reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Myrsini i dobrze;-) pewnie przyzwyczaisz sie ze masz pod serduszkiem dzieciątko, i potem szybko je pokochasz :tak: trzymam za to kciuki :-)

Ale u nas napadało śniegu :-D
A czy to mi dobrze wyszlo? :D
me.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Jejku dziewczyny ile Wy produkujecie.. podczytuję Was na komórce, ale ciężko to wszystko tam ogarnąć.. :(
Gdyby nie ta ciągła nauka przed sesją pewnie szybciej bym Was nadrabiała.. odpowiem tyle, ile zapamiętałam :)

vii te Twoje córy są identyczne.. ja wiem, że Ty jako matka widzisz dużą różnicę.. :)
pisałyście też coś odnośnie smoczków i butelek.. Uważam, że każdy ma swoje zdanie, na ten temat. Ja nie chcę Majki przyzwyczajać do butelki w ogóle, ale znam przypadki, że dziecko i do 5-ciu lat śmiga z butlą i smoczkiem.

Kurde, Majka mi ciągle naciska klawiaturę i literki przestawia.. :p

co do piosenek dziecięcych Majka lubi to Holly Dolly Don't Worry Be Happy - YouTube :)

kasiek Twoja mała jest genialna z tym gadaniem :)
anetka próbowałaś już jakiś specyfików, czopków itp na tą kupkę?
EWI dobrze, że już lepiej u Ciebie!
Kamma ja też mam złe doświadczenia z kurierami..
mala czarna może serio zacznij jej dawać Espumisan. Mojej trochę pomagał. Ale bardziej czopki Viburcol
sali gratulacje dla Tymka:D
Liza Miki jest przesłodki :p

Co do Myrsini.. przemilczę temat:) witaj, racja, że się jeszcze nie znamy:)
 
MYRSINI ale nie możesz nas wszystkich brac jedną miarą... Tak jak dziewczyny piszą, kasa to nie wszystko, uroda przemija... Ja się ciesze że mam cudownego męża, zdrowe dziecko, prace dach nad głową... A kasa-niestety ale udeża do głowy
Fajnie że już do ciebie dociera że będziecie rodzicami.... A twój K to cie niedługo na rękach zacznie nosic:tak:;-).

LIZA rewelacyjnie Ci to wyszło:tak:.

KAMMA ja tam pamiętam jedną syt. z siódemką... Ale to ja zarobiłam na tym... Bo facet skasował mnie tylko za przesyłker a wartości dla klienta nie doliczył:-p.

Młody zrobił kupke... Po czopku oczywiście... I była normalna... Ani bobelki, ani twarda... Eh, nie wiem co z tym moim dzieciem... Uparł się że znowu chce naleśniki na obiad... Ale ja już zupke mam gotową... Naleśniki mi z wczoraj zostały to 2dania będzie miał:tak:
 
Kasia ;-)
out Twoja cóa tez cudna:-)
lenka a co u Ciebie wogole?;-)

Kurcze migrena wraca.... dzieciaki sie biją drą... :no: porazka... :eek: przedwczoraj zrobilam im syropu z cebuli, miodu i wlasnie mi sie skonczyl :szok: musze im isc zrobic... :-)
 
Liza- Czytam wątek na bieżąco,ale jakos wkręcić się nie potrafie. Tyle nowych osób. Siedzę z Adasiem w domku, S na zwolnieniu juz 2-gi tydzien,bo zapalenie ucha miał. No i tak sobie rodzinnie spedzamy ostatnie dni. Dzis sie biore za porządki w szafce małego,bo znów z ubrań powyrastał. Adaś dziś słaby przez temperature, leży grzecznie i ogląda bajki. W niedziele mamy iść na chrzciny do córeczki kuzynki S-ale nie wiem czy mały mi wyzdrowieje. Najwyżej pojedzie sam a my w domku posiedzimy.

