reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Zdrówka Wampi dla Synka :):)
Paulina no idz do lekarza.
Happy no Praca trochę nuudna..:-( ale co zrobić , jak trzeba to trzeba :tak:
23may , Happy Dobrze że dzieciaczki mają apetyt . Niech im na zdrówko idzie :-) A no i Kasia ( 23may ) Julcia śliczna :)

Ja pojadłam pfuu . I Natalia śpi to mogę odpocząć :tak: Odkryłam że jej pisze na skarpetach ''królowa jest tylko jedna'' wczas :-D:-D i posegregowałam Natalii zdjęcia bo ich sie troche nazbierało przez 6 miesięcy .
 
23may-śliczna ta twoja Julka
Paulina12-zdrowka dla małej
Ją właśnie odpoczywam, Dennisio śpi więc mam czas dla siebie, na obiad zrobiłam ziemniaki , pieczarki i nogi kurczaka z piekarnika
 
23may jutro wam wrzuce albo wieczorkiem ...w sumie najnowsze jest na fejsie ;-)

Zaraz chyba pojadę z mama do Trzebini :)
 
No to mój synek już śpi, jeszcze tylko trzeba szykować jedzonko do pracy:)kąpiel i spać bo pobudka o 5 :/
Wpadnie jutro popoludniu zdać relacje pierwszego dnia:) chociaż może zairze jeszcze dziś jeśli nie będę mogła zasnąć
 
reklama
wybaczcie , laski na jednymz moich watków sie rozkokosiły i mam full łączenia postów :/
do tego Vi mi się chyba przeziębyła :-( jutro jadę z nią do lekarza !

magda to nawet dobrze że nie urodziłaś! boprzeciez donoszony maluszek to najwazniejsze :-)
Paulina witaj :-) miło poznać... o moich możesz w suwaczku wyczytac ;-)
asik zdrówka dla Damiana
Milena oj nasza produkcja nie zna granic:-p hahah
happy jak to mozecie wykupic dom kótry wynajmujecie?a co z właścicielem??
Ewi fajnie żesię ucza angielskiego :-) teraz to juz w 1klpodstawówki w niektórych szkołach wprowadzaja język:tak:
ja na szczęzcie nie mam problemu z nauką j obcego :-p obie mi po angielsku mówią :D

miłej nocki ;-)
 
Do góry