reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Happy niezły pomysł z wkładaniem kołyski do łóżeczka. Najważniejsze, że cel osiągnięty

Idę śpiochać, przespanej nocki życzę
 
reklama
happymum- zgadza się ;) aby im się tylko dobrze spało i ząbki nie dokuczały:)



Ja też mykam spać dobranoc i spokojnej nocy happymum . do jutra mam nadzieję ;)
 
Ostatnia edycja:
Hej.
Tak wiem ze czytanie na forum to glupota ale nie ma chwili zebym o tym nie myslala.. Chcialabym zebysmy daly rade jak najdluzej bo tak bedzie lepiej dla malej i dla mnie tez.. Bo nie wyobrazam sobie ja zostawic w szpitalu a ja w domu.. Serce by mi chyba wyskoczylo.. Wiem ze dla niej bedzie tam lepiej i bezpieczniej ale to tak dziwnie.. Od razu nachodzi mnie mysl o matkach ktore zostawiaja swoje dzieci lub je porzucaja i czy je to nie boli? Kurde nie mam pojecia jak twardym czlowiekiem trzeba byc w takiej sytuacji..
Dzis w nocy tylko raz na siku szlam hehe. Myszka dopiero niedawno dala znac ze tez juz nie spi;) mi cos sie spac nie chce.. T poszedl do pracy a ja wlaczylam tv sobie;)
 
Hejka. Pamietacie mnie???? wrocilam. :) oddali neta!!!!!

nie nadrobie .. szczegolnie dziś. tak mi glowa boli, ze nawet nie probuje ;/

witam nowe mamy :)
U nas chorobowo. Oskar od wtoeku w domu siedzi, kaszle jak stary palacz. taki ma duszący kaszel, jak ataku dostanie to tak z godzine szczeka. Mial miec dziś zabieg, ale przelozylam na 18 marca.

sniegu u nas znowu napadalo tyle ze gdyby nie kolega i jego traktor to bysmy byli uwiezieni na tym wydupiu.Gminne plugi nie pamietaja zeby i u nas odsniezyc, mam dziecko szkolne do przystanku dowiezc trzeba. Oni mają to na dnie tylka. Pajace. Takiego ch.. podatek gminny zaplace.


ide drugą kawe zrobie bo mi zaraz czaszke rozsadzi ;/
 
Witajcie
U nas nocka z dwiema pobudkami była ale dałam smoczka i zasypiał dalej, więc nie było tak źle:-) Teraz też już się kręciwięc zaraz się obudzi na dobre.

Magda rozumiem, że jesteś podenerwowana całą sytuacją ale tak jak napisała Kasiek nic dobrego nie wyniknie z nakręcania się i doszukiwania na siłę jakichś objawów.
RenataT pewnie, że pamiętamy:tak: widzę, że u Was z odśnieżaniem tak samo- jak samemu się nie odgarnie to przejść nie idzie. Dużo zdrówka dla dzieci i oby ból głowy szybko minął
 
Dzieeń Dobry Mamusie;)

Magda - Nie denerwuj się ;) wszystko będzie dobrze:)

Renata- Witaj ;)


Mój maluszek przespał całą nocke tylko obudził się o 6 i poleżeliśmy do 7:30 aż tata wrócił ;) Alanek pobawil się z tatusiem i teraz został ze mną bo ''dada'' odpoczywa ;) Kurcze tak marudzi przez te ząbki ale juz chyba może być tylko lepiej ;) :tak:
 
renataT-pamietamy , zdrówka dla synka

u nas noc znow koszmarna maly plakał przez sen a ja juz nie wiedziałam co robić ale za to wstał w niezłym humorze i moze dzien bedzie w miare
 
reklama
happy - czyli w sumie noc miałaś nie ciekawą ;) dobrze że chociarz teraz Dennisek ma humor ;)  a ja sobie przespałam całą noc więc szczerze współczuje ;) pewnie zmęczona jestes;)



5.jpgAlanek i ja ;) Zdjęcie straszne zrobione rano jeszcze rozmazana :( wrrr... kto pozwolił takie zdjęcie zrobić :) Ale najważniejsze że niunio dobrze wyszedł hehe ;D
 
Do góry