reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Blaneczko ja uwazam dokladnie tak jak kasiek.
Jesli zalezy Ci na nim, daj mu szansę, ale tez niech odpokutuje ten czas nieobecnosci przy tobie, fakt ma te 19 lat moglo go to przerosnąć i przykre to ze Cie zostawil... nikt nie mowi ze od razu bedzie ladnie pieknie, ale pewnie odbudowanie tego co was polaczylo przez 3 lata znow potrwa i jesli wyjdzie to bedzie fajnie, ale tez moze nie wyjsc... trzymam kciuki by bylo tak jak Ty tego chcesz :tak:
Gosdia dobrze ze juz z pieskiem w domku :-)

Sorrka ze nie odpisałam wszystkim ale nadrabialam wczesniej i juz zapomnialam co kto pisał... :*

My wyszlismy na dwor a potem dzieciaki babcia zgarnela do siebie, i ja przyszlam teraz do domu, puszczam ogrzewanie na domek, niech sie troszke podgrzeje i pojde do nich, potem bede ich wolami sciagac pewnie ehhhh... :dry:
 
reklama
gosdia :-(
najważniejsze ze operacja udana!

renata wogóle 3 lata to dużo na wózek :-) moja miała 1,5 i już chodziął na nóżkach a w spacerówkę sporadycznie chciała wejść ...
a teraz ma 2 i nawet nie mysli o tym zeby w wózku ją sadzać a już wogóle bujać (nigdy ani jedna nie była bujana do spania ani wogóle w wózku)

haha Malwina na imie imię :-D hehe

a moja Vi ostatnio tak nakłamała babci przez skype:szok: babcia pyta co dzisiaj robiłaś?
a ona "byłam w cyrku i oglądałam zwierzęta " babcia: i co jeszcze " no klaun był" :szok: hehe
a ja sie uśmiała bo pewnie w jakiejś bajce dopatrzyła :-p

no blaneczka kit Ci wcisnął jak ta lala. nie miał więcej czasu niż 30 mina mówi że chce żebyście z nim były . sory ale śmiać mi się chce z niego..
nie wierz w jego gadki!!! jakby chciał to by się inaczej zachowywał , starał.. a nie ... nazwisko tylko zeby Ci póxńiej problemy robić jeszcze:no: i w szpitalu być go nie musi tylko chyba przy wypisie albo jedynie w urzędzie przy rejestrowaniu...
no i jeszcze jedno.. ja bym mu nawet nie mówiła jakie imię wybrałam dziecku !!!
chyba że sam pokaże z czasem ze mu faktycznie zalezy i znajdzie dla Ciebie czas.... a nie 30 min bo się do innej śpieszy:sorry:
miłośc miłością ale jeśli to tylko idzie z Twojej strony to i tak nic z tego nie będzie...

witam nową mamę
 
gosdia super, że operacja się udała :tak: i jak piesek się czuje? Ja bym chyba moją musiała posłać na zabieg, tzn sterylizacje, bo tylko niepotrzebnie się męczy mając cieczkę.

Malwina :-) fajna rozmowa z Zuzią :-p mój mały uparciuch mówi zawsze, że ma 6 lat :-D chociaż oczywiście wie, że ma 3 :-p

Blaneczka czyli w miarę dobrze ex się zachował. Myślę, że nie masz wyboru i skoro on uznaje dziecko i wnosisz sprawę o alimenty, to on ma prawo widywać się z córką :tak: wiesz, to że nie jesteście razem nie znaczy, że nie ma żadnych praw do dziecka.. niestety.
Co do smoczka, to Zuzia miała go w buzi ze 2 razy :-p jakoś nie potrzebowała, to jej nie zmuszałam ;-)

katka witam :tak::-)
 
Witam nowa mamusie.

Blaneczka wrr az sie we mnie zagotowalo, co za... I nie musi byc przy porodzie, przy wypisie tez nie musi byc. Tylko w urzedzie zeby go wpisac do aktu urodzenia malej. Moj P gdy zaszlam w ciaze nie spanikowal bylo ok ale po urodzeniu Igora dopiero sie zaczelo, awantury, klotnie itd sytuacja go przerosla i to bardzo. Dopiero po roku zaczelismy sie jako tako dogadywac.

Malwina juz nie sie moge doczekac az moj tak bedzie gadać ;)
 
Witam nową mamusię.

ANETKA to moja ma zawsze 8-9 lat.
Możesz mi jeszcze raz podać linka do tej szczotki do włosów, bo nie mam czasu cofać się naście stron.

Dziewczyny na dziś uciekam, trzeba dzieci pokąpać, uspać i samej się umyć i położyć bo ledwo żyje.
BUZIAKI, NIE PRODUKUJCIE TYLE CO WCZORAJ BŁAGAM, BO CIĘŻKO WAS NADROBIĆ, A CHCIAŁABYM BYĆ W TEMACIE.

