reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Melduję się wykąpana i pachnąca:-D Zaraz M. się zrobi miły:-D buahahaha;-)

Anula
- Teraz dopiero spojrzałam, że Ty mój rocznik jesteś;-) Oby te zęby szybko powyłaziły, bo się umęczą te nasze dzieci a my z Nimi:-(
Moja od urodzenia do 8 miesiąca przesypiała całe noce i Jej się odmieniło:szok::-(

Kasiek- Ja w sumie też nie chodzę do rodzinnego raczej, tylko regularnie do neurologa ze sobą, no ale jak mus to mus... A z Pyśką z wiadomych względów ciągle jacyś lekarze, ale już niedługo:-)

Snoopy- Dobranoc:-)

Wampi- Ja bym chciała minimum 3, a M. chce 2. Ale mówi, że jak nas będzie stać, to będzie może więcej;-)

Kaamaa
- Ale co schował do kieszeni, pieniądze, czy kartę do bankomatu? Wiadomo, rzecz nabyta, ale człowiek musi się napracować, żeby je mieć, a taki przyjdzie, za****** i w 1 dzień przebaluje:angry::wściekła/y:

ViKamcia- No przeoczyłam... Więc jednak trochę nas z planowanymi bąbelkami jest :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzień dobry :-D

przepraszam , ze tak szybko wczoraj zniknęłam , ale młody sie obudził .;-)

Mój mężczyzna był ostatnio na szczepieniu waży 9,5 kg ;-) i ma 74 cm :-)
w ogóle nie zapłakał mój dzielny syneczek ;-) .

Mnie bierze jakieś chorubsko bo kaszel o sobie przypomina . :-( ale damy rade ;-) .
a po za tym to wszystko dobrze . :-)
Jak wszystko się uda to w marcu na weekend jedziemy z D.. i moimi rodzicami do Bukowiny Tatrzańskiej ;-)


postaram się być teraz na bierząco ;*


patrycja , gosia , Herbatka , liza , umi , mloda93 , anula , fifusek , kasiek Vi , Out , KOniczynka , Gosia , Malwina , Beatka , Kama . , Lenka , Sali , Mariolcia , Wampi , Lolkak ,
i reszta wspanialych WIELKI BUZIAK ; *
 
To ja się witam///
U mnie tez brak weny na pisanie ale czytam Was regularnie.
Juz drugi tydzien jestem "słomianą wdową"D w delegacji w ŁODZI,pracuja na podnosniku na 30 m.wysokosci.Niech sie cieszy ze nie jest aż tak zimn,chociaz on zmarzlak wiec i tak go telepie pewnie hehe.

Moje dzieci odpukac zdrowe ,Tymek nie pamietam kiedy był chory,chyba juz sie odchorował;)Kaja najdłuzsza przerwe miała 5 miesiecy,teraz mija miesiąc i oby to trwało;).
We wtorek mamy wizyte u kardiologa,przed tem Echo serca,mam nadzieje ze da sie zbadac bo ona ostatnio wstydzi sie przebierac i "cycki"pokazywac hehe.

Poruszałyście temat chrzestnych,chrzestna Kai była bez slubu z dzieckiem i ksiądz sie nie doczepił.Chrzestna Tymka po rozwodzie i tez problemu nie było;)

Snoopy co do rzeczy po dziecku,to nie chcecie kupic nowych??żeby chociazby im na złośc zrobic i pokazac ze Wasze dziecko bedzie miało nowe rzeczy i bez łaski??;)
 
