reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

happy a kto bedzie z Denniskiem ?

my juz po obiedzie, wczesnie ale brat gotowal haha ;)
julka sie dzis jak mala świnka zachowuje, od godziny 8 rano do teraz zjadła 2 mleka po 200ml, parówke, 2 kanapki, jajko i talerz rosołu:szok::szok:

macie spiąca królewne moja 2013-03-03-186.jpg
 
reklama
23may- mój Dennis już zjadł 300ml kaszki, miske płatków w mleku 3 ciastka i serek waniliowy 150g a wstał o 8:30 czyli w niecałe 3 godziny tyle :) ale u niego to norma:)
rano do Denniska przyjdzie babcia S. zeby go nie budzić a jak mały wstanie to zabierze go siostra S.
 
prace mam łatwą i niemęczącą :) stoje przy lini i łapie paczki z wędliną (tekie w opakowaniach próżniowych ) później wkłasam je do kartonu np. po 6 i to tyle musze tylko patrzec czy na tacce jest odpowiednia ilosc plastrów i czy nie jest uszkodzo na folia
 
Hej dziewczyny.. U nas nocka w porzadku Nikola usnela o 21:30, obudzila sie o 1:40 i wypila herbatke potem o 6:30 mleko i spala do 9:30... GOdzine temu znowu miala 38,1C, dalam jej czopek i spi. Jutro idziemy do lekarza

Renata tez mam chomika w domu, tak sie tlukl ze jego mieszkanie to teraz lazienka
23may slodki widok ;-)
Happy to masz rzeczywiscie nie meczaca prace :) a ile godzin dziennie??
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry