reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Spust spustem jak sie nie popija to wiecej wejdzie a taka wypasiona mi wyszła ze szok:-D

Kama Z tymi kradzierzami to jest standard ja w miejskim nigdy nie mialam portfela a jak mialam torebke to na brzuch przekrecalam, taki nawyk;-)



Jak ktos chce sosik do makaronu na zapiekankę to ja robilam tak: 2łyzki maki, j jajko, 1 i 1/2 szkl wody, i cała mała smietana, do tego zioła do pizzy,sol, pieprz i troche przyprawy do kurczaka:-D mieszamy, gotujemy i zalewamy makaronik:-D zapomniałam że na szkoleniu podobnie kombinowałyśmy, widać głud robi swoje a makaronu mi się rzadało od kilku dni:-D i jak ja mam jak prosie nie wygladac jak rodzic pojde:-D
 
snoopy-no są juz tacy ludzie i trzeba to przeżyć :)

kasiek- no tak w sumie masz racje zobaczymy jak to się rozegra w tą niedziele

kamcia-wiesz mój facet sam powiedział ze jego to nie obchodzi i żebym nie robiła afery żeby nie psuć relacji ale jak będzie tak się zachowywał to masz racje moze uda mi sie coś powiedzieć na SPOKOJNIE ;)

ewi-dziekujemy :-D
 
kaamaa współczuje, moja mama w podobny sposób pozbyła sie całej miesiecznej wypłaty:sorry:, z tym ze jej z torebki wyjeli
snoopy robie tak samo:-D
 
Witam wieczornie,ponad 20 stron naprodukowalyscie od kiedy nie zagladalam :szok: wiec nie nadrobie,z gory przepraszam,ale przeczytam wszystko:tak: W weekend nie pisalam nic bo w sobote fakultety do matury mialam pol dnia,a potem M okupowal i okupuje komputer bo sesje ma i nie mam kiedy wejsc, dzisiaj caly dzien sama praktycznie jestem bo M pojechal po pracy siostrzenicy matme tlumaczyc i jeszcze nie wrocil,dziec wykapany i usnal przed chwila to moge zajrzec;-) jutro ma wolne to moze uda mi sie na zakupy wyrwac po reszte rzeczy na studniowke:confused: w poniedzialek byla baba z MOPRu u mnie na wywiadzie,i co najlepsze jak bylam u niej jakis czas temu to wredna byla tak ze myslalam,ze jej cos zrobie,potem okazalo sie,ze moja mama ma znajoma ktora zna jakas pania z MOPRu i tamta zadzwonila do niej zeby inaczej traktowala,ze to znajomi itp i teraz mila uprzejma i nagle wszystko sie da zalatwic... Zadziwiajace jak czlowiek moze sie zmienic:dry::baffled:
Ten nasz zab dalej sie nie przebil,widac go caly czas,spuchniete to dziaslo jest,ciekawe kiedy wyjdzie calkiem,mam nadzieje,ze niedlugo bo maly sie meczy tylko:-( a te zele to nic nie daja:baffled:

Zdrowka dla wszystkich chorowitkow:tak:
paulaw, Myrsini witam:-D
karolina gratuluje zaliczen,super wyniki:tak:
Myrsini my zdecydowanie nie planowalismy:-p ja w 2giej liceum,M 1 rok studiow, na samym poczatku wiadomo przerazenie,strach co ze szkola rodzicami,jeju ile sie uplakalam,uzamiartwialam... Ale po pierwszym szoku ( 2 dni =p ) radosc:-)
Co do roznicy wieku u nas sa 2 lata,wiec nie tak duzo;-) a znakowo ja baran on byk:-p Adas tez byk

M wrocil wiec spadam mamusie,milego wieczoru;-) buziaki
 
Umi w sensie wszystko do gara jakoś będzie smakowało??:-D ze mnie mój się śmieje że ja czasami recykling kuchenny prowadzę:-D

Burzowata jaka Ty młoda jesteś!!!!!!!! Kurcze podziwiam, będziesz maturę zdawała a mały urodzinki w miedzy czasie będzie miał:-);-)
 
Ja na moja maturę po wyjściu z egzaminów dostałam w wózku Alicję bo jej kochany tatuś nawet nie wyrobił z nią tych kilku godzin... Ja sie wcale nie uczyłam a zdałam:eek:
 
Witam
bylam u lekarza i serduszko jeszcze nie biło, ale tak jak wychodziło z beta to dopiero 5 tydz więc jeszcze za wcześnie.I wiem w jakim dniu zaszłam-zgadza się:no:

burzowata, udało sie Wam połączyć naukę z dzidzią?U nas trochę inna sytuacja bo tylko ja się jeszcze uczę a K ma 32 lata i już jest po specjalizacji i oczywiście puchnie z dumy, że zostanie tatą:wściekła/y:
Oby jak najszybciej wykluł się ten ząbek:tak:Pewnie dziecinka się męczy
kasiek, no boję się nawet zbytnio stresować by dziecku nie zaszkodzić.W końcu studiuje medycynę i wiem jaki ma na nas zły wpływ .Super, że się z pralką tak udało

rox, z cyca sie usmiałam:-D Bedzie dobrze!

snoopy, umi gratuluje daty slubu

dorotar, kasiek zdrówka dla dzieciaczków

Liza,
współczuje biegunki.Przeszła już na dobre?

karolina, dziewczyny maja rację, nie daj się chamowi i walcz o spokój.Trzymam kciuki za niedziele!

Jeśli którąś ominęłam to nie celowo :)Dużo miałam do nadrobienia i sie pogłubiłam

Miłego wieczorku papa
 
reklama
Hej;D ja na chwile bo zaraz sie klade, boje sie ze maly znowu w nocy wstanie wiec wole sie przespac chociaz troche. Tamtej nocy wstal po 3, budze sie a on na czworaka w lozeczku i sie buja...nie spal do 6 Ł sie nim zajal pomimo ze mial wstac akurat o 6 uspil malego i sie zbieral. A i mamy 3 zabka a dokladnie u gory po prawej str:-D
Burzowata wlasnie a z czego zdajesz?
Snoopy ja w ciazy tez duzo jadlam, ciagle bylam glodna. Stratowalam z waga 55 a skonczylam 72. Ja mialam mega ochote na ziemniaki smazone w tatarki i posypane przyprawa do ziemniakow,no i sie przytylo:tak:
Wampi u mnie w miescie chrzcza w kilku kosciolach bez slubu ale tylko jedno dziecko gdy che sie drugie odmawiaja chyba ze wezmie sie slub a w mojej rodzinniej parafii wogole bez slubu nie chca
Kasiek zdrowka zycze;-)tez mialam takie puzzle ale ja nie ma cierpliowsci ale Ł ulozyl
Rox ja juz po studiach ale obrone mam przelozona juz pol roku jestem w trakcie pisania pracy wiec jak cos pisz moze pomoge ale na seminaria nie chodzilam tylko przez maila pisalam z promotorka
Myrsin jakos dasz rade, wyjscia nie ma. Ja zaszlam na poczatku 3 roku przzez kilka pobytow w szpitalu nie obronilam sie a teraz ciezko idzie mi konczenie pracy...ja zorientowalam sie ze jestem w ciazy w 7 tyg. JA na poczatku swoje wypakalam, z ojcem do dzis praktyznie gadam ale ciesze sie ze mam tego szkraba. Wiadomo jesli ja decydowalabym o ciazy moze za jakies 5 lat bym sie zdecydowala ale jest jak jest;-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry