reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

hejka dawno mnie tu nie było. czasu mało miałam.
teraz Jaś w końcu dłużej śpi. ma lekką anemię ale daje mu żelazo. poza tym już sam siada już czasem za kołdrę się złapie lub podeprze o coś ale tylko chwila i zaraz leci do tyłu. albo z leżaczka ciągnie go do przodu. łapie za nóżki i ciągnie je do buźki. jest cudowny.
Zobacz załącznik 543211
między mną a B jest już dobrze, zmienił się. czasem się kłócimy ale nie tak jak kiedyś.
zaręczyliśmy się w walentynki. przyniósł pierścionek w ciastku (ciastko w kształcie serca z dżemem)
2013-03-04 11.02.26.jpg

był Jaś raz w zakaźnym szpitalu bo miał biegunkę ale jest już dobrze. powoli udaje się go przekonać do butli raz dziennie chociaż mu daje bo planuje odstawienie od piersi.
z praca tą gdzie robiłam chyba nie wypali bo nie będę mieć statusu ucznia a on takie osoby potrzebuje tylko bo na zlecenie tylko zatrudnia. ale chociaż w UP jestem zapisana może coś znajdę jak już będę miała wrócić.

Jaś ładnie zajada słoiczki już mu wprowadziłam i kaszkę. konsultowałam z lekarzem i powiedział że już mogę. ząbków nadal nie widać.



Witam nowe mamusie.
zdrówka dla chorujących.
słońca dla potrzebujących.
i buziaczki dla wszystkich
 
reklama
Hej;)

U mnie wszystko ok.. jeszcze sie trzymam;) Dzis sama w domu..;/ Moj T pojechal z siostrzenica na zwiedzanie, wspołlokatorzy wybrali sie do miasta z jej rodzicami.. a ja bidna musialam sama zostac..;/
Robie w dalszym ciagu pranko, bo z Pl dojechaly pieluszki i spioszki.. latają mi na dworze bo dziś słonecznie, ale wietrznie i ciagle musze zagladac zeby mi z suszarki nie odfrunęły;)

Oglądam własnie na Tvn Style "Idealną Nianie".. niezle sa niektóre babki:D
Malenstwo ojj tak dawno cie nie było u nas:D mam nadzieje ze powrócisz na dobre;) Aaa no i bardzo gratuluje zaręczyn oraz postępów synka co do siadania:D

Aaa Paulina widziałam fotke i mamy takie same leżaczki hehe;)

Co ja jeszcze miałam pisać.. hmm.. aa pod koniec też miałyście problemy ze snem?? Masakra jakaś.. budze sie co chwile, a rano o 6 juz zasnąc nie moge;/
Wczoraj cos mnie dołem brzuch pobolewał.. ale nie mocno ale tak czułam go.. i dziś rano też.. ciekawe czy to juz sie cos tam szykuje czy co? ehhhmm
 
Hej dziewczyny. My juz po lekarzu osluchowo ok, gardelko czyste. Bylysmy juz na pobraniu krwi i oddalysmy mocz, skierowanie dostalysmy od lekarki. Pytam czy temperatura to od zebow to nawet dziasel nie sprawdzila. Wogole to ona strasznie dziwna jest, polozyla ja na brzuchu i mowi ze glowy nie podnosi tylko merda nogami. A ja mowie ze podnosi w domu. Dostalysmy skierowanie na rehabilitacje z powodu tej glowy, przeciez oni tam nas wysmieja bo mala pieknie glowe trzyma. Nikola chyba jej nie lubi i na zlosc robi. W maju naszczescie wraca juz nasza pediatra i wracamy do niej

Madziu bardzo praktyczny ten lezaczek, bedzie nawet jak dzieciaczki beda chodzic bo fotelik bujany mozna z niego zrobic :)) Na poczatku mialam inny fisher price od 0-9kg ale musialam zmienic bo Nikola tylkiem po ziemi jezdzila :))
Vi piekne imiona maja coreczki :))
Malenstwo gratulacje :))
 
My po szczepieniu . Byłam o 7 wyciągnąć kartę taka kolejka :wściekła/y::wściekła/y: I wszyscy prawie z chorymi dziećmi z wysoką gorączką . Natalia na korytarzu jedna dziewczynka i wszystkich chłopców zaczepiała :-D:-D Spotkaliśmy Patryka ( urodziny w ten dzień co Natka - leżeliśmy razem na sali ) on jej się najbardziej spodobał . Jak na siebie patrzeli jeeeju , jakby mogli to by razem uciekli hehee :blink: Zniosła jako tako , teraz śpi . Kolejne dopiero we wrześniu to mamy troszkę spokoju .

Oj tak Vi ja za wami nie wyrabiam ;)) hehehe
Maleństwo Gratulacje
Magda Ja w ciąży spałam jak nigdy ! I przestań tak myśleć czy to już ! Masz czas . Jak cię weźmie to będziesz wiedziała kiedy :tak:

Zdrówka dla wszystkich chorusianych dzieciaków ! :-)
 
Milena noo przeoczyc napewno nie przeocze:D haha:p ale jak mi sie tak zacznie jak ostatnio ze bede miec skurcze co 3 min to niezle bedzie:D Hehe to Natalia to mała podrywaczka:D Najpierw obczaja ktory najfajniejszy a później przechodzi dalej hihi;)) Ooo to teraz faktycznie spokoj ze szczepionkami;)

A jak to jest jak np. sa skurcze a nie ma rozwarcia? to daja cos?? ciemna jestem w tym:D
 
Madzia no mamy spokój do 3 września ;-)
Daja leki rozkurczowe ... Jeszcze chyba jest że jak leki nie zadziałają dają ZO , a potem oxy . Musiała byś poczytać .:tak:
Ja byłam u gin ( ok godz 16 ) miałam 2cm.
zajechałam do szpitala KTG itd ( godzina ok 21 ) dalej 2 cm a skurcze już silne dość .
na porodówce do godziny 00:30 miałam zaledwie 3 cm ..dostałam oxy, Odeszły wody i zaczynały się mocne skurcze że już wstać nie mogłam .
koło 1 w nocy miałam 5 cm ( z relacji mamy i P bo ja już nie kojarze że mi to móili ) . a 1:40 urodziłam , niestety nacięcie i szycie...
 
Cześć Dziewczyny ;) dawno mnie nie było, ale siedzę u mamy i nie bardzo mam czas, zakładamy firmę ;P na razie się przymierzamy, ale może coś z tego wyjdzie ;) nie mogę już wytrzymać u K., z jego wszędzie wtykającą się rodziną, ostatnio jego mama mnie wkurzyła, bo upycha ciągle u niego w szafkach jakieś szmaty i jak Kondzio powiedział jej, że to wyrzuci to powiedziała, że nie może się on tam rządzić. to dali mu pokój po to, żeby zrobić tam skład rzeczy, które nigdy nie będą użyte.? no kurczę :/ wrzucam zdjęcia Małej z roczku i okolic, bo dopiero zgrałam.
DSCF1178.jpgjakieś sylwestrowe się zawinęło ;)
DSCF1183.jpgtorcik ;)
DSCF1195.jpgDSCF1205.jpgDSCF1241.jpgDSCF1243.jpgDSCF1246.jpgDSCF1260.jpg
 
Dominisia jaka firme zakladacie?? Moj A. ostatnio zakladal, tylko papierkow ze szok. Wikusia sliczna dziewczynka, jej zabki sa zabojcze jak sie usmiecha :))
Milena no to troszke spokoju macie od szczepien. My mamy za tydzien a potem nastepne w 13 miesiacu
 
reklama
Do góry