobie". do innej szkoly zapisac go nie chcą. Bo oni wozić nie bedą. ( 7 km.. lub 3 km do rzystanku i tak jak F do "naszej " szkoly by chodził ). I takie stanie w miejscu..

ide dzwonić zaraz do dentystki.. zajrzalam d=sobie w paszcze.. to 8 mi tak doskwiera. ulamana i dziurawa jest.. i ten bl tak promieniuje na pol twarzy.. noz...!!
 
Melduje sie dziewczyny. Wczoraj Nikola byla nie znosna ze jakos nie bylo czasu napisac, odezwalam sie jedynie na Krakowskich mamach a potem wysprzatalam lazienke pojechalam na zakupy do M1. Jak weszlam do H&M na dzieciecy tak myslalam ze z niego nie wyjde :-D Potem real i do domu..

Milena ja w Aldim nigdy w zyciu nie bylam a mam go jakies 400m od bloku :-) super ze z oczetami wszystko w porzadku. Corka mojej kolezanki od malenkosci ukladala glowe bardziej na prawo ale on to chyba inny przypadek, bo prawa polkule mozgu ma powiekszona i to ja przeciaza, tyle ze ta kolezanka miala wypadek w 9tc i lekarze dziwili sie ze on przezyla a co dopiero dziecko..
Renata u corki kolezanki mojej mamy tez zdiagnozowano autyzm, chyba jak miala 3 lata, ale naszczescie cos z tym matka jej robi. A poszla do lekarza dopiero wtedy jak poklocila sie z moja ciotka i ta jej wygarnela zeby sie wkoncu dzieckiem zaopiekowala bo cos napewno nie tak jest. // Co do dentysty tez musze sie zapisac. Zapisuje sie od pazdziernika haha
Patigdynia witaj :) jestem Paulina, mama prawie polrocznej Nikoli, w lipcu koncze 17 lat :)
Magda kurcze, ci wspollokatorzy to jacys dziwni sa ;/ uciekajcie od nich jak najszybciej sie da.. A kupiliscie ostatnio lozko? Jesli dobrze pamietam to byliscie na kupnie :)
Dominisia ja mam w domu 4 miesiecznego szczeniaka labradora i na poczatku tez wszedzie sikala, ale juz jest coraz mniej na szczescie, uczy sie. Wychodzimy z nia o 7, 11, 15, i 19. Nie wyobrazam sobie zeby dorosly pies sikal mi w domu ;/ i co z tego ze mu zimno? niech yorkowi futerko kupia, hahahha, duzo widze takich :-)
23may jak wam idzie odpieluchowywanie? My juz obkupione na swiecenie, Nikola musi byc odwalona haha :D jak wogole pojdzie, bo nie zapowiada sie zbytnio ladna pogoda.
Asik sporo tylko zebusi macie :))
Happy bez wody masakra jakas. Nie dalabym rady :D my naszczescie jak nie mamy wody to max 4h, i wisi ogloszenie na klatce


Kurcze, tak mi sie sprzatac nie chce. Dopiero posciel sobie przebralam, jeszcze kurze zetrzec, podlogi.. I w szafie rewolucje zrobic..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Paulina- mielismy kupic łóżko, dobrze pamietasz;-) ale gadalismy z właścicielem i on powiedział tak: Jezeli bedziemy mieszkac tutaj 2 lata to nie bedziemy musieli oddawac za materac ktory mamy teraz na łóżku, bo pół roku temu nam zmienil bo tamten był tragiczny same sprezyny.. ten tez sie juz tak wyjechal ze twardo i dechy czuc na plecach.. a ze ja w ciazy to w nocy mam problem ze wstaniem z łóżka to T kupil taki pokrowiec na materac zeby miekszy był i jest lepiej.. A za materac trzeba było by oddać 200f, bo on go by wyrzucił i zabrał sama rame łóżka.. koszt wersalki to 300f.. wiec 500f dawac to bezsens.. a mamy w planach do konca kontraktu być tutaj czyli do sierpnia.. Przed wyjazdem do PL powiemy współlokatorom w lipcu że chcemy po kontrakcie sie wyprowadzić;D juz nie moge sie doczekać ich min:p Bo ona sobie planuje że jak mala moja podrośnie to sobie wynajmiejmy wieksza chatke tak żeby jej mały mial swój pokoj..;/
Takze jakos sie przemeczymy.. przemeblowanie T zrobił i jest nawet duzo miejsca.. nie myslalam ze az tyle hehe;) i weszlo łóżeczko i nawet wózek, ktory ona mowila zebym trzymala w salonie.. ale maly jak widzi mój wózek to wyje od razu bo chce do niego włazić.. jak stal pare dni w salonie to jak on chcial to ona go do gondoli wkładała a on wtedy w niej wariował.. a ja pozniej zostane bez wózka dla dziecka bo rozleci sie szybciej niz dziecko sie urodzi..

