reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

ookatkaoo gratuluje zdania prawka
Vi dziekuje ;-) bede sie starala pisac wiecej, ale sama wiesz jakie absorbujace potrafi byc male dziecko. u nas bedzie taka sama roznica jak u Ciebie. 17 miesiecy, prawda? gratuluje trojeczek!

AnetaF wszystkiego naj!!

kasiek niezla z Ciebie gospocha! o 10.00 to ja oczy przecieram

happymum moja corka pozno siadala, pozno sie obracala na boki i pozno raczkowala, a zeby ma dopiero 4... nie przejmuj sie. niektorym sie nie spieszy

u nas pogoda tragedia, wiec nawet na spacer nie wyjde, ale coz... moze jutro. staram sie przygotowac mala na przyscie brata lub siostry ale kiepsko idzie. narazie cwiczymy z lalka placzaca, czasem da buzi i przytuli,a czasem rzuci na podloge i w nosie ma :blink:
 
Ostatnia edycja:
reklama
happy u mnie jest rok i 5 msc różnicy i powiem Ci ze jest fajnie choć dziewczyny sie czasem potrafią nieźle kłócić o zabawki :-D
ale to chyba z każdą róznicą wieku jest taka wojna o zabawki , i trzeba tylko wbić do główek że zabawkami trzeba się dzielić ;-)
a to w lubuskim to daleko ode mnie.. ale mam tam rodzinkę :-) w Lubsku :-)
ale przypominasz mi taką dziewczynę z wielkopolski :-D a to kawał drogi jednak....
kasiek Vika właśnie jedynie Trójki lekko przerzyła pozostałe to pikuś ,..u Emmy na razie nie widać żeby ją coś bolało :-) ale dopiero się czubki przebiły więc zobaczymy jak będzie reszta się wyżynać
herbata tak u mnie 17 miesięcy jest róznicy :-)

dobra lecę do dziewczynek , obiad gotowy dom posprzątany .. więc pobawimy się zjemy i moze na spacer bo dziś ciepłe słoneczko .... :-)
albo do znajomych na kawkę sie wyskoczy :-p


 
happymum nie dawalabym do chodzika, bardziej szkodza niz pomagaja. dzieki nim dziecku pozniej uczy sie poprawnie chodzic, moze tez miec przez to wade nozek... poczytaj na necie. oczywiscie raz do czasu zeby zrobic obiad nie zaszkodzi ale zdecydowanie odradzam czeste uzywanie. a rece ze odpadaja to wiem... mialam to samo niedawno.minie ;-)
 
Herbata proszę Cię jakoś tak dzisiaj mi się udało:p

Happy
ja nie używałam i nigdy nie zamierzam używać chodzika to po prostu rozleniwia dziecko po za tym uważam że nic na siłę bo każde dziecko ma swój rytm.Ręce Ci opadają ale każda to przechodziła. Moja podciągneła się do stania jak miała 7 miesięcy i od tej pory non stop chciała chodzić a że to było lato to nie było mowy siedzenia w domu więc km z nią robiłam i dałam radę...
 
reklama
kasiek sama niewiem jak to jest ale dzieki za rade, narazie chodzik sobie odpuszczam:)
Mały lubi siedziec w krzesełku do karmienia i to mnie narazie ratuje, ale nie lubi leżeć na brzuchu po 5 min jest krzyk jakby go ze skóry obdzierali więc przypuszczam ze na czołganie i raczkowanie narazie nie ma co liczyć
 
Do góry