reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Hahahaha dziewczyny ale macie zajawkę:)

A Dominice łóżko przyszło dowiozą podobno jutro bo jakiejś faktury jeszcze nie mają;/ Muszę rano na rynek polecieć bo nie mam takiej kołudry na taką dziecinną poszewkę bo dostałą kiedyś w prezencie z Kubusiem Puchatkem:)
 
reklama
Vikamcia chyba blondynka ze mnie bo nie wiem co to znaczy ehhehe...


jak zrobisz sob ie obrazek to wciskasz na klawiaturze przycieski Fn a nastepnie po prawej stronie na górze powinnas mieć Print screen albo Prnt Scr i to wciskasz.. otwierasz painta i robisz wklej
cała strona ci się wklei ., wycinasz sam obrazek , wklejasz na nową kartkę , docinasz białe paski :-p i zapisujesz :-)

wampi rewelacia ! tylko usta za wąskie ;-)
a ja też chced takie gwiazdki :-D hahaha
nawet włosy takie dopasowane :-)
zmieniaj na ten :tak: ja sobie nos zmniejszyłam bo tamten był za duzy :-p hihih
 
Laski jak wam się nudzi:-D ja sobie pościel zamawiałam wczoraj, zapłaciłam i babka dziś dzwoni że jutro powinnam miec i że jeszcze w promo maja za 35zl 8kg proszku niemieckiego jakiś odpowiednik persila czy bym nie chciala bo mogą wrzucic w jedną paczkę... teraz kurczę żałuję że nie chciałam bo tanio im wyszło jak za 8kg:-D kurcze ja dla Ali jakąs fajną muszę znaleśc z hello kitty się zastanawiam czy jej ze 2 kompletów nie kupić, widziałam już za 23zl mozna kupic takie z kory i nawet faje wzory sa, myslicie ze warto?
 
snoopy maz racje .. dzisiaj z nudów to nie ma co robić :-p hihi
a pościele z kory zawsze lubiłam :-)
kasiek super wyszliście :-)
ja chciałam spróbowac Vi zrobić :-p ale cycki za diuże jej wychodza bueheheh i wtedy wygląda zbyt poważnie :-D
a tu niechciana tesciowa...:-p tylko jeszcze nie wiem do kogo nalezy hahaha \

tesc.png

 
Snoopy daj link...to jest bawełniana kora czy sztuczna??Bo cena jak za darmo:szok:

Vikamcia dzieki za wytłumaczenie;)
 
Myrsin i kazda ma 10 lat starszego faceta i studiuje medycyne...myslisz ze polowa tych twoich "wrogów"tutaj zagląda???nie sądze;)Ci co zaglądaja wiedzą ze Ty to Ty zreszta nikt nie wie ze w ciazy jestes wiec czemu mieli by Cie tu szukac....
Ehh masz problem z tymi zdjęciami widze...dziwiwe sie ze miniaturke w ogóle wstawiłas;/

ale ja miałam tylko na mysli zdjęcia których nie chce wstawiać bynajmniej na razie bo w końcu to forum publiczne a ja nigdzie nie wstawiam foto no bo reszta o czym piszesz to wiem że bezsens

Vikamcia, chodziłam cała podstawówke do szkoły na nauczanie jezyka polskiego i sie nauczyłam, nic takiego, to tak jak każdy może nauczyc się jakiegoś języka obcego;)

Bylam dzisiaj u rodziców K.Była w domu tylko jego mama bo ojciec miał dyżur i sie wygadałam, to znaczy ona sama domysliła się bo gdy odwiedziła nas kilka dni temu to widziała że coś sie dzieję..I w ogole ja zle sie czułam i byłam przygnebiona.Mądra babka z niej.Wyściskała mnie i powiedziala, że mam sie nie martwić bo ona we wszystkim pomoże.Jaka była ucieszona:-D

A mnie tak niedobrze nawet po południu :eek:
 
Myrsin no widzisz teraz tylko Ty się musisz przekonać:)

KAsiaF całkiem fajnie się przerobiliście:)

Kamcia a jaka teściowa:D:D
 
Ostatnia edycja:
Widzę na forum kreatywne popołudnie :-D
Ja też zrobiłam ale za chiny do mnie nie podobna ;-)

Byłam u szwagierki na "podrówkowej" kawie, zmarzłam jak pies, mróz sie bierze jak nic i podobno u Nas z piątku na sobotę ma być -17 w nocy :szok:
 
reklama
Do góry