reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
cześć Dziewczyny ;)
2 dni internetu nie miałam, a Wy tak naprodukowałyście, że mi się nadrabiać nie chce.. jutro muszę (w sumie to nie muszę, ale, żeby to miało jakiś sens, a potrzebę wyedukowania się odczuwam, to muszę) iść do szkoły.. a tak mi się chce, że no.. w ogóle nic mi się dzisiaj nie chce.. :(
kupiłam Małej dzisiaj pierwsze prawdziwe (nie zbudowane w 100% z materiału) buciki ;) podobają się Jej nawet ;P
boli mnie wszystko, więc idę spać. jutro może wejdę na dłużej ;) dobranoc ;)
 
Niestety nie mam dobrych wiadomości. Otóż Damian podłapał choróbsko od siostry:-( ma biegunkę, gorączkę i wymiotuje:-( tylko biedaczek bardzo źle znosi chorobę, ciągle płacze:-( nawet noszenie na rękach zbytnio nie pomaga. Ręce mi opadają, ledwo żyję.... oby chociaż ze 2-3h pospał to trochę zregeneruję siły
 
kurczę happy ale ty pragniesz miec drugiego dzidziusia :) dosiadaj swojego i już mozesz miec drugie macierzynskie :-D

dziewczyny zadam wam troche intymne pytanie.. Jak ma sie stan waszych piersi po ciazy? Ja przed ciaza mialam ladne, jędrne, nosilam rozmiar C, a teraz straciły i na rozmiarze i troche na jędrności ;/ stosujecie moze jakies kremy ujędrniające?

hwj. mOJ biust... tzn teraz to go niema. Przed ciązami rozmiar duze C, nawet D. w ciązy i podczas karmienia to wielgachne mialam. rozmiaru nie pamietam.. ale ok 120 cm mialam w biusciepod koniec ciązy. Podczas karmienia jeszcze mi urosly. ragedia z nimi byla. Po roku -dwuch zmalaly mi do miseczki A, ale schudlam do 47 kg. wyglądalam jak smierc na horągwi.

potem ciąza z Oskarem, znowu wielki biust. Ok 120 cm pod koniec ciązy, podczas karmienia ok rozm. E nosilam.potem chudlam , cycki razem ze mną.Obecnie nosze male A lub B z wielką iloscią gąbki. :)

Brzuch mam tragiczny. Skora wiotka, rozstepow mam pełno,Biodra i biust tez w rozstepach. No i na biuscie skora wiotka. Bez stanika to zeby nie twarz i pepek mialabym problem z rozszyfrowaniem plecy? czy mooze klatka piersiowa.

Juz przestalam sie przejmowac swoim stanem. wiem ze dla Ł sie podobam, innym nie musze, jesli kogoś moj widok razi to niech wzrok odwroi. Niemam problemu zeby na plazy w dwuczesciowym stroju sie opalac.Kolo domu smigam tez w majtach i staniku latem. nawet jak mieszkalam w centrum miasta.

urodzilam dwojke dzieci, w ciązach przytylam duzo. W pierwszej 27 kg, w drugiej 40 kg. wiec moja skora miala prawo sie porozciągac i ma prawo teraz sobie powisiec.
No i jak patrze na swoje kolezanki, w podobnym wieku, po ciązach, niektore przed ciązami to kurde .. calkiem sprawnie sie prezentuje.a w ciuchach wyglądam lepiej niz co poniektóre.

Wczoraj Oskar po dniu Babci i Dziadka, potem bylismy na balu karnawalowym organizowanym przez fundacje do ktorej F nalezy.
wyszaleli sie chlopcy, ale standardowo za malo pozjezdzali, za malo pobiegali.. w drodze powrotnej Oskar padl.
 