Ostatnio był temat tabletek anty na tapecie. Nie mam zbytniego doświadczenia-brałam 2 miesiace Cilest i po nim przytyłam 17 kilo, zaczęłam mieć problemy z tarczycą. Do dzis nie zrzuciłam tych kilogramów. Także na każdą z nas inaczej to działa. Byle by nie trafiac na lekarza-który każdej to samo zapisuje.Teraz myśle o antykoncepcji i zastanawiam sie,czy są jakies tabletki które mozna brac przy niedoczynności. Teraz pojde na pozostałe badania w lutym. Znalazłam ginekologa,endokrynologa-mam nadzieje,ze cos mi doradzi. Boje się,ze znów przytyje.
 
lenka ja jutro pojde do gina to zobacze co mi zechce przepisac... mam nadzieje ze mi sie @ skonczy a jak nie to trudno tylko pojde po recepte ;P ;] bo i tak mi potrzebna na piatek juz ;]
 
hej;)
Liza ja biore swoje tabletki juz tydz i jak na razie glowa nie boli, nie plamie i co najlepsze nie mam apetytu, pierwszy raz jem tak o 12;-)
Lenka, nie moge sie napatrzec na Adasia, z reszta chcialam zeby moj mial tak na imie;-)
Kasiek oj meczysz dziecko, przeciez ona mowi a Ty matka sie czepiasz:-D
Dziewczyny kupilam malemu smoczek bo u nas bez niego ani rusz a tamten mial ponad mies i tu mam poroblem kupilam lovi 6-18 mies i nie chce ssac a kiedys mial taki, czyzby o wielkosc chodzilo?bo nuka 6-18 ssal a szkoda mi kupowac nowy bo ten kupilam za 13zl
 
Z tymi tab anty to porażka jest.... Im się nawet wywiadu czasami robić nie chcę, daja na odwal się pierwsza nazwę jaka im do głowy przyjdzie;-)
Anula może faktycznie za duży ten smoczek?
Wampi wirusa internetowego złapałaś od Fikuska;-) ja też dziś wc z rana okupowałam.... i teraz też...

Ja leżę i z nudów głupie myśli mam... Wiem że M w pracy a ja się boję że mu się coś stanie... Wiecie jaka pogoda teraz jest... On jest ostrożny a ja znowu panikuję bo się dłuższy czas nie odzywa... Ala u babci buszuje..
 
reklama
fikusek i lepiej po tych rehabilitacjach? ;-)

Kasia Zuzia tak samo- jak tylko chcę ją nagrać to automatycznie milknie i wtedy już nic nie powie, jakby w ogóle nie umiała :-p albo jak się kogoś wstydzi to też nic nie powie, więc pewnie wszyscy myślą, że ona jakaś niemowa, a w domu nawija za 3 :dry:

Super, że w końcu zrobił kupkę :-)

Liza wiadomo, że się Hania cieszy, każdy chciałby swój pokój, tym bardziej taka duża panienka :-)

kama super, że druga paczka się znalazła! :tak:

Myrsini ja to nawet nie wiem co się stało :-D pewnie, że dalej możesz się tu udzielać, nikt Ci przecież nie zabroni ;-)
Mam nadzieję, że w końcu i Ty zaczniesz sie cieszyć tym małym dzieciaczkiem :tak:

gosdia ale masz ładny avatar :tak:;-)

lenka kurcze, to mówisz, że niedobre? Zuzia nawet słodkich malinowych syropów nie chce pić, to już widzę, jak ten tran wypije :baffled:
Zdrówka dla Adasia ;*


out nie chcę na razie podawać jej czopka, bo boję się, że jej jelita się za bardzo do tego przyzwyczają i już w ogóle będzie miała problem z kupką. Póki co zajada jabłka, może pomoże. Tak w ogóle to ona chyba po mnie to ma, bo ja też mam takie problemy :dry:

wampi zdrówka ;*;*
 
Do góry