reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Herbata-​gratulacje, również czekam na zdjęcie:) jak się czujecie?


dzięki dziewczyny za odpowiedzi, u nas śniegu mnóstwo :/ mam dosyć tej zimy...
 
Ostatnia edycja:
Herbata-gratulacje! Szybko ci poszlo;)))

Jesli mieszka w Anglii to fakt szybko do domu sie idzie. Nawet nie wiedzialam ze Herbata nie mieszka w Pl:p

U mnie narazie ok. Nic sie nie dzieeje. Tyle ze od 6 rano budze sie co 15 min i sprawdzam ktora godz;/ nie wiem po co mi to bo nigdzie sie nie wybieram ani nic.. wczoraj pobolewal mnie krzyz i na tym sie to skonczylo;) jak nigdy padlam wczoraj spac tak szybko ze T sie mnie rano pytal co mi sie stalo hehe:p

U nas pada sobie snieg.. Cale szczescie ze nie w takiej ilosci jak w Pl;-)
Ciekawe jak to bedzie z tym czopem u mnie;) Bo to na bank byl On hehe
 
Mam pytanie do MAM dzieciaczkow rocznych lub starszych.... jaki rozmiar buta miały wasze dzieci ok. Pierwszych urodzin.... Dennisio ma już 21 na rozmiary UK 5.... wydaje mi się ze to dużo...

Filip nosił 19-20, a Oskar OK 22.



Magda mi czop z pierwszym zaczął wyciekac w poniedzialek, wody odeszly we wtorek w poludnie a w nocy F sie urodził.

z Oskarem, czop wyciekac zaczał w czwartek rano, ok 16 go urodzilam i wtedy wody wyplynely.
a co do rozwarcia. Moja kuzynka 2 miesiace z 2 cm-owym chodzila :)


Herbata gratulacje.
Szybciutko was wypuscili. zawsze tak trzymają?? czy to wyjątek??



tak wogole to czesc. spalam do 8, chlopcy zbudzili sie o 6. No i te dwie godziny zanim zwleklam sie w lozka to byl koszmar nie sen. jeeeezu jak oni sie kłócili..

jade zaraz do kuzynki. tydzien juz nie bylam .
 
Leze ciagle w łózku.. zjadlam sniadanie i jest mi tak niedobrze ze zaraz chyba bede rozmawiac z wc..;/ bleeeee
Czuje kłucie w dole brzucha i boli mnie krzyz;/ matkoo albo niech to sie juz zacznie albo niech odpusci:p hehe bo ani tak ani siak:p Niunia spokojna, musialam poruszac brzuchem zeby spr co u niej, to tak leniwie sie przeciagnela.. pewnie ja obudzilam.

W Anglii tak jest, ze jesli wsio ok to puszczaja jakos po 7 godz do domciu;) no chyba ze sie wieczorem urodzi to nastepnego dnia do poludnia sie wychodzi bo pediatra dzieciatko bada;)

Uciekam do wc.. cos nie tak jest..;/ w razie co mam bede pisac do Mileny;)
 
herbata noo gratulacje szybkiego porodu super:)

u mnie Nikola jak miala ok roku to nosila 19-20 ale też zależalo od buta bo ja nosiła jesienne buciki takie do kostki to 20 a adidaski już 21 a teraz nosi 22, ale ona ogólnie to ma szeroką nóżkę bo kozaczki na zimę to az 23 - 24 bo w jej rozmiarze są jej przyciasne.

u nas jakiś czas temu kotka się okocila u sąsiada w garażu a dziś zaczela kociaki przynosić ... i to do domu. se znalazła miejsce nie he. ależ brzuch mnie dziś boli szok i do tego jeszcze kość ogonowa pobolewa gdy chodzę
 
A mi dziś dali wolne, bo linia na której pracuje nie działa i w sumie się cieszę:)
Magda czekam na info czy coś się zaczęło
Mirabelka90-ją wszystkie buty małemu kupuje za kostkę , bo lekarz mi tak poradził żeby nóżek na bok nie zginał, i właśnie jestem w trakcie poszukiwań adidasow za kostkę
 
U mnie narazie cisza.. ale przeczyscilo mnie konkretnie.. czuje jak mala na dole sie rusza i mam tam twardy brzuch i uczucie jakbym miala tam zakwasy po brzuszkach, ciagnie do dołu;)

Ide zaraz obiadek robic i na poczte jeszcze musze skoczyc dzis..
 
reklama
Do góry