Swoją drogą nie wiem jak będzie z bb jak do pracy wrócę, myślę że czasem dam radę usiąść.
 
blaneczka jasnę tak jak vi napisala , że on w 30min. nie odpokotowal , ale może to byc znak że jednak zaczął dalej się rozwijać i mądreć . I czy jestes własnie pewna , że ma byc przy porodzie ? Jak mała sie urodzi pewnie będziesz sie z nim widywala i obserwowala zachowanie wobec niej jak i Ciebie . Od razu to nie da sie wybaczyc może to potrwac wiele tygodni miesięcy , ale oby sie ułożylo jednak po twojej myśli .
okatkaa0 witam nowa mamusie o cora do mojego wiekowo podobna :)
Vi ja tez bym chciala , żeby mały jako tako zacząl mówić ale poki co to są może z 4 słowa :-(
kasiek ale ci dobrze u nas też dość lanie , ale musimy siedziec w domku :crazy:

Mały zaraz idzie pod prysznic na szybkie kapanko :) a powiedzcie bo jak ja chorowalam jako dziecko to nie mylam glowy czy takim maluszka trzeba myć ?? He takie glupie pytanie , a mamy sie juz nie zapytam jak to z nami było .
 
Katka witaj napisz coś więcej o sobie i Waszej rodzince:)

Kamcia heheh mała ma po prostu ogromną wyobraźnię:)|

Blaneczka moja wcale nie chciała smoka:)

Dorotar nie możemy obiecać:p

Ola ja tam zawszę myję głowę cho chyba że z małą jest strasznie kiepsko to sobie kąpiel daruję i jak zaczyna się jej katar i kaszel to na samym początku się wstrzymuję żeby bardziej się jej nie rowinęło ale dziś już ją wykąpię gdzieś czytałam że kąpiel wskazana bo nawilża śluzówkę:)

U nas ładnie ale zimno przeszliśmy się po C na siłownię i akurat napisała żona kolegi który nas do ślubu wiózł czy byśmy nie zaczęły na siłownię chodzić i chyba się skuszę myślałam że tam same laski będą a to właśnie na odwrót no i we dwie to zawsze raźniej można pogadać itd.
 
reklama
Witam sie z nową mamą. :)

Kasiek ja wiem ze jestem super, ze moje pierworodne takie "normalne" jeste tylko i wylącznie dzieki mnie.Bo to ja go wszystkiego uczylam. No sory..sikac na stojąco Ł :) wiec i jemu ukłony :)

Ta moja znajoma- ja wiem ze z nią coś nie tak. Ona ma takie dziwne podejscie do zycia. Ze jesli opiekuje sie dzieckiem to nie robi nic..tylko sie nim nie opiekuje. Nawet do kibla nie idzie bo opiekuje sie dzieckiem. nie raz jej mowilam ze kaleczy corke..ale jak do sciany..
aj.. jej sprawa..potem ona bedzie plakac, ze ma nieudolne zyciowo dziecko.

Blaneczka wiesz nieznam calej waszej histori..ale z tego co zdązylam przeczytac koles zostawił cie jak tylko dowiedzial sie o ciązy? I tu dla mnie jest stracony. No bo sory.. co go przerosło?? niewiedzial ze jak seksi sie z kobietą to moze ciąza z tego wyjsc? I tak kochał? sorry ale dla mnie to on chyba jakis dziecinny jest. i co z tego ze 19 lat ma. we łbie jeszcze kasza chyba.
Ja dowiedzialam sie o ciązy po 6 miesiącach bycia razem.. ze jestem w 17 tygodniu ciązy. Wogole nie znalam Ł.. bo on 120 km ode mnie mieszkał. przyjechał do mojej miesciny do pracy i został. No i tu nagle ciąza. Nie zostawił mnie. i tak trwa przy mym ramieniu do dziś. fakt byly wzloty i upadki..ale jakos sie poskladało..

I ta jego wizyta. twierdzi ze ty wam szansy nie dajesz, ze skresla a ma cale 30 min na rozmowe?? nooooooooo soooory ale koles chyba jaja sobie robi. Gdyby mu choc ciut ciut zalezało to by probował sie kontaktowac, dowiadywałby sie chociaz co z dzieckiem. Moze ta ci powiedzial zeby na kretyna totalnego nie wyjsc..

Sory jak za ostro, no ale ja uczulona jestem na takich tumanów.


Oskar twierdzi ze ma 10 lat, ma na imie Ajoł ( anioł ) i jest gzecny. Potem pada pytanie.." a ty mnie lubis??"
 
Ostatnia edycja:
Do góry