reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Mała_ czarna, za dużo, żeby tutaj pisać. On teraz wyjechał na 3 tygodnie więc ciezko będzie... A chodzi mniej więcej o to, że udowodnił mi po raz kolejny, że inni są dla niego ważniejsi i jestem daleko za NIMI... Czasem sobie mysle, ze po co te chłopy ;/ przynajmniej ten moj ;/.
 
Gosdia- tulę mocno;-) Ja też do niedawna, a nawet kilka dni temu myślałam, że wszystko dla M. ważniejsze jest ode mnie... Ba, myślałam, że mnie nie kocha... Dzisiaj udowodnił mi jak bardzo Mu zależy i jak bardzo kocha!! Uratujemy nasz związek, tego jestem pewna:-)

A oto Pysia:
Świątecznie:










Mamusiu, ładnie posprzątałam?:




Uśmiech:




Ubieranko po kąpieli:




Ale Was zaśmieciłam:zawstydzona/y::-D
 
Ostatnia edycja:
Gostia zobaczysz jeszcze sie pogodzicie... Faceci sa tacy że mysla dopiero jak traca, ja mysle ze ta rozlaka da mu do myslenia i jak wroci bedzie cie na rekach nosil;* Trzymaj się kochana i Gratulacje z okazji zaliczenia;-)

Mała czarna Śliczna Pyśka, a zdjęcia z garami rozbrajające:-D


U mnie M sie otworzył, w ogole inny jest, mowi mi doslownie o wszystkim, az milo na serduszku ze w koncy zaufal w 10000%:-) Był na zebraniu bo walcza o podwyzki i ten burak ktory im placi powiedzial ze da im odpowiedz w lutym dopiero... kurde czy tak ciezko debilowi dac im chociaz te 1,1zl za km?? ja nierozumiem czlowieka benzyna coraz drozsza a oni dalej za km maja placone 97gr....
 
Dziękujemy za komplementy:-)

Snoopy- Teraz nikt nigdzie podwyżek dawać nie chce, wszystko drożeje, tylko zarobki stoją w miejscu:wściekła/y:
Ale trzymam kciuki, żeby Twojemu M. dali;-)

Zbieram się do spania, bo miała dzisiaj zdecydowanie za dużo wrażeń:-) Dobranoc mamuśki:-D
 
Nie tylko mojemu M tam ich jest 13 i każdy zaczyna powoli mieć dosyć... jeszcze dowalają im nowe trasy a kasy dać nie chcą... Jak mają łomże to jeszcze dokładają ze swoich...
 
kasiek, mam nadzieję, że ja się szybciej pozbieram niż Ty.Jak na razie to dołek niesamowity ale forum mi pomaga nie mogę powiedzieć.Na studiach idzie mi bardzo dobrze ale skłamię gdy powiem, że nie jest trudno.Na 3 r doszły mi kształcenia kliniczne i nie wyobrażam sobie jak będą wyglądały moje studia z dzieckiem:no: Na szczęście mieszkam blisko uczelni!

rox, czego kochana nie ogarniasz?nauki czy ogólnie?

mała_czarna, ​śliczną masz córeczkę a zdjęcia bomba!

Dobra lecę bo zaraz zaczynam zajęcia a pózniej mam wizytę u ginekologa

Trzymajcie się kobitki :* papa
 
reklama
kasiek snoopy mała_czarna- pewnie tak i pewnie macie racje ze jak bym zaczęła robić to samo to by moze i przestał a moze było by jescze gorzej...nie wiem niby on jest starszy bo ma 30 na karku ale ja na pewno jestem mądrzejsza...;) i tak się juz o to kłócą z moja siostra bo ją tez to denerwuje a nie wybaczyła bym sobie gdyby się cos popsuło przez nas wiec wole juz po prostu nie zwracac uwagi na niego...echh On by chyba wolał żeby moj A wgl nie istniał i że to źle ze jest że sie stara i interesuję mała a co najgorsze ze my dalej jesteśmy razem...i własnie przez to każdy weekend kiedy to moja siostra przyjeżdża na obiad i kiedy moj A przyjeżdża do nas jest koszmarem...:no:
 
Do góry