reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy bedziemy probowac.. kto nie probuje ten nie ma nic;) chociaz znajomy T z pracy z ktorym dzis wlasnie gadal o tym to na msc ma gdzies 1400 i tez dostal jakies dofinansowanie z counsilu.. ale nie ma ani zony ani dzieci.. T na msc roznie ma.. 1500-1700 zalezy jaki miesiac.. no i T ma mnie bezrobotna z macierzynskim i dzidzie.. takze to tez inaczej jak sama mowisz;)
Milena no to dobrze ze ok u ciebie;) niech z ta goraczka uwazaja.. ostatnio tez bylo o 2.5letniej dziewczynce co tez taka miala goraczke i karetka nie chciala przyjechac i niestety zmarla..
 
reklama
Paulina12- teraz też mamy 2 sypialnie i salon tylko ze w mieszkaniu
Magda-napewno dostaniesz 80 funtów miesięcznie bo to każdy dostaje, a o dom z cansilu złóżcie najlepiej obrazu po urodzeniu małej bo trochę trzeba czekać
 
Happy noo tymbardziej ze tutaj "Londyn" to pewnie sie tez czeka i czeka.. trzeba mysleć cos na ten temat..;-)
Juz mam dosc tych ludków z którymi mieszkamy.. nawet mój T już mówi ze dosc.. czyli juz tez jest zmeczony nimi a najbardziej Nią.. gwiazdeczką..;/
 
Dzieciak.co.uk to taką strona dla polaków w uk i masz tam opisane wszystkie zasiłki i zmiany w benefitach możesz sobie poczytać ;)
Współczuję ci takich lokatorów, szczególnie teraz kiedy powinna mieć spokój no i strasznie mi żal tego ich synka
 
Paulina dawaj core :) przyjme :D

Milena mam w domu info o "specjalnym zasilku opiekunczym " i jest tam wyszczegolnione ze moga go dostac osoby rezygnujące z pracy itd.. ale jest tez ze mogą go dostac osoby ktoryc dochod nie przekracza ilez tam miesiecznie ( chodzi o dochod calej rodziny wspolzyjacej z niepelnosprawnym . Kiedy ci sie maciezynski skonczył?? jesli juz, to musialabyś sie UP zarejestrowac jako poszukująca pracy.. i wtedy dla milych pan w opiece rezygnujesz z tego. Chyba ze sie uczysz nadal. ale wtedy tez pracy podjąc nie musisz.

Ubezpieczona byś byla i skladki emerytalne bys miala oplacane.

matko.. tez szczury dziś mi spac nie daly. tak na kolowrotku zasowaly ze chcialam im go zabrac.
 
Renata uroki chomików ;D w dzien spokoj a w nocy.. haha

u nas po staremu , Julka dzis postanowila spac ze mna na łózku i nie ma zmiłuj, przyszla w nocy weszła i spi ;D
az jej zdjecie zrobilam bo tak słodko spala :-)
pozniej moze na spacer wyjdziemy zobacze jaka pogoda bedzie ;)
 
Paulina Natalia na początku to miała chyba wgłębione te dziąsła :-D:-D Tak mi się wydawało . Stuknij łyżeczką :)
Magda Uważają . Teraz już gorączka od 3 dni spadła i jest spokój , ale jak pediatra mówi , gorączka może skakać nawet z 3 miesiące . o tym że karetka nie chciała przyjechać - słyszałam :wściekła/y::wściekła/y:
RenataT ja nie miałam macierzyńskiego - nie pracuje i nie pracowałam. od 5 grudnia jestem zarejestrowana w UP ... Ale to wszystko poje***** . Uroki chomiczków :-D
23may No pogoda u nas dziś NIJAKA ;// Daj zdjęcie Julci :tak:
Elcia A co mówią ? leżysz w szpitalu z powodu bólu głowy ? Czy ja coś pomieszałam ??


Uff Chyba wszystko :blink: Witamy :-D . Ahh Natalcia wyyyyycałowana od każdej forumowej cioci z okazji pół roczku :-p:-p Natalia mi się dziś budziła często więc spała z nami ;/ Ale tylko dotknęła cycka i dalej spała :baffled: Ten ząb jej się przebić nie chce . Juz odstaje , czuć, itd a dalej pod dziąsłem :angry: Oki wpadnę później poczytać , pisać pisać tu laski :)
Miłej niedzieli , spokojnych dzieci i pysznego rosołku ( czy innej zupki ) ;-)
 
reklama
hej u nas dzis sporzątanie i wdrażanie nowych opiekunów w plan dnia mojego Synka.... a poza tym nudy i brak pomysłu na obiad :/
 
Do góry