reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

WOW ILE NOWYCH MAM ! W końcu Świerza krew :-D:-D:-D
Wszystkie was witam :-)

PAM - strasznie współczuje straconej ciąży ... mam nadzieje że szybko zafasolkujesz :-) mam znajomą w identycznej sytuacji ... tyle że ona straciła córeczkę przy samym porodzie :-( ale teraz ma już drugą 2 letnią córcię i jest szczęśliwą mamusią :-)

Witam Witam :)
Dziekuje za slowa pocieszenia, pierwszy rok PO ro byl koszmar potem jakos poszlo i teraz swobodnie o tym rozmawiam...


A jak sie udal Jarmark? Bo ja jestem z Gdanska , dawno nie bylam ze 4 lata bedzie i tesknie za Jarmarkiem....

Evisia​ Witam sie ładnie :)
 
reklama
Nuuuśka - nawet mi nie mów, ja już powoli schodzę z tego świata od tych upałów - jest dramat.
a co do antykoncepcji - jak widać na suwaczku - nie stosowałam, i nie stosuję :D

I tak oto wyglądałam ja - chyba wczesną wiosną (jak się nie mylę, to w kwietniu).
 

Załączniki

  • DSC01914.jpg
    DSC01914.jpg
    56,5 KB · Wyświetleń: 37
Trochę mnie nie było i proszę, jaki wysyp nowych mamuś :-)
Witam Was wszystkie serdecznie ;-):tak:


femme i co, fajna bajka? Tak myślałam, żeby z Zuzką pojechać tylko się zastanawiam czy tyle wytrzyma :-p Na Kubusiu Puchatku prawie 60 minut wytrzymała, no ale Madagaskar jednak dłuższy.

Evisia powiedz tacie dziecka, że jesteś w ciąży i się nie przejmuj, dacie sobie radę ;-) a Ty nie możesz się do niego przeprowadzić?



Na razie tyle, bo nie ogarniam :szok: ale teraz będę na bieżąco! :tak: tak wiem, zawsze obiecuję, a później wychodzi jak wychodzi :sorry2:


Zuzka 11 sierpnia ma imieniny i zamówiłam jej na allegro lalkę- Arielkę :-) na pewno będzie zadowolona, bo ostatnio Mała Syrenka to jedna z jej ulubionych bajek :tak: a poza tym 11 sierpnia mamy zamiar pojechać do ZOO Safari, więc dzień fajnie sobie spędzimy :tak:
 
reklama
Do góry