reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Inka ja chyba dwa dni po terminie z mężem ten tego:p Bo moja ginka mi kazała:p Taki boleści dostała ruszać się nie mogłam w krzyżu łupało brzuch mega twardy i powinnam już jechać na izbe ale przeczekałam i do wieczora ustało:p A miałabym dziecko z 1 października LOL
 
reklama
Ja dzis nie ruszam sie z lozka nawet.. Jest mi tak niedobrze ze boje sie ze jak sie podniose to zwymiotuje.. Co bedzie to bedzie.. Tez slyszalam ze tulanko pomaga.. Zreszta pamietam Milene jak meczyla swojego haha. My mielismy stop po szpitalu bo nie chcialam wtedy jej urodzic.. A ost jak probowalismy to sie nie dalo.. Zapewne ze stresu nie moglam sie skupic.. Mialam wrazenie ze cos tam blokuje i ze ja stuka po glowie hehe i nic z tego:D Kurde zjadlam tylko jablko ale nie moge w siebie nic wcisnac.. Na sama mysl widze kibelek ;// Jak troche mi przejdzie to wstane i sie wykapie bo narazie to nie ma szans..:/
 
Wiecie co.. z E kochamy się ciągle,bywają dni że po kilka razy bez żadnego oporu (od początku ciąży tak mam że po prostu mam ogromną chcice) bądź co bądź na mnie to nie działa nic się potem nie dzieje i po terminie pewnie też nie zadziała :D Nie wiem co podziała, słyszałam coś o wywarze z liści malin ale czy to prawda to nie jestem przekonana, cóż co ma być to będzie ;p
 
Inak ja właśnie miałam zakaz od 32 tygodnia, a potem jak spróbowalismy to moment zaczeło się coś dziać bo w spermie coś jest że moż ewywoływac skurcze na mnie podziałało:p
 
zgadzam sie z ta sperma ;-) ja tez chyba zastosuje metode bara bara bo nie chce znow przenosic. dziewczyny spokojnie, jeszcze zadna z nas nie przenosila wiec moze nie bedzie potrzeby eksperymentowac z niewiadomo czym, choc ja slyszalam ze olejek rycynowy wypity z kawa dziala super. tylko ze proporcji nie znam, a i sama bym sie chyba bala.

magda Tobie jeszcze troche czasu zostalo... nawet nie masz donoszonej ciazy, poza tym mowie Ci nie zdziw sie jak urodzisz w terminie. moja znajoma miala cudem uratowana ciaze bo w 24. zaczela rodzic i przenosila! rozne rzeczy sie zdarzaja...

kasiek pamietam Twoja historie... widocznie malej az tak sie nie spieszylo skoro skurcze ustaly... ja pamietam ze 29.09 myslalam ze oszaleje juz z bolu, ale tez nie pojechalam a mala wyskoczyla 14.10 :-p

Liza wspolczuje ze musisz tyle czekac... niestety, polskie realia. najwazniejsze ze wszystko zmierza ku rozwiazaniu...

u mnie poki co zero oznak porodu... ciekawe, ciekawe...
 
Herbata u mnie mało już brakowało i tak prawie tydzień przenosiłam bo miałam na 28 września i 4 czop zaczął odchodzić. Akurat ja C wygoniłam na ostatnią imprezę a on na mega kacu:p:p Nawet długo na pępkowym nie wytrzymał po całej akcji:p:p
A z olejkiem to chyba Femmka próbowała i podziałało:p
 
Hejka

Paulina12 witaj milo :-) ja tutaj od dawna pisze ale mialam mala przerwe na ulozenie spraw i wogole balam sie ze mnie ktos bedzie szpiegowal :tak:
Co do ex to nie raczej nie mial nikogo na boku... :eek:
Herbata no jeszcze troche i urodzisz :-)

Ja córke przenosilam 11 dni, i najmlodszego 8 (ale urodzil sie w sumie w terminie ale z USG :tak:) ;-)


Pogoda piękna ino wiatr wieje zimnnnyyy... ale juz do wiosny coraz blizej :tak:
dostałam wczoraj @ i marudze hehe, ide ciasto zrobic bo mam ochote na slodkie :-D
 
Milena- dopiero co sie panienka urodzila a juz jada urozmaicone posiłki;))
No dokładnie :tak: Tyle co na porodówce leżałam a już Natalia ma 6 i pół miesiąca ..
Liza Trzymam kciuki za nowe LEPSZE życie &&&&
RenataaT no padłam ;)) :-D:-D:-D:-D:-D ''On twierdzi ze ja na pączki polecialam.. bo mnie nimi karmił ( no a co myslal ze za free herbatke bedzie codziennie pił??) .'' Szybko zaciążyłaś ;-)
23may Ciebie krzywi na widok Julki z cytryną . Mnie skrzywiło jak przeczytałam ;PP
Magda bo miałam chcice :-D:-D:-D Ale już w okolicach terminu mi sie odechciało bo to nic nie działało na mnie . ;-)


Co do poznania P. znałam go wcześniej bo mieszkał w bloku w którym mieszkał mój tato . i w sumie jego młodszy brat ( w moim wieku ) do mnie kręcił :-D:-D ( ale byliśmy wtedy gówniarzami z podstawówki ''a będziesz ze mną chodzić'' hahhaha ) Ale nici z tego bo tata mi mówił ze to fajny chłopak i że się zakochałam , a ja małolatka się zawstydziłam i du*a :-D . Po kilku latach jak już zmarł mój tata ( dokładnie sylwester ) byłam u taty , no i jak go zabrali wyszłam pod blok do znajomych którzy po mnie przyszli ( oczywiście żeby mnie opić zebym nie beczała ) i spotkałam P , później chodziłam do taty do mieszkania , do jego syna ( baba urodziła mu dziecko po rozstaniu sie z moja mama juz ) no i zaczęliśmy się widywać częściej .... i już tak zostałam ..

Aha , Asik fotelik warty kupna ;-);-)

No i jak powrzucam foty z aparatu to coś wam pokaże :-D:-D:-D ale pod warunkiem że obiecacie że nie będziecie się śmiać ;))
 
nadal karmie piersia

liza
trzymaj sie i szybkiego spokojnego rozwodu

brzuchatki trzymajcie do terminów

kojotek witaj

ja b poznałam w pracy sezonowej ja kelnerka on kucharz. a jestesmy razem od 21.07.2011
 
reklama
Macie mojego szkraba ;))
Mama i córeczka;)).jpg Moja mama uważa że jesteśmy podobne ( też miałam pół roku na zdjęciu ) .... a i przy okazji kochane , Natalia ma cały czas przechyloną główkę w prawą stronę , może ktoś wie czy to coś poważnego ..
DSCF0628.jpgTu moja żabeczka :pP
DSCF0643.JPGA tu ząbki . Tu jeszcze nie na wierzchu , ale już mi ich nie chce dać sfotografować .
 

Załączniki

  • Mama i córeczka;)).jpg
    Mama i córeczka;)).jpg
    15,2 KB · Wyświetleń: 34
  • DSCF0628.jpg
    DSCF0628.jpg
    28,9 KB · Wyświetleń: 37
  • DSCF0643.JPG
    DSCF0643.JPG
    85,9 KB · Wyświetleń: 31
Do góry