reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hej laseczki nie ogarnę przez tą ospę... Na szczęście już zasychaja tylko na buzi ma jednego takiego strasznego;/ nie wiem czy blizny nie będzie;./ Mam andzieje że do poniedziałku na fest przyschną

Inka
gratulacje Mironek śliczny

Witam nowe mamy:)
 
reklama
kasiek super ze Domce juz przechodzi! tez mam nadzieje ze blizny nie bedzie

inka gratulacje ogromne! sliczny, duzy chlopiec! ja rodzilam dzien po Tobie :-)

magda jeszcze chwile sie pomeczysz i odzyjesz w koncu ;-)
 
Inka gratuluje :)) sliczny
Dominisia no tak, oni to zawsze swieci sa i tacy dobrzy :)) zobaczymy czy A. sie ze mna przywita..
Milena ja scieram kurze dwa/trzy razy w tygodniu. Musze chyba takie organki Nikoli kupic :-)
Magda u mnie tez z dnia na dzien wyskoczyly. Na szczescie brzuch obronilam ale na biodrach mam, udach i troche na piersiach. Tez dzis ogladalam, kurcze, jak w 9 miesiacu dzidzia moze umrzec to nie wiem :( dzieci nie powinny umierac..

Nikola padla przy butli. Tata dzwonil godzine temu to mieli jeszcze jakies 200km, wiec pewnie kolo 22/23 beda. Ide zaraz zrobic sobie SPA :-D
 
Macie troszkę mojej Natalki ;)) Dawno nie wrzucałam ..
Takie minki robie jak mama mi da zbyt kwaśne jabłuszko ;) DSCF0703.jpg
DSCF0704.jpgDSCF0705.jpgDSCF0706.jpgDSCF0708.jpg
Taka jestem zdolniacha do grania ;PDSCF0718.jpg
A tu takie dzisiejsze z nudów ;PP DSCF0737.jpgDSCF0741.jpgDSCF0744.jpgDSCF0748.jpg
 

Załączniki

  • DSCF0703.jpg
    DSCF0703.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF0704.jpg
    DSCF0704.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF0705.jpg
    DSCF0705.jpg
    22,9 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF0706.jpg
    DSCF0706.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 29
  • DSCF0708.jpg
    DSCF0708.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 23
  • DSCF0718.jpg
    DSCF0718.jpg
    26 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF0737.jpg
    DSCF0737.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 26
  • DSCF0741.jpg
    DSCF0741.jpg
    13,2 KB · Wyświetleń: 25
  • DSCF0744.jpg
    DSCF0744.jpg
    14,7 KB · Wyświetleń: 28
  • DSCF0748.jpg
    DSCF0748.jpg
    13,3 KB · Wyświetleń: 23
N to nareszcie mam czas żeby wam odpisać:-D

Dominisia-prania rzeczywiście pełen kosz ale na jutro wolne wzięłam i nadrobie sprzątanie

Magda-ją na brzuchu nie mam rozstepow ale na udać i piersiach mam:/

Kasiek-zdrowka dla córki

Milena -Natalka jest cudowna

Renata-współczuję bólu zęba, Jak już kiedyś pisałam mój najmłodszy brat(5 lat) ma autyzm i mama praktycznie codziennie biega z nim do lekarzy, logopedy, na rehabilitację i na specjalne zajęcia, dzięki tam lekarze mówią ze jeśli dalej bedzie się tak dobrze rozwijał to bedzie mógł w przyszłości samodzielnie żyć:)

Japaneczka-mi udało się kupić Dennis wczoraj śliczne adidasy za kostka za 10 funtów :) a ostatnio S kupił mu super komplet ciuchow więc narazie do kupienia została mi jakąś nowa pizama:)

​inka-gratuluję, slicznego macie synka!!!!


 
milena zdjęcia super te z organkami widziałam juz na fb Natalka ślicznie wygląda z tymi kolczykami w uszkach:)

kasiek tez mam nadzieje ze nie bedzie blizny na buzi, Niki ma blizne po ospie na pupie a ja mam na czole he ale mało ją widać

inka gratulacje, śliczny chłopczyk:)

co do rostępów to po ciązy mam tylko na udach ale na szczęscie słabo widoczne. Nikolce w kącu katar przechodzi na szczęście. Lece spaćku pa:)
 
hejka.

Domonisia jeszcze odnosnie twojej kuzynki Olki. Nie mozesz wymagac od czlowieka z porazeniem mozgowym zeby sprawnie myslał. Chyba ze ona tylko opozniona rochowo jest,w co wątpie, bo wtedy normalnie by do szkoly zasowala.Ona nigd nie bedzie myslec tak jak zwykly zdrowy intelektualnie czlowiek. A to ze wrzeszczy, warczy to moze efekt tego uwiezienia i olania przez matke.

To tak jak ja oczekiwalabym od Filipa ze biegac przestanie. I ze powinien wiedziec ze np dom to nie miejsce na skakanie. kiedy on musi rozladowac energie. jak nie podskoczy to przywali Oskara po oczach, albo zacznie sie odbijac od scian. I F niema dzieciecego porazenia mozgowego, tylko sam autyzm.

Happy super ze wode oddali.

Paulina, Dominisia nie tylko wasi panowie mają coś z glowami, fochy strzelają o niewiadomo co. zamiast wytlumaczyc ocb to sie obrazają jak 14 letnie gowniary. Ja na takie zachowanie malzona juz uwagi nie zwracam. jak mu rozum sie wylancza to go omijam. Co z durniem dyskutowac bede jak to sie z celem mija, bo on wiecznie sądzi ze to ze on sie obrazil to moja wina.. bo ja go srowokowalam. 30 letni chlop!!! ja mu powtarzam ze sprowokowac to ja moge wymioty, albo bojke jak pierwsza komus przyloze.ale nie jego fochy. ze to juz demencja starcza. :D

Milena cudne zdiecia. Natalka taka sliczniutka sie robi.

Inka wielkie gratulacje :)


Kasiek super ze ospa odpuszcza. U nas byla strasznie dokuczająca. O wszedzie mial, wszedzie drapał.


my na swieta chyba do tesciow pojedziemy. ani razu tam na wielkanoc nie bylam. a juz 9 lat razem z Ł jestem. bo wiecie jak to jest.. daleko, sie nie chce, itd.. zawsze u moich rodziców. no ale chlopcy sie burza czemu do babci drugiej nie jezdzimy.
 
reklama
dominisia a dlaczego nie chce zostac?

no u nas sypie jak.. zaraz biore sie za placki

dziewczyny zapracowane widze ;d
a tak po za tym to WESOŁYCH ŚWIĄT ;))
 
Do góry