reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Nie, teraz mieszkamy z moimi rodzicami:-) Wynosi nas to 300zł miesięcznie. No ale my chcemy być na swoim bo tu czasem wytrzymać nie idzie:-p Moja mama ma taki charakterek, że wszyscy uciekają:-D
 
reklama
witam :-) cały dzień nmiałam zabiegany :-p co chwilie miałam gości i nawet nie misłam czasu na kompa

burzowata to fajnie że dzisiaj już nie płakał az tak :-) fajne fotki
czrnuszka gratuluję raczkowania :-) moje jak u sali nie raczkowały , w sumie Emma trochę raczkowała ale szybko na nogi poszła :-p
masz jakieś zdjęcia małego może???
sandra fajna sesja :-)
kasiekk to fajnie że sobie tak wyskoczyłyście :-)
u nas ładna pogoda ale w wodzie nie można chodzić bo sa jakieś bakterie :/ i zakaz brodzenia i pływania :-(
Vegas kciuki zaciśnięte&&&&&&

 
Co do raczkowania to moja Perła zaczęła mając 10 miesięcy. Wcześniej pełzała po podłodze:-D A zaczęła chodzić mając rok:tak: Tzn w styczniu kończyła 13 miesięcy, 7 stycznia, a 3 stycznia już sama chodziła, więc jeszcze rok był, co by nie było:-)
 
Vegas u mnie to juz wgl sie nie da czasem wytrzymac...

Adaś zaczał tak pewnie raczkowac ze już zasuwał praktycznie to pamietam ze w sylwestra:) to miał wtedy 7 miesięcy, a zaczał chodzic jak mial 10 miesiecy z hakiem
 
Ostatnia edycja:
Burzowata wow, szybko zaczął chodzić:-) Siostrzeniec J. chodził już mając 9 miesięcy:tak: Gdzie się tym dzieciom tak spieszy?:-)

Dobra, czas na sen bo nie wstanę o 7:-p Dobranoc:-)
 
Za szybko;p mialam nadzieje,ze zacznie po maturze,tak na roczek a tu lipa:-D wazne ze zdrowy,niech sobie chodzi kiedy chce:tak:

Ja tez lece,dobranoc,milych snow:)
 
Hej :)

Sloneczko sie przebija, mam nadzieje na ladną pogode. Do tesciow na poł dnia wybywamy i miło by było gdyby troszke pogrzało.
Milego poniedziałku.
 
Witam :)

Burzowata, Vegas kciuki zaciśnięte :-)

Ja wczoraj poszlam wczesniej spac to rano o 6 juz pranie wstawiłam :p a chlopaki do 7 spali...:p
no i ta godzina a ja mam juz poodkurzane, ciasto sie konczy piec,pranie zaraz bede szła rozwieszac :-D hehe pogoda piękna wiec penwie zacznie sie robić gorąco :tak:
Milego dnia!
 
Dzień dobry :-D
U nas błękitne niebo, ani jednej chmurki chyba będzie upał.
Mały całą noc praktycznie spał z nami, bo mu się marudziło.

Hormony mi szaleją, mam ochotę być w ciąży. ! :nerd:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej.
Mi juz troche lepiej z humore.. ale nie do konca..;/ bywa..
U nas tez piekna pogoda sie zapowiada..Wczoraj fajniutko bylo, i ma byc przez nastepne kilkanascie dni.. wiec huuuraaaaa wreszcie:tak::-)
Ja juz tez od 6 piore, bo musze poprac posciel, koldre, poduszki:) Mam jeszcze dzis w planach mycie okienka, ale to jak sloneczko zajrzy na podworko zeby mi grzalo po pleckach, hihi:):-D:-D
Nie mam pojecia co dzis na obiada wyczarowac.. Jedynie mam pomysl na deser hehe, tiramisu z biszkoptami;) Na szybko i smacznie;):-)
Do pozniej:tak: Slonecznego dzionka;-):tak::tak::tak:
 
Do góry