reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Noo zobaczymy kiedy mnie weźmie..

Milena-mam, mam juz zapisany w razie co:D

Jak mnie kłuje z lewej strony pod tym żebrem chyba szlak mnie zaraz trafi..;/ to po tym jak mi ten idiota brzuch ścisnął.. ciekawe jak będe spac bo ani siedziec nie moge, ani lezec nic;/;/ ehh..

Mecz Polska-Ukraina.. haha porazka:p Mój T to zaraz mi łóżko rozwali tak skacze i przezywa:p a mama pisała że tato z bracmi na cały dom sie drą hahah:p

Wstawie siebie z brzulem:p
22-03-2013...jpg
 

Załączniki

  • 22-03-2013...jpg
    22-03-2013...jpg
    23,6 KB · Wyświetleń: 32
reklama
Dominika weź się nie przejmuj głowa do góry:)

Umi hej jak Kacperek??

Magda
ja po zaczęciu odpadania czopa urodziłam jakieś 8-9 godzin:p

Byłam dzisiaj w Lublinie oj jak dziwnie że to już ostatni semestr, zaliczyłam bibliotekę bo trzeba zacząć tą prace pisać ale padnięta jestem
 
witam was panie:)
nie bylo mnie troche a to dlatego ze od niedzieli do dzisiaj byłam u babci swej, musiałam troche odpoczać, no ale już trzeba wracac do rzeczywistości. zaraz postaram sie was troszkę nadrobić.

dominisia własnie tak jak dziewczyny mówia nie ma co cie przejmować głupim gadaniem ludzie mają po to jezyki aby gadać, na kazdego ktoś coś gada olej to i tyle...

milena oj oby to nie było oczko, a moze uszko ją boli i temu główke tak przekreca, biedna Natalcia

magda super brzuszek, dla mie czop wypadl ok 7 rano a o 14.10 dalam już buziaczka dla Nikolki
 
Magda mi wypadł czop w środę około 17 a urodziłam w piątek o 5:23. Wrazie co życzę szybkiego porodu :) aha novita brzusznej śliczny :)
Milena- ją też mam nadzieję ze z oczkami Natalki wszystko dobrze :)
Mirabelka90-no każdy potrzebuje czasem odpoczynku, mi też by się przydał :/
Ja dopiero niedawno z pracy wróciłam, ciężko dziś było ale czas szybko zleciał....
Mój synek spał dziś w dzień tylko niecałą godzinę... dziwne to jak na niego... poza tym dziąsła opuchniete i białe ma od ponad miesiąca ma a zębów nie widać...nadal ma tylko dolne jedynki
Mam pytanie do MAM dzieciaczkow rocznych lub starszych.... jaki rozmiar buta miały wasze dzieci ok. Pierwszych urodzin.... Dennisio ma już 21 na rozmiary UK 5.... wydaje mi się ze to dużo...
 
Bartek nie spiale widze ze juz pada dzis szybko poszlo:-p
Umi witaj ponownie;-)
Magda mi czop odszedl jakies 2 tyg wczesniej
Happy Bartek na roczek mial sandalki rozm. 22 obecnie zimowe ma 24 i robia sie male. Kolezanki corka jest w wieku Bartka i obecnie ma 22. Wszystko zalezy od dziecka
 
happy jak moja miała rok to miala rozm 20/21 zalezy od buta ;]
teraz ma 23 zazwyczaj

z czopem u mnie wypadl mi w niedziele a w pon urodzilam ;]

U nas dzis słonce swieci, ale mrozno. Julka od 6 nie spi ;] mam nadzieje ze pojdzie spac kolo 11 bo chce posprzatac cos ;]
 
Mirabelka Hapyy pójdziemy do okulisty i sie okaże . Ja miałam duża wadę oczu P też także może ją też Natalia miec .
Madzia Brzuchol piękny ..

Ja na chwile , bo jem śniadanko i herbatke popijam :-) Moja siostra chora w czwartek ze szkoły przyjechała :wściekła/y: i mamy niezłe katarzysko u Natalki ;/ mam tylko nadzieje że na katarze się skończy . Budziła mi się w nocy dziś z 15razy;// a no i zauważyłam że ma napuchnięte górne dziąsła czyżby tak szybko dórne jedynki wyszły ??
miłego weekendu kochane.
 
reklama
Herbata szybciutka jesteś GRATULACJE ... daj nam zdjęcie. Tak szybko się u was z dzidziusiem wychodzi do domu ??
 
Ostatnia edycja:
Do góry