reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Malwina, no tak antybiotyk jak sie bierze to trzeba brać do końca bo jednak wiadomo ze jest po nim lepiej ale wszystko musi byc doleczone. Oby choroba sobie poszła:). No jakiś krok jest, teraz tylko kase uskładać:-p.
 
reklama
UMI NO TAK BEDZIEMY BRAC DO KONCA , tylko ze ja juz mqm dosc siedzenia w domu ..
fajnie ;uzbieracie kase jakoś napewno . To chyba czerwiec wychodzi tak?? fajny miesiąc

My mamy tylko cywilny , ciekawe czy nadejdzie chwila ze bedziemy chcieli koscielny??? zreszta to znów kasa ,
 
gosida współczuję kłótni , obyście sie szybko pogodzili :*
myrsini pytałas o wpadkowe mamusie ... u mnie obie córy były planowane :-)
dorotar ob szyb ko zeszo małemu z buzinki :tak: i zdrówka dla amelki ja zawsze uwielbiałam bańki:-)
mała czarna to super że wszystko ok :-)
umi gratuluje nowego suwaczka :-)

z tym MM to myslę ze te choroby sa lekko przesadzone :sorry: kiedyś większość z nas była na MM albo na krowim:tak: i nie kazdy chorował (bynajmniej nie ja a na cycu byłam zaledwie 3 msc)

karolina współczuję.. ja bym od razu chamowi powiedziała kilka słów i powiedziała ze jak mu sięnie podoba to nie musi uczestniczyć w uroczystości :no: to Ty powinnaś się odezwać bo Twój pewnie nei chce cię skłócać z rodziną , i powinnas mu coś powiedzieć...
boże on jest zły za "to co się stało" a g*%&no go to obchodzi , to nie jego sprawa... jeszcze rozumiem jakby sie siostra wtryniała.. ale obcy dla Ciebie człowiek:no:

snoopy bez sensu ze Twój ma oddawać rzeczy które moga się przydać waszemu dziecku komuś innemu... :no:
ja w życiu bym nie oddała będąc w ciązy
no i gratuluję daty ślubu :-)

oki chyba to wszytsko..

a mnie żołądek non stop boli..:/ mam nadzieje że szybko przejdzie ... :-(


aha znaki zodiaku :-) ja i D to waga :-p

 
Malwina jeszcze nie byłyśmy Julka właśnie sie usypia, tak więc po drzemce ruszamy :tak:
My też mamy tylko Cywilny na razie styka, może kiedyś J do Kościoła zaciagne :-D

Kamcia współczuje bólu.... slyszałam że kisiel to dobry "lek" osłonowy może spróbuj?
Jesteś Wagą? kiedy się urodziłaś?
 
umi no no, piekny suwaczek ;-)
Tak mam pecha hehehe pocieszylas mnie :-D :-p juz przechodzi na szczescie... troszke zolądek pobolewa jeszcze ale bedzie juz z górki :tak:
gosdia nie denerwuj sie;-) wspolczuje kłótni,nie jedna przed wami pewnie :tak:
snoopy no rodzinka wymiata, wiedzac zes w ciazy chce rzecyz dla dziecka...? :eek:

Wiecej nie pamietam ;P
Jutro kolęda niby, ale ja chyba ksiedza nie przyjmę, Mikolaj ma faze ze jak ktos obcy przychodzi to drze sie, i pol h musze go oswajac i wogole ;/ oszczedze mu tych nerwów i sobie,a starszaki wysle do dziadków ;]
I wogole choinke chyba dzis rozbiore ;P zagraca mi dom :-D
 
Kamcia ja byłam od poczatku na krowim a do roku miałam tylko raz zapalenie ucha. Jak dziecko ma chorowac to po prostu bedzie;-)
Liza :) ja choinke tez w tym tygodniu rozbieram, strasznie mnie drażnić zaczeła:-D:-p
Malwina 5 lipca:), no ale wiadomo do tego czasu może się pozmieniać i moze wyjśc czerwiec
 
kasiek, mam nadzieję, że ja się szybciej pozbieram niż Ty.Jak na razie to dołek niesamowity ale forum mi pomaga nie mogę powiedzieć.Na studiach idzie mi bardzo dobrze ale skłamię gdy powiem, że nie jest trudno.Na 3 r doszły mi kształcenia kliniczne i nie wyobrażam sobie jak będą wyglądały moje studia z dzieckiem:no: Na szczęście mieszkam blisko uczelni!

rox, czego kochana nie ogarniasz?nauki czy ogólnie?

mała_czarna, ​śliczną masz córeczkę a zdjęcia bomba!

Dobra lecę bo zaraz zaczynam zajęcia a pózniej mam wizytę u ginekologa

Trzymajcie się kobitki :* papa
Anula też mieszka przy uczeli, z nia popisz jak sobie radzi bo naprawde świetnie jej idzie, napewno Ci cos doradzi;-)

rox tak jak laski piszą jak nie Ty to kto ma sobie poradzić?? Jesteś wielka i pamiętaj o Tym!

Liza zdrówka życzę;*

Malwina u nas sama inchalacja najcześciej pomaga a że jeszcze antybiotyk macie to mała napewno szybko zdrowa będzie:-)

Ja dzisiaj też wstała w gardle syf i zaczełam odksztuszac i jest trochę lepiej, czy to mozliwe że ja byłam chora bezobiawowo a teraz mi wszystko wychodzi? Spałam Tylko dużo i glowa mnie bolala...

Ala mi zbujuje i czeka na paczkę od siostry bo jak tamta dzwoniła to powiedziała ze jej wysłała:-D za tydz moze dojdzie az ciekawa jestem co jej kupili:-D

Miałam jeszcze cos pisac ale skleroza sie wkradala znowu:-D
 
reklama
Do góry