reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

witam,
Liza witaj, rózwnież trzymam kciuki za nowe życie:)
23may cytryna brrr podziwiam. moja mala to ostatnio zasmakowala w grejfrutach i pomarańczach
milena moja Nikolka jak przeszła na mm to też sporo dni nie robila kupki chyba z 6 ale lekarz zaleciła nam czopki glicerynowe i normalnie zaczęła kupki robić. taka reakcja na coś nowego była zanim żołądeczek się do tego przyzwyczaił.
kojotek trzymam za was kciuki mocno, nie poddawaj się trzeba wierzyć ze bd dobrze, u nas na wakacjach też była przykra sytuacja z moim wójkiem, lekarze nie dawali mu szan na przeżycie do rana, ale my wszyscy wierzyliśmy że wyjdzie z tego i codziennie się modliliśmy i wójek jest z nami. wiara czyni cuda, pamietaj musisz wierzyć że bedzie dobrze nie poddawaj się

fajnie się czyta te wasze posty o poznaniu się i byciu razem tak jakoś milo hehe:)

mamy winowajce tych pryszczów na buzi i suchej skóry, to przez wode, chamy musieli coś tam dodać. jak umyje jej buźke wodą z krany to zaraz czerwona szorstka sucha i w pryszczach się robi. a my na skórze mamy to samo, ja mam takie całe dłonie od zmywania piecze i swedzi mocno.
u nas też zimo i wieje ze hoho drogi też zawiało. Niki i mąż już dawno spią ja też zaraz się kłade tylko musze napisać dla mego P prace zaliczeniową z polskiego i z ekonomii na jutro do szkoly
a więc dobranoc panie:)
 
reklama
Paulina ja jeszcze szybciej niz Kasiek za mąż wyszlam. Ł poznalam w maju 2004, w kwietniu 2005 ( równo 11 miesięcy po poznaniu ) urodził sie Filip, a w sierpniu 2005 slub wzielismy.

23May F tez cytryne lubił. i CEBULE. MATKO JAK MNĄ RZUCALO JAK ON TO JADŁ.


Sloneczko swieci juz od 7.. mam nadzieje ze zacznie topić ten snieg. Bo mam go juz dosc.
 
U nas dzis tez słoneczko, ale jest -5 stopni ;//

Julka dzis o 4 sie obudzila i placz. chyba z 30 minut plakala zanim spac znowu poszła. mleka nie chciala ani nic ;/
zaraz jedziemy do babci na chwile, a potem sama nie wiem .

Paulina to mame masz chyba wyluzowana , jak pozwalala Ci jezdzic tak do chłopaka ;]
 
Witam się wiosenno-zimowo, słońce świeci i śnieg pada , pogoda zwariowała

U mnie ciszaaa, miesiąc temu gin mi mówiła że urodzę 16 marca ale na horyzoncie spokój ;p mam wielkie przeczucia że przenoszę, chyba faktycznie zdążę jeszcze iść na wizytę 25 i wtedy ma mi dać skierowanie na wywołanie, kurczę strach pomyśleć ile Mały już waży,może już jest te 4kg heh olbrzym jeden
 
Hej.
U mnie kolejna nieprzespana nocka, krecenie sie i wiercenie, wstawanie co godz na siku.. Myslalam ze zwariuje.. ;// do tego uczucie ze chce mi sie wyproznic a dochodzilamd wc i wszystko odchodzilo;/ wczoraj myslalam ze cos sie rozwinie bo byly skurcze co jakis czas noo i ten taki dziwny bol krzyza.. Teraz leze w lozku i jestem doslownie mowiac wkurzona chociaz sama nie wiem czemu;/ dobrze ze T jest w pracy bo zapewne by mu sie juz zebralo od rana hehe. Przeszkadza mi nawet ze pada deszcz i wiatr wieje i jest mi niedobrze bleee.. Aa no i leci mi sluzu tyle ze masakra jakas..
Babki w ciazy to chyba dziwne sa.. Ja mam taki dziwny humor ze lepiej niech nikt mi dzis bardziej nie popsuje bo bedzie zle..
 