Mam cholerna zgage, boli mnie brzuch i jest mi niedobrzze.. matkoooo ciekawe co jeszcze.. ehhh
 
magda ty to masz z tymi wspolokatorami ;/

Paulina a Wy z A. juz ok?

Zaraz biore sie za mycie mebli i ukladanie w szafkach ;] Mała idzie spac, kazala mi wyjsc z pokoju i lezy na łózku haha
 
23may szczerze to ominęłam Aldi ;) Razem z Lidlem . Jakoś wole swój carrefour czy biedronkę ;PP
Patigdynia Moja była marudna ale ząbki już mamy dwa ;) i juz znowu się zaczyna bo górne jedyneczki będą się pchać na świat :p :-D:-D Moja urodziła sie o 1:40 , więc jakoś 9godzin i 30min jest starsza od Marcelka ;P

No ja też po zakupach , czas na podłogi , kurze i pranie Natalki bo tego to wiecznie najwięcej ;)) Nie wiem czy pisałam babcia natce na święta zamówiła organki + kocyk z Hannah Montana ( jak ja jej nie lubie , ale babcia sie uparła bo ładne) i prawdopodobnie dziś przyjdą aż sobie nie wyobrazam jak Natka zacznie na nich grać hahaha ..

Uciekam ,natka potfora robi i stęka , nie mówiąc już o bąkach ;)) Idę ogarniać dalej ... Z tymi świętami tyle zachodu .. :eek: A pogoda brzydka i nie wiem czy pójdę z Natalią .
 
mamy koszyczek wkoncu ;] taki malusi, ale nie pokazuje julce to bedzie chciala nosic ;d

zamówilam Julce sweterek na allegro, wlasnie przyszedl.
 
23may nie rozmawiamy ze soba, codziennie tylko pisze sms'a jak tam mała. We wtorek mi napisal "Co kwiatuszek robi?" to mu napisalam "Ja czy Nikola?" a on "oczywiscie ze Nikola bo ty to juz sie pokrzywa zrobilas" hahahaha :-D Tata mi dwie godziny temu dzwonil ze sa juz w Gdańsku bo wiedzial ze on pewnie nie napisze :D
Milena ja juz na szczescie koncze prac, kurze starte i w szafkach rewolucje zrobione.. Jeszcze tylko podloge umyc :) Nikola tez mi dzisiaj potwora walnela :-D


Dziadek wlasnie chrzan zrobil.. Pyyyycha :-)
 
reklama
Milena, ale ja mówiłam, że przepraszam i postaram się panować, więc no. Może nie tyle, że jej nienawidzę, tylko nie jestem w stanie zaakceptować jej zachowania, bo uważam, że taka duża dziewczyna powinna już coś rozumieć, zwłaszcza, że o wychowaniu moim i mojej siostry potrafi (oczywiście przy niej) jej matka bardzo dobrze mówić. Poza tym ja też to wszystko odbieram inaczej, niż Ty, bo ja tu jestem i ja muszę z tym wytrzymywać, a Ty tylko o tym czytasz.
Paulina, o. jesteś ;) jak ja chciałam zawsze mieć labradora ;) a ta cała Cloe jest duża już.. z 3 lata ma. a jakie głośne takie małe coś. miniaturka znaczy. i mojego brata kilka razy ugryzła :/ hahahahaha. pokrzywa. pewnie K. też tak myśli o mnie, wczoraj stwierdził, że go nie kocham, bo nie mówię co chwilę, że go kocham ;) no cóż. czasu nie mam, żeby stale wisieć na telefonie. ja już rano wszystko posprzątałam, bo mieli przyjechać o 11, a ja nie chcę słuchać, że tu, tu, tu i tu mam trochę kurzu.
Renata, eh. też muszę do dentysty. próbowałam się teraz zarejestrować, to najbliżej mnie mogą na październik :/ chyba pójdę prywatnie :/
23may, ja wczoraj zamówiłam leginsy w panterkę. ale pewnie przyjdą dopiero po świętach :( i zamówiłam pościel sobie, bratu, mamie i siostrze na święta, ale to już wcześniej, fajnie, jakby do jutra doszło ;P

Wiatr straszny dzisiaj. Zaraz przyjedzie K., ale tylko robić drzewo. nie zostanie na święta. nie będę z nim rozmawiać jak coś takiego odwalił. z Małą na święta nie zostanie.? to nie. będzie spać za karę na podłodze obok łóżka, bo zostaje do soboty. nie będę się go prosić. ciotka przyjedzie dopiero jutro. staram się nastawić w miarę pozytywnie. Boże, daj mi cierpliwość..
 
Ostatnia edycja:
Do góry