reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Paulina, witaj
vampi, wiem kochana, że pisze sie Marlena.Chodziło mi oto czy istnieje w pl imie także Marilena.Ale juz wiem że nie

kasiek, racja, że róznica wieku sie zatarła między nami gdy juz podrosłam:-D Ale co kogo to obchodziło wtedy z kim sie spotykałam i dlaczego.Nie przejmowałam sie tym bardzo nawet wtedy:)

Vikamcia duza była twoja fasolka w 6 tc.Moja pewnie też za dwa tygodnie będzie dużo większa;)
A Wy ile mieszkacie w Irlandii?Na stałe czy planujecie powrót?
 
reklama
Kama pewnie,ze lepiej nie kusić.A nóż widelec się trafi i już człowiek zły na siebie,że to przez butelkę.Mój Mariusz butli nie używał za długo,chyba do 1,5 roku,a zęby krzywe:-p
a może ssał palec?? i stąd krzywe zęby
niektórym dzieciom jak brakuje smoka ssą palce...

no i wiadomo ze zawsze jest tak e przeważnie... ale nie koniecznie u każdego smoczek czy butelka jest przyczyną

kasia no własnie szukam zdjęć tak zeby patrzyły obie w obiektyw w tym samym wieku żeby pokażać ze wcale nie sa podobne:no:


 
Kasiek oj młodziutka byłam, ale cóż. Najważniejsze, że sobie poradziłam, z tym wszystkim. Teraz to już z góreczki. Tak, z ojcem dziecka jestem, 4 rok, ale żyjemy jak narazie na tzw. ,,kocią łapę" .. tatusiowi się nie śpieszy ;p
 
Paulina jeszcze niedawno bo w kwietniu byłam sama z Ala:-D jakie to życie przewrotne:-D a teraz za niecały miesiąc biorę ślub a w czerwcu będziemy mieli 3 dziecko:-D

Laski spadam spac, głowa ciągle boli mam już dość...
Kolorowych;*
 
Wampi - a Ty w jakim wieku?
Anetka - no nie taki maluch, Szymonek to urwis straszliwy, strasznie wcześnie, bo w tym roku wysłaliśmy go do przedszkola ( nadal mieszkamy z rodzicami, a moi pracują, więc nie miał kto z nim zostawać, kiedy ja jestem w szkole, a T w pracy) więc wyjścia innego nie było. A z tym przedszkolem to też straszliwe zamieszanie, bo co tydzień z nowym chorubskiem wraca do domu.
Snoopy - no popatrz, faktycznie niespodzianki . Gratuluje w takim razie, pewnie niesamowicie zalatana jesteś. Miłej nocki ;*
 
reklama
mam moje skarbeczki jak miały po 6 msc :-)
i jak niby obie mają być do ojca podobne jak są różne :-p
DSCF1082 (3).jpg
 
Do góry