reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
jasne że jest różnica , inne głowy , inne oczy (Emma ma wielkie i zawsze szeroko otwarte) inne uśmiechy :-p
noski te same i uszka :-) no tyle chyba z podobieństw..
Emma ma ciemniejsze brwi inny łuk brwiowy , ciemniejsze wosy ,... oj całkowocie się różnią :-D hahaha
 
Wampi moja K. pije tak samo z tej samej butelki hihi.

Co do zgryzu to na pewno smoczek ma jakis wpływ ,ale na moje wiekszy wpływ maja geny.
Tymek dydka uzywał pierwsze pol roku potem ani dydka ani butelki z dydkiem nie chcial ,a ma masakryczne zeby(za mna)
Ten smoczek to bardziej ma wpływ jak dziecko ssa pol dnia i pije z butelki,nie sadze zeby 4 min picia mleka dwa razy dziennie az tak go zdeformowały,jak Kaja wdała sie we mni i Tymka to tak czy tak bedzie miala krzywe zeby bo na to nie ma reguły;)
Snoopy chcialabym takie krzywe zeby jak Ty;p

Ja jej daje ta butle bo ciesze sie ze pije mleko,bo ogólnie jest niejadek wiec chociaz mleko pije 220ml (w sumie płynna kaszke).

Ja w ogóle jestem wykonczona....nie pojechałąm do kardiologa...

Kaja wstała o pólnocy i co ol godz wymiotowała a do 5 rano nie spała;((Teraz odsypia...wszystko zarzygane mam...chyba mandarynki jej staneły bo sie najadła na wieczór;/

Bede musiała isc prywatnie teraz do lekarza ,choc jestem pewna ze z serduszkiem wszystko ok,to dla świetego spokoju wole sprawdzic...
 
Ostatnia edycja:
Witajcie z rana...
Zwariowałyscie tyle nadrabiania :szok:

Out witaj z powrotem pisz czesto!!! Wspolczuje problemów, ale dacie rade! :*
mała_czarna :****
Sali no moim zdaniem powoli mozesz odzwyczajac mala od buti juz duza panna z niej ;-)
U mnie Miki pije jeszcze butle 2x jak idzie spac ale juz tylko po 150ml mleczka - dojada ;P mysle ze w lato i butli sie pozbedziemy, bo w nocy nie pije mi nic wogole (mila odmiana bo starszaki do 3 lat wolaly pic i sie budzily:no:) w dzien pije z bidonu i ze szklanki ;-) no ale on butle pije tak naprawde z rok bo na poczatku byl sam cyc a do 7mies nie chcial butli tknąc z mm :no:
Myrsini pokaz nam fasolke i Was :tak: jak bedziesz chciala to i my sie pokazemy ;-)


No dobra z grubsza zapamietalam co mialam napisac :-D chyba.... :happy:
 
Witam

My dzisiaj wstałyśmy o 8 ,
do lekarza sie dzisiaj nie dostałam , pojde z Zuzią w czwartek

Dziewczyny ile wy produkujecie , zwolnijcie troszku:-)

Sali zdrówka dla Kai.,wczoraj M wymiotował dość długo i nie wie co mu było.

Paulina witaj i pisz jak najwięcej.

Ok, idę trochę posprzątać bo Zuzia robi taki bałagan a sprzątać tylko czasem posprząta po sobie.
 
ViKamcia no teraz widać różnicę ;-) Vi chyba bardziej podobna do Ciebie, a Emma do taty ;-)

sali i jak tam Kaja? Lepiej się czuje?



Zuzia wczoraj zasnęła po 23 a dzisiaj po 7 już była na nogach :baffled:
 
reklama
Do góry