reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

moja tez nie chciala dlugo pelzac, a raczkowac zaczela jak miala 10 miesiecy. postaraj sie go czyms zajac jak lezy na brzuchu. u mnie bardzo pomogly male kolorowe pileczki do ktorych probowala dotrzec za wszelka cene. albo oczywiscie komorka ;-);-)
 
reklama
Vi haha ja 16 lat mieszkalam w Lubsku:p a pozniej rodzicom zachcialo sie na wies i teraz 15km od Lubska:p a napisalam ze 70 km od ZG bo nie wiedzialam czy bedziesz w ogole wiedziala gdzie to Lubsko malenkie sie znajduje hehe;) Jaki ten swiat jest maly jednak:p:p
 
Kasiek , Magda , Femme Co on na to ... coś do niego dotarło . Dziś nawet dostałam miłego sms-a . Nawet zapytał czy mała bardzo płaczliwa dziś bo on niestety pracuje dłużej . Ale szczerze myślę że chwila i będzie to samo . Za kilka dni mamy rocznice , i jestem przekonana że nawet nie pamięta ;/

Aneta Proszę bardzo ..
 
happy ja też odradzam chodzik , lepiej taki chodzik pchacz popatrz sobie w necie .. w UK to jest częściej używane niż chodziki zwykłe.. ale to dziecko musi mieć siłę żeby tez sie trzymało i szło
magda a no widzisz świat jest mały :-D hehe ja to mam rodzinę wszedzie w sumie w całej Polsce :-p jakoś mi się porozjeżdżali tak daleko wszyscy :-( i od mamy i od ojca strony

 
Hej :)


Femme 20.11 mam USG plci wiec zobaczymy :D ale cos licze na dziewczynke bo starsznie mi sie cera zniszczyla blee chropowata i pryszcze


Ja dzisiaj tak na chwilke tylko ale starsznie nerwowy dzien dzisiaj mialam moja szefowa mnie kiedys do szalu doprowadzi chcialam isc do prawnika zapytac co i jak ale za wizyte 100zl to poszlam sobie dalej ;/


I wstawiam wam zdjecia brzuszka z dzisiaj 16tydz i 1 dzien :D Obraz 023.jpgObraz 021.jpgObraz 022.jpg i dzisiaj chyba czula ruchy dzidziusia na poczatku mnie z jednej strony tak gilgotalo a jak usiadlam to czulam takie leciutkie pukania w brzuszek :D
 
Vi mnie wlasnie boli to ze tak do domku daleko mam:(;( strasznie tesknie za domem i wiem napewno ze na stale tu siedziec nie bedziemy bo ja psychicznie nie dam rady.. wychowalam sie w duzej rodzinie i moze dlatego czegos brakuje..
Olcia ale fajny:p moj to taki nie jest hahah:p U mnie dzis bulgotki po tej jednej stronie byly;) a wczoraj tak fajnie brzuch w jednym miejscu sie zrobil twardy i lekko wypukly;) a niech daje znac i niech kopie:p
 
reklama
olciaaa ładniutki brzusio :)
Ja tak jakoś koło 17 tygodnia poczułam pierwsze ruchy synka, tak mnie leciutko łaskotało, a potem też czułam takie puknięcia:biggrin2:
Teraz codziennie kopie mnie już coraz mocniej i mocniej, jak pierwszy raz się tak bardzo wysilił i zasadził mi solidnego kopniaka to aż mnie caluśką wzdrygło:-D
Dziś u mnie się zaczął 20 tydzień, jejciu jak to szybko zleciało, już połowa ciąży i brzuuusio bardzo się zaokrąglił ;)
brzusio.jpg
 
Do góry