Ostatnia edycja:
wampi musze sprobowac tego zelu,moze ten cos da,narazie uzywamy Dentinoxu
wampi,anula matme podstawe ( nie wiem po cholere ta matma jest obowiazkowa:wściekła/y: ),angielski rozszerzenie,historie podstawe i moze jeszcze polski rozszerzony ale sie jeszcze zastanawiam
myrsini M raczej wtedy tego nie odczul jak bylam w ciazy,tyle,ze zrezygnowal z dziennych i poszedl zaocznie zeby pracowac,co do mnie to ciezej bylo pod wzgledem fizycznym,tzn latwiej sie meczylam,u mnie w szkole duzo schodow jest i jak mialam juz duzy brzuch i sporo godzin to kregoslup bolal od chodzenia i siedzenia w lawce, no i czasem padalam wieczorem podczas nauki,ale ogolnie bylo ok,ciaze znosilam dobrze,do szkoly przestalam chodzic miesiac przed porodem ( poszlam na nauczanie indywidualne ),w maju urodzilam,a w czerwcu dostalam nagrode bo mialam 4,57 srednia;-) wiec da sie uczyc,ale nie porownujmy liceum to studiow medycznych. Ja Cie juz podziwiam,ze sie dostalas,zawsze chcialam byc psychiatra ale brak wiekszych zdolnosci w chemii i fizyce to wykluczalo. Dasz sobie rade,ciaza daje kopa uwierz mi;-) przynajmniej ja sie od razu zaczelam bardziej starac i tak zostalo. Z tym,ze teraz jest napewno ciezej,bo uczyc sie moge tylko wieczorami jak Adas spi,ale nie jest to niemozliwe:-p duzo zalezy od tego jak ambitnym sie jest wydaje mi sie i upartym,bo np ja nie umiem robic czegos na odczep sie i mi zalezy,wiec sie staram. Z ciekawosci zapytam, jaka ma K specjalizacje? Sie opisalam:-D

Co do chrztu to nam robili problemy,ksiadz mnie potraktowal okropnie,krzywo sie patrzyl itp tak, jakbym nie wiem byla nie powiem kim skoro nie mam slubu,do tego powiedzial 150 zl a najlepiej 200,a jak powiedzialam,ze nie mam bo utrzymuje sie z MOPR to z laska,ze moze byc mniej... a do mojej mamy jak powiedziala ze jest po operecji goza mozgu to powiedzial,ze za za dobrze w takim razie wyglada,tak jakby miala nie wiem jak lump przyjsc... I wiele innych rzeczy, wiec dalam sobie z nim spokoj i poszlismy do kapucynow i tam nie bylo problemu,normalnie gadalismy,zartowalismy,o pieniadzach nawet nie wspomnieli,wszystko bylo super.

Lece sie myc, M ma dzisiaj wolne to troche mi przy malym pomorze,przynajmniej dopoki sie nie zacznie uczyc:-p
 
Wampi no racja,myslałam ze wszedzie jest na plusie tak jak u mnie;) D robi w elektrociepłowni,a Ty jestes z Łodzi??
On na bank przyjedzie chory ,albo bedzie go "brało"norma,typowy facet-hipochondryk:-D
 
Sali- I w moje strony też:-D Super, że dzieci zdrowe;-) No i mam nadzieję, że nie będzie problemu ze zbadaniem małej wstydnisi;-)

Wampi- dzięki:-)

Burzowata- Ja jak zapytałam o cenę chrztu, to dostałam opiernicz, że tak, to mogę pytać o bułki w kościele:szok: No to się Go p0ytam, jak powinnam poprawnie zadać pytanie, na co On: "jaką należy złożyć ofiarę":szok:? No to się poprawiłam i zapytałam tak, jak sobie życzył i odpowiedź Jego: ofiara dobrowolna, ale wszyscy dają 250:szok:
Spuściłam Go i poszliśmy do proboszcza, co prawda z ceny nie zszedł, bo nawet Go nie prosiliśmy, biorąc pod uwagę to, że nie mamy ślubu, a bardzo nam zależało na chrzcie w tym terminie:-) Ale miło nas potraktował:-)
 
Helloł


Sali u Ciebie temp. na + ? o kurcze ale się rózni u mnie -5 ;-)

Burzowata jeśli mały mocno cierpi to możesz dawać mu syrop przeciwbólowy np. Ibufen.


Ale ceny :szok: u Nas w Kościele co łaska nie mniej jak 50ąt ;-) u Nas jest przyjęte że Chrzestny płaci za chrzest i z tego co pamiętam że chyba 100zł dał :tak: ale 250zł jestem w szoku....
 
reklama
Hej
No ja wymiekam... wczoraj wieczorem Daniel wymiotowal...
sad.gif
w nocy tak samo, mial miske i do niej...
Z M. sie pożarlismy o glupote i tyle;/ normalnie mam wszystkiego dosc...
Jak Miki pojdzie spac musze wyprac dywan mi on śmierdzi, wczoraj |Daniel taką salwe puścil ze poprostu zwątpilam.... ;]

MałaCzarna wstawie fotki ale musze je zrzucic na kompa...

Wiecej nie pamietam sorry...
 
Do góry