reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

no ja też się muszę za siebie wziąć, bo w wakacje jadę do Gniezna, czyli dla mnie lęgowiska moich hejcioszków <3
muszę jakoś wyglądać, bo kurcze..
najfajniejsze pytania jakie ostatnio dostałam:
a co nas to że Twoja smarkula kończy dziś 1 rok, 1 miesiąc, 1 tydzień i 1 dzień -.- ...

1. nie smarkula.
2. jak Cię to nie obchodzi to pomiń i tyle.
Kasia i Kornelią są 100 razy lepsze od Ciebie i tej twojej Wiki...

a czy to jest rywalizacja jakaś.?
po prostu one są o wiele piękniejsze i fajniejsze, a wy wygladacie jak z biednego domu. :|

super, może powiesz mi na jakiej podstawie tak uważasz.? każdy ma inny gust, wątpię, że się blisko znamy, więc nie możesz powiedzieć, kto jest fajniejszy. ja i Kasia nic do siebie nie mamy i nie konkurujemy. uważam, że najważniejsze, żeby Wicia i Korcia były szczęśliwe, a nie to jak kto wygląda itp. ogarnij.

leżę.
 
reklama
Witacie:) U nas zimowo:dry:

herbata
na początku było ciezko, teraz jak jest wieksza przerwa zwiazana z chorobami to mi troche jeczy, ale ogólnie jest super. Przedszkole bardzo rozwija:)
magda0109 widze że i ty jestes na wylocie:). No to w takim razie trzymam kciuki za szybkie rozwiazanie.
happymum20 witaj:)
Dominisia 123;-):-). Co do wpisów, doniemam że to wpisy z FB. Radze poprostu kasowac lub nie ragować. Nie ma sensu sie tłumaczyć, bo do niektórych i tak nic nie dotrze.
Milenaaa postaram się:). A to ci sie udało z tym terminem, ja u okulisty byłam na poczatku miesiaca i sie tylko wnerwiłam bo chciał mi okulary wcisnąć:-p
 
Heeej;)

My po wizycie. Brak mi słów..;/ :no: Znowu trafiłam na tego debila co wtedy stwierdził ze dziecko sie nie rozwija, jest za małe itp.. Na odwal sie zmierzyl macice i mowi OK, posluchal serca i mowi OK. Pytal czy krwawie, czy wody mi nie odeszly. Mowie ze nie a on OK. Mowie ze mam skurcze a on mowi to niccc, to normalne. I tak mi naliczył te tygodnie ze wedle niego jestem prawie w 39tyg:sorry2: Mowił, że z ciążą OK, i moge w kazdej chwili urodzic bo ciaza donoszona jest.. A na koniec tak mi idiota scisnął brzuch zeby ja wymacac ze myslalam ze sie posikam;/ mała chyba sie tego wystraszyła bo dopiero co zaczeła sie ruszac mimo ze próbowałam ją rozruszac..;/

A tak w ogole apropo sikania:p Dali mi pojemniczek na probke, specjalnie w domu wypilam herbate poszlam do kibelka i wszystko wysikałam i zapomnialam nasikac do pojemnika haha. Później pielegniara zawolala mnie na wazenie i cisnienie i pyta czy mam probke moczu a ja mowie ze nie a ona to najpierw zrob siku i przyjdz hehe. Wypilam duzo i jakos sie udalo:p
Od poczatku ciazy mam 10kg na plusie;)
 
to dobrze, że Ci się udało nasikać, bo jak ja nie mogłam to mnie cewnikowali :/ to teraz będziemy czekać, aż urodzisz ;) Inka chyba raczej pooooszła, bo coś Jej nie widać..
 
Magda Jak donoszona to możesz rodzić kochana ;PP
Umi No ja mam nadzieje ze Natalia jednak nic z oczkami nie ma.
Dominisia Weź ty się nie przejmuj . rzuciłaś fajki , bierzesz sie za siebie .. ale nie dla NICH tylko dla SIEBIE . NIe ma co się łamać '' Wyglądacie jak z biednego domu '' no po prostu lepszego wyzwiska nie słyszałam :sorry2: Jak ja bym sobie dała to też by mnie sponiewierali :baffled: No bo jak można zaciążyć w wieku 17lat ( w sumie zaciążyłam lekko przed 17 :) ) A już w ogóle jak można urodzić przed 18 ;o Tylko Ci co się śmieją najbardziej zazdroszczą !!!! Ważne że ty jesteś zadowolona i szczęśliwa , masz rodzine , a ''anonimom'' podobać się nie musisz :)

No coś Inki nie ma ... Czyżby miała już dzidziusia w ramionach ??
 
Dziewczyny wlasnie wypadl mi czop.. najpierw bylam na siku wyszlam z wc i tak mi sie mokro zrobilo. wracam a tam taka gestwina na wkladce i tyle jej ze maaakra.. Kiedy po wypadnieciu tego magicznego "koreczka" urodzilyscie? O ile wam wypadl bo niektore tak nie maja..
 
magda mnie czop wypadł w 37 tygodniu a urodziłam 19 dni po terminie:sorry2::-p. Moze u ciebie bedzie lepiej
Milenaaa ja z moim Kacprem tez musze iśc w sumie tylko sprawdzić ale jakoś średnio sobie to wyobrażam bo musieliby mu kropelki dac a on dzikus taki ze ho ho. Mam nadzieje że u Twojej Natalki bedzie ok.
 
Umi Ja się w ogóle boje iść do tego okulisty :-D:-D:-D
Magda no to Umi napisała że nie trzeba rodzić po wypadnięciu czopu od tak siup. ;-) Ja szczerze nie wiem czy on wypadł . Raczej już w trakcie porodu albo jak robiłam siuku - nie wiem :-D:-D Czop wypada jak pojawi się jakieś rozwarcie chyba . :baffled: ja z rozwarciem ( 2 cm ) dość długo chodziłam bo ok 1,5 tyg. No to jak już tak akcja idzie do przodu to SZYBKIEGO I BEZBOLESNEGO porodu kochana . No i numer mój masz ! ;-)
 
reklama
Do góry