reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Mamuśki pokazujemy się :D skok.jpg

A gdzie ja Was mogę podejrzeć ;)
 
reklama
happymum tutaj prawie zero formalnosci. M. tez nie ma bierzmowania, a chrzestni to nawet nie sprawdzani byli pod wzgledem chrztu, wszystko na slowo. nawet do spowiedzi nie musielismy isc ani na mszy zostawac! naprawde dobre podejscie, bo wazne jest dla nich ze my chcemy wychowac dziecko w wierze w Boga i niewazne w jakiej my jestesmy. choc my oboje jestesmy wierzacy, ale niepraktykujacy. uwazam ze tu maja zdrowe podejscie, nie chcieli zadnej kasy bron Boze, musielismy tylko dac swoje prawa pobytu, zadnych zaswiadczen, zadnego slubu a chrzestni musieli miec tylko chrzest, zadnego bierzmowania. jakbym miala to w pl zalatwiac to bym chyba nie robila. chrzcila pastorowa, bardzo mila babka. wczesniej widzielismy ja tylko raz, mowila nam co bedzie na chrzcie i co ma mowic M. bo to on trzymal mala kiedy byla polewana woda swiecona. naprawde w 2 tyg zalatwilismy to co w Pl ciagnelo by sie pewnie miesiacami. bardzo polecam. zaden katolicki ksiadz nie udzielilby chrztu protestantom, natomiast protestanci jak najbardziej udzielaja i nie wazne komu. Chrzest jest jeden dla religii chrzescijanskich, nie wazne w jakim kosciele chrzcisz. I jeszcze dostalismy biblie dla dziecka za darmo po calej ceremoni.


stefa ale masz gromadke urocza! super dzieciaki
 
Witam nowe mamusie :)


Przepraszam was dziewczyny ze nie pisze ale po prostu nie mam czasu praca szkola i nauka ;/


Moze wy mi cos poradzicie bo jest taka sytuacja

chodze do tej klasy z dziewczyna ktora poronila juz drugi raz( drugi jakos 2-3 tyg temu) i zaczelam sie jej bac ;/ moze to dziwne ale zauwazylam ze przy mnie sie dziwnie zachowuje ja rozumiem wszystko ale np wczoraj siedzialam kolo niej i specialnie szturchnela mnie lokciem w brzuch ( nie bylo to mocne) zwrocilam jej uwage zeby troche uwazala a dzisiaj stalysmy pod klasa ta podeszla do mnie i potrala swoim brzuchem o moj i troche zdezo zaliczylam i nie wiem jak mam jej powiedziec zeby sie odczepila od mojego brzucha bo zaczyna mnie to wkurzac i troche sie martwie. I dzisiaj jeszcze do mnie z tekstem ze ona po tym lyzeczkowaniu nadal okresu nie dostala i poleci dzisiaj do apteki po test bo moze jest w ciazy bo okresu nie dostala .. dla mnie to jest dosc dziwne ale mi sie wydaje .. ale pomozcie co jej powiedziec bo naprawde sie boje ;/
 
Herbata- to naprawde super z tym chrztem:) dzieki za informacje przedyskutuje to z moim P.:)
olciaaa-moim zdaniem powinnas stanowczo jej powiedziec ze masz wrazenie ze chce zaszkodzic twojemu dziecku i zeby sie odczepiła, ja rozumiem ze ona jest zrospaczona stratą dziecka ale zdrowie twoje i twojej fasolki jest ważniejsze:) innego pomysłu szczerze mówiąć nie mam:zawstydzona/y:


P.s. dziewczyny dziś mój sunek zaczął się kulać:) normalnie duma mnie rozpiera:)
 
bardzo dziękuję! jestem prze szczęśliwa! dzisiaj mąż (niestety wczoraj jak robiłam test Go nie było, wraca dopiero dzisiaj) zostanie poinformowany o tym, że po raz drugi zostanie tatusiem:)
 
reklama
hej
nie mam troszkę czasu sotatnio na czytanie.. ale wpadam się chociaż przywitac ;-)

za tydzięń mamy Vi urodzinki więc zaczynamy porzadki -a to już też przedswiąteczne chyba :-p bo za miesiąc mi sie nie będzie chciało ;-) hehe
no i tak biegamy jexdzimy i w ogóle nie ma czasu na nic :-p
 
Do góry