reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Musze przyznac, ze mialam dzisiaj dosc ciezki dzien. Wybaczcie wiec Dzieczyny brak personalizacji... My rowniez uzywamy dada. To jest ten sam producent co pampers, chyba unilever? Czyli dada to tak naprawde pampers produkowany dla biedronki. Nina jeszcze nie miala tylka odparzonego. Zastanawiam sie po co sudocrem duzy kupilam ;)

i sama sie zastanawiam, czy ktoras z Was uzywa tetry? Ostatnio na imprezie rodzinnej uslyszalam, jak to dobrze dzisiaj kobiety maja, bo kiedys caly czas sie w pieluchach siedzialo. Ja szczerze mowiac sobie tego nie wyobrazam.. Musialo byc bardzo ciezko. Dziekuje cywilizacji za pampersy.

spokojnej nocy zycze Wszystkim Mamom, ale szczegolnie tym "zabkowym" :)
 
Bartkowi znowu sie cos przestawilo, nie spi a juz 2 tyg bylo fajnie...
My uzywamy tylko pampersa, kupuje tylko w promocji na zapas najczesciej po 39 zl, dla nad DADA za malo chlonne maly zrobi 2 razy siku i pupa wilgotna a i mi strasznie przeszkadza ich zapach
 
heja porannie :)


Milena ja dla Filipa tetrowych uzywalam. do ok,1,5 roku. potem zachorowal na jelitówke porządnie, przeszlam na jakis czas na pampki i po jelitowce pampersy odstawilam. byly tylko na dlugie spacery i noc.

Oskar byl od początku na huggiesach,hapy, pampersach z promocji. czasami w auchanie udalo mi sie kupić wielką pake w przeliczeniu 40 gr za sztuke.

wylewu dostane chyba dziś. ledwie sie ranek zaczał a juz Oskar jeczy. bo on chcial to, a tego nie chcial. Jeeezu po kim ta natura wiecznie jeczącego??

na 18 z Filipem na badanie.
 
Niedawno wstaliśmy ;) Alanek nie mógł się załatwić aż mi się serce krajało tak płakał ..ale juz jest dobrze ;) Bawi się ładnie zabawkami ;) Będziemy za chwilkę ogladać serial ''Czarodziejki'' ;) A potem ? sama niewiem . Dziś Alanka chrzestna wyjeżdza jak wróci pewnie jej nawet nie pozna ;) Ale mam nadzieje że będzie dobrze .

Własnie zrobiłam kawę i trochę ogarnełam wypije ją i będzie ciąg dalszy sprzątania ;) Aluś ma nie najlepszy humor ale może sie uda ;):tak:
 
witam dziewczyny my przed chwilą się obudzilismy zrobiłam małemu kaszke i jeszcze leze, noc cudowna, zasnął ok.20, jedną pobudki na kaszke i obudził że dopiero teraz.
 
Czesc dziewczyny. U nas noc TRAGEDIA. Mała usnela juz o 20 wiec bylam zadowolona ale od polnocy co 10-15 min sie budzila, jak cumel wylecial, i krzyk. Tak do 3. O 3 zjadla i spala do 5. Od 5 do 6:30 znowu to samo.. Potem usnela i spala do 8. MASAKRA. Nie przesadzajac wstawalam jakies 30 razy bo Mała spi w swoim lozeczku juz jakis miesiac.

My uzywamy firmy PAMPERS. NA poczatku Nikola byla na Huggiesach. Jak sie trafi na promocje Pampersa to cena podobna do Dady. Wczoraj np kupilam pudlo 3xeconomy 162 sztuki rozmiar 4 za 99,95 :) A kupuje juz tylko 4 bo 3 mam a nie chce nawalic za duzo 3 zeby mala mi nie wyrosla..

Wampi fakt nie duza roznica miedzy mna a twoja cora, ale to znaczy tylko jedno... niedlugo mozesz zostac babcia hehe :-) Nikola urodzila sie w pazdzierniku a moja mama w grudniu konczyla 35 :)
Mlodamama poprosze link na FB :))
Renata ja pije 4 kawy dziennie ale tylko rozpuszczalne. Fusiastej do ust nie wezme.
Happy &&& zeby bylo juz tylko lepiej :))

EDIT


Mlodamama jestes tylko rok starsza odemnie :))fajniutko :))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry