reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
ja tam będę pracować w domu, więc i tak by mi to nic nie dało. do szkoły weekend raz na 2 tygodnie, więc jakoś się dało wyglądać.. boję się, że jak teraz w kwietniu pójdę to będę znowu palić :/
 
Hejka.

Dominisia wez sie wogle nie przejmuj tym co do ciebie piszą na fb, nk czy gdzie indziej. Ktoś niema swojego ciekawego zycia to innym sie interesuje. O mnie tez kiedyś jedna pinda takie rzeczy opowiadala ze szok. Powiedzialam raz do niej zeby nie porownywala mnie do siebie, bo to ze ona sypie sie jak choinka na 3 kroli nie znaczy ze ja tez mam taki sposob na nude.

nie powiem zeby od razu sie przymknela, ale olalam totalnie ją. Ktoś ma nierowno pod sufitem to nic na to nie poradzisz, a tym bardziej swoim przejmowaniem sie nie wyleczysz.
jesli po "prosbie " stulenia ryja ona sie nie zamknie zawsze mozesz powiedziec ze takie oczernianie to na policje sie nadaje.


No i zazwyczaj najglosniej te szczekają co same mją bujne zycie erotyczne. Bo skad niby ona wie ze ty spalas z calą wsią, lub dwoma?? w gazecie lokalnej byla wzmianka?? czy kazdy koles ktory na niej sapie mowi jej ze ciebie mial pol godziny wczesniej???


23 may z moim chlopem tez chlopaki sie nudzili. 2 min trwalo uspianie. a co do zachowania Julki i buntu. Przechodzilam to 2 razy. teraz przechodze bunmt 4 i 8 latka. Musisz pokazac malej ze to ty rządzisz w domu i to ona ma sie ciebie sluchac a nie ty jej.Teraz jest jeszcze mala i narazie fochy strzela przy jedzeniu czy chęci spania w butach, ale bedzie coraz starsza i bedzie coraz gorzej. nawet jak zacznie plakac, drzec sie, czy klasc sie na ziemi. krzywdy sobie nie zrobi..a po kilku takich akcjach zobaczy ze jak mama powie nie to faktycznie jest nie.



Oskarzysko idzie dzis do p-la. rano lamentowal ze mu sie tak w domu nudzi, ze przeciez on zdrowy jest itd.. no i puszcze go.
 
Witam się . Mama dziś wymyśliła sobie na obiad żurek :-) i musze zrobić nie ma wyjścia
No własnie Milena :-) Kumata jesteś :D
czyżbyś do tej pory uważała mnie za tępą ??? ;-);-)

o 20 umie ja tylko Adrian uspic, ja nie posiadam takich zdolnosci, widocznie tata ja nudzi hahah
Coś w tym jest Ci powiem :-D:-D:-D

Umi Witaj z powrotem :-) Zaglądaj częściej kochana.

Natalia mi chodzić chce :-D:-D:baffled: Nie siada sama , a jak siedzi mi na kolanach to cwana staje na nogi :sorry2: .
Ok ide dać Mleczko i coś zjeść bo P chyba śniadanko szykuję :-p:-p , później zajrzę :)

Piękną mamy ZIMĘ tej WIOSNY ; )))
 
ta. zima piękna.

a hejty są, były i będą. jeżeli ktoś pisze do mnie z anonima, to jest to dla mnie tylko pusty głos jakiejś/jakiegoś sfrustrowanego, internetowego trolla..
 
Hello. Jak zobaczylam pogode dzis rano za oknem to sie prawie poplakalam. No kurde, snieg teraz? Gdybym wiedziala to nie kupilabym kurtki wiosennej Nikoli tylko zimowke:-D:-D:-D

Milenaaa zazdraszczam tych sniadanek przez P. robionych :)) ja dzis zjadlam platki bo nic mi sie robic nie chce, i z kawa siedze

Opowiadalam wam kiedys o mojej kuzynce ktora obrabiala mi dupe jak w ciazy chodzilam?? teraz dobra ciocie gra hahaha, dzis drugi raz w ciagu dwoch tygodni przyjezdza. Niby do babci bo urodziny wczoraj miala, ale zawsze z jakas grzechotka albo gryzakiem dla Małej przyjezdza. Rozwala mnie to :-D:-D:-D:-D Nie zdziwie sie jak nas jeszcze na wesele poprosi zebysmy byli jej druzbami, no coz ale my i tak sie na to wesele nie wybieramy.

Spadam bo Nikola piszczy w lozeczku po drzemce, MIŁEGO DNIA KOCHANE :))
 
ale cóż. jeżeli o nas gadają to znaczy, że nasze życie jest bardziej interesujące niż ich ;P
Zdanie trafione w dziesiątkę ! :tak::tak::tak::tak: Musimy się tym cieszyć jak nas obgadują za plecami etc .

Rozmawiałam z nasza Papitka ...Kubulek za troche konczy 10miesiecy , ma 4zabki ida kolejne 2 na górze ...Waży ponad 10kg ;-) i chodzi juz trzymany za raczki .. Patrycji nie ma bo nie ma internetu ;PP

Ja byłam u okulisty . mówie babie ze musze szybko a ta do mnie ''najszybciej na wrzesien'' :szok::szok::szok: Ale potem przyszła jakas inna baba i mi mówi ze pamieta mnie jak byłam mała bo mieszkała w naszym bloku . i dziwnym trafem było wolne miejsce na 27go ..
 
reklama
Ale nuuuudy... posprzątałam już, uszykowałam wszystko na obiad, wystarczy tylko wstawić. I nie mam co robić... czekam aż mały obudzi się z drzemki...

23may
powalona jakaś ta Twoja wychowawczyni
Umi witaj, jestem Aśka, lat 25, mama prawie 7 letniej Oliwki i 9 miesięcznego Damianka
Dominisia olej takie gadanie, nie ma czym się przejmować.
Magda i jak po wizycie?

Biorę się ostro za siebie (zwłaszcza brzuch) bo w wakacje mam być świadkową na ślubie, więc jakoś wyglądać trzeba
 
Ostatnia edycja:
Do góry