reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

dobrze sie czujemy, dziekujemy za gratulacje.
jak sie rodzi pierwsze dziecko to trzymaja 3 dni, przy drugim 3-4 h. w sumie jestem zadowolona. w domu bylam juz po polnocy. porod poszedl bardzo szybko. o 15.00 pojechalam, o 20.15 juz mala byla na swiecie. nie zdazylam nawet zamowic znieczulenia :sorry2: ale przy drugim ponoc zawsze tak szybko...
 
reklama
Herbata 4h ? to po 3cim porodzie od razu wychodzą chyba . Ledwo wyskoczy i możesz wracać :-D:-D Czekam na naszego forumowego dzidziusia .
Magda Już niecierpliwie czekam na esioczka ;))

A ja byłam dziś z mamą w Trzebini , wstąpiliśmy do intermarche na zakupy i wróciłam do Nataleczki mojej ;-) nie było mnie moze 1,5h a ja stęskniona jakbym jej dwa dni nie widziała :-D:-D I walcze dalej z katarzyskiem :baffled::baffled: Nawet nie ma co napisać ;/ Strasznie nudny weekend , ale słonko zagląda :tak::tak::tak::tak::tak::tak: W końcu sobie o nas przypomniało , oby już na dłużej .
 
Witajcie;-)
Byłam dzis na miescie kupilam Bartkowi adidasy a wlasciwie moj brat mu kupil:-p pozniej gosci mialam
Happy ja dzis znalazlam Bartkowi dlugoe adidasy bo takie mi sie najbardziej podobaja wczesniej mial zwykle krotkie, rozmiar 25 :szok:
Herbata gratulacje;-)szybko Ci poszlo:-Da bole mialam 7 godz parlam 10 minut z oxytocyna
Magda, tak to jest moja kolezanka 3 tyg przed porodem meczyla sie tak jak Ty:dry:mi tak wstrzymali ze zadnych skurczy nie mialam wczesniejszych, tylko 2 dni przed porodem ale to juz w szpitalu i zaraz przeszly
 
nie dostanę dofinansowania :/ napisali mi, że zakwalifikowałam się na listę rezerwową, czyli o centrum ogrodniczym mogę sobię pomarzyć na razie.. będę musiała zacząć od czegoś mniejszego. mama mi pożyczyła 900 zł na materiały do robienia ozdób i małych mebelków (wysokość max 40 cm).. jak nic z tego nie wyjdzie to chyba się zabiję, bo w maju tracę zasiłek na Małą i alimenty na mnie.
na dodatek pokłóciłam się z K. i chyba nie będziemy razem, on nie chce. zobaczymy jutro. mam dosyć. płakać mi się chce, wszystko się psuje ;(
 
Herbata- fajnie ze czujecie się dobrze
Dominisia-może z czasem dostaniesz ten zasiłek?, dasz sobie radę ze wszystkim i z K. Może też się jeszcze ułoży

Ją właśnie wstałaś bo polozylam małego o 14 i zaczęłam też przed telewizorem a mały pospal do 17 a ją z nim...:zawstydzona/y: I teraz muszę wzias się za sprzątanie
 
to fajnie masz, bo mi Mała śpi w dzień max godzinę ;P

zasiłku nie dostanę, bo to moja mama dostaje dopóki jest prawnym opiekunem Małej..
a z K. pewnie do jutra się wyjaśni :/ no i miałam jeszcze pisać, że on też pracy nie dostał :/ więc jesteśmy w sumie całkowicie na łasce mojej mamy, bo jego rodzice nic nie pomogą..
:cool2: wstawiam, bo mój brat mówi, że TEN, TEN, TEN ;)
 
Dominika bedzie dobrze , głowa do góry. O co wam poszlo z K. moze macie chwilowy kryzys . Jakie te mebelki bedziesz robila? zamawiam szkatułke jakas ;p

Julia sobie głowe rozbila, znaczy otwarla barek zanim dobieglam i otarla nad czolem, całe szczescie malutka ranka. Ale A. odrazu panika...
teraz chodzi i pokazuje wszystkim ze ma plaster na czole bo ma ZIZI
 
reklama
Do góry