Asik Zdrówka dla dzieciaków :-)
Dokładnie RenataT jak się komuś nie podoba niech się nie patrzy :-):-)

A co do ciała po ciąży ..
Przytyłam około 10-11kg w ciąży po porodzie od razu spadłam do wagi sprzed ciąży ( teraz to waże 6 czy 7 kg mniej niż przed ciążą ), skóra na brzuszku lekko wisiała , ale już jest jak dawniej ..
Rozstępy pierwsze co zauważyłam że pojawiają się na pupie :szok:ale zaczynają blednąć , potem na zewnętrznej stronie ud , już są jasne , prawie nie widoczne ..No i na piersiach jasne , tak od sutków :-D

Michał ( syn siostry ) wychodzi dzis prawdopodobnie ze szpitala , nic poważnego na szczęście się nie stało . A u mnie ...co u mnie ? - po staremu . nic sie nie zmieniło . Mama dzwoni codziennie , radioterapie dobrze znosi , mówi że tylko głowa ją boli po.. no i teraz chodzi na radioterapie a potem spędza czas z Michasiem .. A moja Córeczka wstała .

Miłego dnia kochane .!
 
hej dziewczynki.
RenataT ja jeszcze sie nie przyzwyczailam do mojego biustu. Ale mysle ze to jest kwestia czasu, mojemu A. sie podobam a jak zaczelam diete to sie do mnie nie oddzywal. A to ze wlasnemu chlopu sie podobam to najwazniejsze... PS. staniki z wielgachna gabka tez nosze :D:D:D:D
Milena a jak sytuacja z P.? Jest jeszcze jakas mala szansa zebyscie wrocili do siebie??
Asik jejku, zdrowka!!! Nie wyobrazam sobie zeby taki mały bąbelek chorował :(( Moja tylko katar miała co prawda dwa razy ale to sie pewnie umywa do tego jak dzidzius sie meczy przy tym co ma Twoj mały
Dominisia Wikula juz chodzi ?? :))
Happy gdzie jestes?? Zawsze jak tu wchodzilam to juz post od ciebie byl heehhehe :-)

Moja corusia chyba polubila sie z lozeczkiem. Wczoraj spala w nim trzy godziny, a wieczorem o 21:30 juz sama w nim usnela i spala az do 3:15!! Potem przy karmieniu usnela mi na lozku i nie mialam serca jej przenosic :-):-):-) wstala o 8:30 i teraz znow spi w nim;-)..
 
reklama
Hej;) Ja to tutaj na biezaco czytam sobie i jestem w temacie:D Wczoraj sie zbierałam zeby napisac ale jakos mi sie nie chciało.. Odkąd z PL wrocilismy to jeszcze lenia nie przegoniłam hehe, rozpiescili mnie w tej Polsce;-) :D

Co do piersi to hmm.... Zanim zaszlam to takie małe one były sobie, teraz wiadomo sie powiększają i aż miło na nie poptrzeć:D A co będzie później to sie okaże;)
Rozstępów u siebie jedszcze nie zauważyłam, no ale zobaczymy, balsamuje ciało po kąpieli ale jak mają byc to i tak przecież będe je miec.
Moja mama to ma tak samo jak Renata tyle ze ona urodziła 5 dzieci, gdzie ze mna w pierwszej ciązy przytyła grubo ponad 30kg, a zachodzac w ciaze wazyla jakies 45kg do tego niska jest wiec gdzies to musialo sie rozejsc wszystko.. A kazde z dzieciakow ponad 3kilo i ok57cm.

Kurde u mnie już 28 tydzień jeju jak to leci to szok.. Czasem jak mi kosci zastygna hehe to mam problem zeby podniesc sie z lozka:D

Dziś na obiadzio gołąbeczki z produkcji mamuni, wczoraj odmroziłam a dzis je upieke sobie bo mama surowe zamroziła;)
Sąsiadom narobie smaka:D Bo oni obiadów nie gotują a moje wsuwaja, a tutaj mam wyliczone na dzis i jutro na obiad, no chyba ze T wroci z pracy glodny jak wilk jak wczoraj i wchlonie wiecej niz przewiduje hehe;)

Narazie to ja musze wstac i sie ogarnac i chyba sobie jajca ugotuje na kanapeczki cos chodza od wczoraj za mna a jeszcze swojskie mam z PL takze trzeba wcinac;)

Milego dzionka;)
 
Do góry