reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Anetka, wspólczuje z tym i kupkami... Może jej się ureguluje kiedyś...
wampi, zdrówka!!
Sali, a jak tam Kaja? Lepiej już??

Moja Zosia nauczyła się głupiej rzeczy. Pije soczek a później wypluwa go sobie na koszulke :|.
 
reklama
Anula ja tabletki biore juz od wrrzesnia wiec juz dlugo,i teraz migrena sie pojawila :tak: roznie to bywa ;-)
anetka Hania miala swoj juz pokoj z rok;-) teraz dalismy do niej szafke na jej szpargalki, dywanik, biórko przestawiłam ;-) no pokój innaczej wygląda, juz jak panny takiej prawdziwej ;-) jeszcze bym chciala na rózowo jej pokoj pomalowac i naklejki jakies moze zakupic :-) bylaby szczesliwa, to samo u chlopaków bym chciala ;-) moze mi sie uda powoli...
wampi mowisz ze zainfekowalam łącza :happy: hahahah :-D
 
Ma sraczke...podejrzewam ze wymioty były spowodowane mandarynkami a ta srajka to od Tymka ,bo on jednak 4 dni miał rozwolnienie...;/

Słyszałyscie o tej Madzi porwanej??/Jezuu masakra,ja bym chyba zawału dostała albo oszalała;((
 
gosdia te dzieci to mają pomysły :-pmoja zawsze lubiła z butelki mleczko wylewać sobie na podłogę i później rozmazywać to rączką :-D

Liza aa to fajnie ma :-) ja to sie nie mogę doczekać, aż Zuzia swój pokoik będzie miała w końcu.. Mówisz, że różowy, też jak byłam mała to miałam różowy pokój :-D ja jak będę Zuzi pokoik robić to pewnie w odcieniach fioletu :tak: ale róż też oczywiście lubi ;-)

sali zdrówka dla Kai;*
O Madzi słyszałam.. straszne! Ciekawe tylko co temu facetowi przyszło do głowy i co on zrobił z tym dzieckiem!!
 
anetka no fajnie ;-) akurat mamy 3 pokoje wiec chlopaki maja jeden wiekszy wspolny, a Hania ma mniejszy ale jest w nim sama :-) no i my mamy swoje 4 kąty w sumie to taki pokój goscinny bo nasza sypialnia nie wyremontowana i w stanie surowym moze uda nam sie ja kiedys dokonczyc ;P

Tez slyszalam o tej dziewczynce... :-( straszne, co sie dzieje na tym swiecie!:wściekła/y:
 
Moja Zosia nauczyła się głupiej rzeczy. Pije soczek a później wypluwa go sobie na koszulke :|.

Moja Ala nigdy tak nie robiła aż do niedawna(ze 2 razy na podloge wypluła).......... dzieci mojego brata tak robią, a ja usłyszałam że Ala je nauczyła:baffled::szok:

Co do tej dziewczynki, ja nic nie słyszałam, ale ja za tv za bardzo nie jestem...
Miałam mały kryzys i M mnie telefonicznie pocieszał.... Matko mam już dość tej trolicy.... I tego debilka nieroba... Ja chcę żeby ich już nie było...

Co do zainfekowanego łącza.. to i nasze dzieciaki łapie... Ala dzisiaj jak szalona robi kupe....
 
Anula ja bym bardziej stawiała na kszałt ja nie lubiłam lovi bo mają strasznie dużą kulkę na końcu a to nie zbyt dobre dla mowy i zgryzu, ja od początku dałam Julce z aventu może nie są tanie (ok 24zł za 2szt) ale jak dla mnie cena ok, są płaskie, trwałe i szybko wypadaja z buzi jak dziecko zasypia.

Liza,Anetka Julki pokoik jest soczyście różowy :-D

Anetka też chcę zrobić Julii, pokoik na górze sciany fioletowe i do tego fototapeta w kształcie drzewa taką jak kiedyś pokazywałam.
A co do Madzi to wydaje mi się że to niestety na handel żywym towarem :-( straszne..

Liza to teraz śpicie w salonie? to tak jak my :dry: wkurza mnie to strasznie nie mogę się doczekać, własnej osobistej sypialni, bo nasza "stara" teraz jest pokoikiem Julki.

Wampi, Sali zdrówka, oby szybko rewolucje żołądkowe przeszły :*


Więcej nie pamiętam ;-)
 
kaama no to jest taki pokój na który sie wchodzi wprost ze schodów :tak: z niego jest wejscie do Hani pokoju, i do Chlopaków ;P a u chlopaków w pokoju jest wejscie do tego nie wyremontowanego naszego pokoju tyle ze zastawione ;P tam to jest 20m2 do zrobienia i niewiem kiedy sie zbierzemy by to zrobic ehhh;/
Chciałabym miec taki swoj własny kącik, ale kiedy to bedzie ehh..., najwazniejsze z edzieciaki maja swoje ;-)

Mi Hania mówiła ze chciałaby różowy pokój :D hehe ma juz różowy "ksieżniczkowy" zegarek i 2l temu pomalowalismy go na zielono ale trzeba przemalowac bo znow pejzarze na scianach porobione;-) hehehe
 
reklama
Też mam nadzieje że MADZIA się odnajdzie... Straszne co się dzieje na tym świecie... Poryczałam się jak słuchalam wypowiedzi dziadków i ojca...


Cholerka nie mogę się do M dodzwonic... :-(

LIZA no u nas też młody ma swój pokój... Ale on twierdzi że jego pokój jest jego i mój a sypialnia moja i M to sypialnia taty, mamy nie:laugh2:.

PAULINA pokażesz się nam?
 
Do góry