reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
anula ma jeszcxze 2 dzieci starszych od tamtego o kilka lat ;-)

kama nawet nie wiedziałam ze masz ordzeństwo :-p hehe

liza Ty masz może zadarty , ale ja tez mam duzy .. z tym ze nie jest zadarty :-) hehe
a inne mi się wydawały za małe.. chyba sobie to wrzuce jako avatar :-p bo mi się podoba :-D hehe

wampi a Ty wg mnie inaczej wyglądasz niż na sygnaturce:tak:
 
haha prawie wszystko :-p
lładniejsza jesteś niż na avatarku :-) :tak:
mi się taka twarz zrobiła ale jak ci sie nie podoba to nie nie zabij :-p
no i ust nie moge dopasowac takich dla Ciebie pełnch ale niezbyt dużych :-p

wampi.png

a miałam napisac jeszcze bo mi się przypomniało.. ja się lepiej z bratem starszym o 3 lata dogadywałam i dogaduje niz z siosrą :-p
 
Ostatnia edycja:
Viki no lepsza Wampi ale ja bym loki zostawiła te co ma...a ty super...tam trzeba sie zarejestrowac??mi cos moje geba nie wychodzi hehehe a jak zrobiłam to nie wysłało tylko ze zaplacic mam
 
Lolka przesliczna kuchareczka :tak:

Dorotar Pisałam, mój synek to Szymuś. No u mnie z tym przedszkolem to różnie bywa, jak już chodzi systematycznie to jest ok, ale jak zachoruje i tydzień przerwy mamy, to znów zaczynają się płacze itp.
 
sali sorry pomyliłam nicki juz poprawiłam;-)
gosdia mam ósemki ale na dole wyrosniete ;P na górze nie mam ;]


No Daniel wstal i jest oki, teraz Hania mi zasnela, oczy miala czerwone :no: co sie z nimi dzieje :szok:
 
Jeny pól dnai mozna na tym siedziec hehehe ja cos nie umiem siebie zrobic...jak usta ok to nos nie ten;/;))
 
reklama
Ja też się pobawiłam... Hehe a potem młody mi się uparł że jego mam zrobic... Mi też się wydaje że niepodobne... Nie mogę nic innego wykombinowac...
Bez tytułu1.pngBez tytułu.png.


Byliśmy na spacerku i w sklepie... Młody pobiegał po lesie... Przytachał jakiegoś kijka do domu bo "mi to bardzo potrzebne"

Teraz was podczytuje, młody wciąga naleśniki i się zastanawiam nad kawą... Ale chyba zrezygnuje... Nie chce mi się robic:-p.

SALI Print Screena masz na klawiaturze... Koło F12 szukaj... Jak jesteś na stronce na której masz ten rysunek to naciśnij to i potem wklej nawet w paincie... I wytnij ten obrazek ze zdjęcia całej strony
 
Do góry