reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Witam nową mamusie i nową fasolke u nas :D

Przepraszam że nie każdej z osobna.
Szkołe na szczęscie mam co drugi tydzień no ale jednak uczyć sie muszę sama w domu bo ile można sie nauczyć na kilku zjazdach.
KLuby nie muszę zostawiać na długo wiec jest dobrze ale nawet w tak krótkim czasie próbują robić z nim swoje. Kuba jak dziecko co dają to je i biednemu potem sie odbija ciągle.
Dzisiaj teściowa wymysliła że jak bede na leżąco go karmiła to będzie kaleką. No okropna jest. Tatuś sie nie pokazał przez weekend bo studia szkoła a ja to moge sie pod 220 podłączyc i nie jeśc nie spać nic. Dzisiaj zjadłam od rana dopiero o 17 bo po szkole od razu z małym na spacer.
Przepraszam że tak tylko o sobie no ale jak widać kolorowo nie jest.
Milena daj znać jak mama:tak:
 
reklama
happymum musisz posiadac pozwolenie na pobyt w kraju gdzie mieszkasz... tu jest wymagane, a Ty jaki masz powod ze siedzisz tam gdzie siedzisz??

mummy
gratuluje fasoli! ktory to juz tydzien?

Vi udanych urodzin w takim razie... przynajmniej bedziesz miala porzadki z glowy. mnie sie nawet nie chce myslec o zabieraniu sie za nie
 
happymum ale czy masz jakies prawo pobytu?? ze siedzisz tam wlasnie bo masz rodzine ?? ja mam prawo pobytu na mojego M. bo on tu pracuje. jak mowie, nie wiem czy to konieczne, ale tu bylo. a jakis dokument angielski??

papitka
no takich bzdur jak o tym karmieniu to dawno nie slyszalam! ja karmilam na lezaco do 11 miesiaca moja mala i jakos jest sprawda i zdrowa :-D
 
Ja naprawdę tylko przeczytałam i nie mam głowy na nic . Mama ok 9 dzwoniła była już po tabletce tym słynnym głupim jasiu więc dużo się nie dowiedziałam bo już nie kontaktowała za bardzo...Ok 10miała mieć operacje , i czekam na telefon mieli mi dać znać ( ciotka ) jak mama się wybudzi i będzie wszystko ok .. Operacja miała trwać godzine :-:)-:)-:)-( i tak siedze jak na szpilkach i czekam aż w końcu ten telefon zadzwoni .

Witam tylko nowa mamusie , i gratuluje fasolki . A i Stefka Urocza rodzinka :p

Przepraszam , ale już nie panuje nad nerwami , uciekam do Małej . później wejdę może to odpisze wam
 
Hej .. :-)

Z mamą wszystko ok - dzięki bogu !! Późno zadzwonili bo mama jak sie obudziła nie kontaktowała całkiem . Jak doszła do siebie poprosiła ciotkę żeby jej telefon z półki wyciągnęła , włączyła i dała nam znać . Jutro lub pojutrze powinna już wyjść ze szpitala . Czuję się dobrze , powoli wstaje i chodzi ... Nic tylko czekać na wypis ze szpitala ;-) Bo Natalka już tęskni za babcią :-D:-D:-D

Olciaa
Nie pozwalaj tak sobie , postaw sprawe jasno . Kto mądry szturcha po brzuchu ciężarną :szok::szok::szok:
Mi to znowu jedna dziewczyna na lekcji siedziała obok i rękę na brzuch kładła z tekstem ''kopie??'' i jak bym jej nie powiedziała czegoś to siedziała by z tą reką całe 45minut .. :angry:

Uciekam ogarnąć jakoś dom , i pierogi z mięsem będę robić sobie dzisiaj :p
Miłego dnia ..
 
reklama
Do góry