reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Myrsini Super, że teściowa tak dobrze zareagowała. :tak: Twój facet się cieszy, mama się cieszy, teściowa się cieszy. Ty też w końcu zacznij. :-)

burzowata zdrówka;* i żeby wszystko się ułożyło :tak:



A ja nie wiem co dzisiaj w nocy zrobię, bo Zuzia mi zasnęła ok. 18:30. Nie wiem czy prześpi tak noc, czy nie obudzi się przypadkiem o 22 i będzie chętna do zabawy :baffled: najwyżej jak się obudzi to położę ją koło siebie i sama też będę musiała iść spać, żeby się nie rozbudziła do końca.
 
anetka mój tata tez sie cieszy, rodzeństwo sie cieszy zwlaszcza najmłodsza siostrzyczka:-)

moze Zuzia ci przespi noc i obudzi sie o 5 rano na przyklad:-)
 
Myrsini a Ty? też już przyjęłaś do wiadomości, że będziecie mieli dziecko? ;-)

Jakoś nie chce mi się w to wierzyć, że ta mała zołza prześpi :-p a jeśli obudzi się o 5 to też nie będzie fajnie :-D:-p
 
Myrsini a to nie mówiłaś że tacie powiedziałaś:) Fajnie widzisz wszyscy się cieszą i Ty zacznij:)

Anetka oj może prześpi a jak się obudzi to właśnie jak piszesz nie pozwól si ę wybudzić
 
Kurde no zła jestem... Młody znowu mi 4dzień kupy nie robi:angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:. Już nie ma sposobów żeby go nakłonic:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:Cholera mała uparty bardziej od tatusia i mamusi razem wziętych:crazy::crazy::crazy::crazy:. Teraz się inhaluje... Chyba stwierdził że woli to niż robic kupe...:baffled::baffled::baffled::baffled::baffled:.


MYRSINI jejku, cała rodzinka się cieszy... Ja też się martwiłam póko rodzicom nie powiedziałam i teściom, ale jak on się już dowiedzieli to już chodziłam cała w skowronkach, bo mimo że się wcześniej z M cieszyliśmy to jednak jeszcze był strach co rodzice powiedzą (tzn ja się bałam bo M to się cieszył i reakcje rodzin miał w nosie)

ANETECZKA mi czasem młody też tak robił, ale jak się z nim położyłam to powariował chwile i z nudów zasypiał... 
 
kasiek boję się też, że może sie posikać, bo ostatnio sikała ok. 18, więc wątpię, że całą noc by tak wytrzymała.. chociaż jak śpi od 20 to wytrzymuje... Zobaczymy :-p



Słyszałyście, że jednak podpisują ACTA? :sorry:
 
Laski wode mam kibelek hula normalnie chodze jak milionerka co sie dorobiła w jeden dzien fortuny:-D. Wode nam odłaczą na jeden dzien prawdopodbnie ale na drugi tydzien:tak:. Nareszcie jakas ekipa ze zrozumieniem dla człowieka sie trafiła;-)

Nadrabiałam w pracy co nieco ale teraz za bardzo nie mam jak odpisać bo musiałabym od nowa czytac wszystko:sorry: Tak wiec wybaczcie.

edit

Kasia F ale on nie chce czy ma zatwardzenie?

Co do kupy to mój młody pierwszy raz w tym miesiacu zrobił kupe do nocnika chyba... Poskutkowało zabieranie autek za każdą kupe w majty... Oduczyłam go tak sikania w majtki to to samo na kupe widze działą
 
reklama
umi to mówisz, że nie będziecie brudni chodzić? :-D:-p żartuję ;-) dobrze, że Wam nie odłączą :tak:

Kasia to leki też mają z tym coś wspólnego?
 
Do góry