Ja jednej nocy śpię jak zabita a następną mogę się kręcić wiercić całą noc, to samo z Małym raz spokojny a raz zasnąć nie da, już się przyzwyczaiłam do latania siusiu ciągle. Cały dzień nic, czuję się ok a pod wieczór tak mnie ściska, mam takie okropne skurcze że leżenie na boku ulży. Magda masz/miałaś jeszcze teraz wizytę u gin? Ciekawe ile Mała podrosła, pewnie już nabrała ciałka :)
 
Inka- tutaj w UK to tak troche po innemu jest..;/ mialam ost z polozna i mierzyla te dno macicy czy jakos tak no i stwierdzila ze jak na ten tydz ciazy to macica jest za mała a dziecko za duże;/ a wczesniej z doktorem miałam ktory stwierdzil ze dziecko jest za małe i sie nie rozwija itp.. dlatego wtedy mi zrobili usg zeby zobaczyc czy wsio ok z mała.. teraz juz nie bede miala wiecej usg, noo chyba ze wymysla mi cos ciekawego w pt, tzn pan doktorek.. juz mam tak ich dosc ze masakra.. ale mysle ze spokojnie juz ok 2500g wazy;). Moja dzis bardzo spokojniutka..az dziwne jak na nia.. sie delikatnie poprzeciagala i to na tyle z jej strony;)
Ciekawe czy dotrwam do terminu czy bedzie szybciej.. juz minal msc odkad bylam w szpitalu i nic, a dawali nam 2 tygodnie, hehe;)
 
Dasz rade, trzymam && :)

Ja na każdej wizycie u gin mam usg,od pierwszej wizyty,tylko że ja chodzę prywatnie i co wizyta to 7 dyszek nie moje, wszystkie badania też muszę opłacić, ale nie żałuję ta pani gin jest naprawdę sumienną babką, każde usg wykonuje starannie, na wszystkie pytania udziela wyczerpujących informacji naprawdę czuję że jesteśmy w dobrych rękach nie zamienię ją na żadnego innego lekarza :) Może Mała zrobiła Ci takiego psikusa że ma już 3kilosy :-) Mam nadzieje że długo nie przenoszę,kompletnie nic się nie zapowiada, u mnie jest tak że Mały rośnie jak na drożdżach, ciągle rośnie i jak długo jeszcze zostanie to nie urodzę SN bo będzie za duży, więc nic dziwnego że 2 dni po terminie mam jeszcze wizytę i wyśle mnie na wywołanie
 
Inka- tutaj sa polscy lekarze, ale mega drogo sie cenia za wizyte..;/ bylam raz, zrobila mi usg dopochwowe i 100f trzeba bylo dac(500zl). W PL tez mam fajna ginke i jakbym byla w PL to bym do niej jezdzila, noo ale coz zrobic.. Trezba oddac sie w rece angielskiej sluzbie zdrowia;) A nie masz zadnych skurczy ani bolesci w krzyzu?? To faktyczie klocuszek ci sie szykuje:p noo ciekawa jestem jak moja sie urodzi;)
 
reklama
Faktycznie b. drogo się cenią :/

Bolą mnie żebra po lewej stronie, jakbym wewnątrz miała siniaka no jakby ktoś mi żebra obił porządnie a po prawej stronie czuję taki ból od lędźwi, przez to trochę ciężko mi chodzić ale człapie człapie no i te skurcze wieczorami, nie wiem czemu tylko pod wieczór mnie łapią i po jakimś czasie ustają. Ostatnio coś czuję się senna i drzemki sobie robię popołudniowe co mi się rzadko bardzo zdarzało ale czasem tak nie wyrabiam że na siedząco mogę zasnąć heh
Ale mam nerwy bo jeszcze w mieszkaniu nie jest wszystko wykończone a ja chce już mieć wszystko na cacy :wściekła/y:
 
Do góry