reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

z natalci to dopiero jest słodzinka mała ;** i fakt podobne ;p

ja zaraz znajde zdj Julki jak miała połroczku to wrzuce ;p

HPIM0223.jpg tu miala 7
 

Załączniki

  • HPIM0223.jpg
    HPIM0223.jpg
    24 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny tyle piszecie ze nie jestem w stanie odpisać:/ nie mam prawie wogole czasu dla siebie:/
Milena-Natalia naprawdę do ciebie podobna,a jaką ładna

23may-śliczna twoja corcia
Tazbir wrzuca wam zdjęcie 6 miesięcznego Dennisa
danio.jpg
 

Załączniki

  • danio.jpg
    danio.jpg
    27,7 KB · Wyświetleń: 15
Ostatnia edycja:
Milena Natalka przeciez po mamusi piękna:-):-)

Dennisek sliczny , pokaze go Julce hahah :-)

ja umówilam sie ze szwagierka, Adrian ma uspic mała a my posiedzimy ;p
wkoncu sie rozerwe cos hahaha
 
23may-fajnie ze możesz sobie choć trochę odpocząć, przyjemna dziś jeszcze sprzątanie jak mały zasnie, a później szybko spać bo o 5 trzeba wstać
 
23may milego wieczorku :))
Milena Natalcia podobna, ale i tak wydaje mi sie ze bardziej do Twojego P. :D
Happy dobrej nocki :))
Liza pewnie nie jest ci latwo z trojka dzieci. Strasznie dlugo czekasz na rozprawe, a na jednej pewnie sie nie skonczy?

Nikola spi. Ja tez zaraz ide spac. Takiego mam lenia dzis ze masakra
 
Witajcie;-)
Wam tez nawala bb?poczytalam troche. Ja urodzilam 5 dni po terminie, wstrzymywany porod od 26 tyg wiec Magda gdzie Ci sie spieszy;-)Mala jeszcze nie donoszona, najlepiej jakby jeszcze ze 2 tyg posiedziala w brzuszku
Inka, tez slyszalam ze se dobrze dziala ale ja nie wiem ponad pol ciazy mialam zakaz, udalo sie raz przed porodem
Magda, fakt 100f to nasze 500 zl ale tam sa inne realia u nas 500 zl to 1/3 wyplaty a u was nie sadze zeby 100f to byla 1/3, z tego co wiem to wcale nie duza kasa patrzac na tamtejsze zarobki,mam znajomych w UK i tam nikt nie przelicza bo jaki sens jak zarobki sa inne, licza 1:1. U was wydac 100f to tak jak u nas 100 zl.
Herbata, dzialaj moze w koncu sie uda, mi tam sie nie spieszylo az tak bo 2 dni po terminie i tak wiedzialam ze mam sie zglosic do szpitala a balam sie ze mnie w domu zlapie:-p
Bartek spi, obejrze chirurgow bo pozniej trzeba robic dobiad, dzis spaghetti a dla Bartka pulpety w sosie koperkowym
 
reklama
Paulina,niestety nocki kiepskie zwykle Bartek wsaje o 2 i nie spi do 4-5:dry:dzis wstal o 4:szok:pozniej przespal sie godz tak od 6 do 7. Smacznego, my jeszcze przed obiadem zaraz bede robic zeby Bartek wstal na obiad
 
Do góry