reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

milena-ją wolę robić dziś bo jutro może być gorzej, jak by było bardzo źle to bym to odłożyła , ale większość udaje się zrobić jak mały śpi:-)

Dennis już zasnął , mam nadzieję że dziś noc będzie lepsza:)
 
reklama
moja tez na dadach, chyba ze wysylam A po zakupy to mam pampersy bo on innych nie zna hahahah ;D
niekiedy te babydream mamy , ale na huggiesy tez sie ostatnio złapalam na promocji i :wściekła/y::wściekła/y:
 
u nas po hugissach są odparzenia, a w pampersach jes przesikany i pół godziny więc używamy tych ze sklepu Aldi nie dosyć że płace 5 funtów za 50szt. to jeszcze mały może przespać całą noc i die nie odparzy
 
reklama
Do góry