reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

cześć dziewczynki !

ja nie ogarniam tego nawału nauki pracy i ogólnie wszystko mam pod górkę w tym tygodniu !!!
:angry::crazy::no::wściekła/y:
 
reklama
I ja się witam :-)


Rox cyc do przodu!!

Gosdia mam nadzieję że D przez 3 tyg. zatęskni tak mocno, że już zawsze będzie za Tobą z wywalonym jęzorem latał :-D I gratuluję zaliczenia.

Mała_Czarna śliczna Patrynia :* Julka też miała fazę na moje garnki, na święta dostała swoją kuchnię z zastawą i od mojej trzyma się z daleka ;-)


Cały czas wyglądam przez okno i chyba wyjdziemy dzisiaj na trochę wymrozić wirusy :tak:
 
Witajcie...
Nie ma zycia we mnie, juz niewiem sama, w nocy zaczelo mnie mulic, a dzis rano biegunka ;/ wrrrrrr... ehhh

rox trzymaj sie. ..

sorry ze wiecej nie pisze ale ide sie polozyc... :-(
 
rox dasz rade! Kto jak nie Ty?
gosidia nie płacz przez głupka, jeszcze przyjdzie do ciebie jak bedzie czegos chciał... Ale domyslam sie że cie wkurza że jak ty coś chcesz to jesteś ignorowana to na pewno boli.
mała_czarna super masz córe:tak:
dorotar bo to tak czasem jest że człowiek sie nie zastanowi a potem klops, ale jestesmy tylko ludźmi przeciez:sorry:
KasiekF nasze chłopaki widze działają na podobnych bateriach:-D ja tez podczas koledy nie miałam nic do gadania, młody czuł sie jak prawdziwy gospodarz domu:-p

edit Liza ty to masz pecha może od Mikiego złapałaś? Zdrowia
 
witajcie :-)
widze że mamy nową mamusię :-) witaj..

idę was ponadrabiać... wczoraj zaczęłam ale tak szybko jak włączyłam bb tak szybko zasnęłam :-(
no masakra jakaś

u nas słonecznie i ciepło :-)
dziewczynki szaleja na maxa... normalnie oczy dookoła głowy :-p

 
kaamaa w sumie nie ma co zdradzać:-p:-D, wybraliśmy sobie date i tak strzeliłam sobie suwaczek żeby wiedzieć ile mi jeszcze wolności zostało, a tak na prawdę jest sporo czasu wiec wiele moze sie pozmieniać;-)
 
reklama
Witam

Byłysmy na kontroli jest lepiej ale antybiotyk jeszcze przez tydzien i do tego inchalacje. Ale jestem dobrej mysli.

Liza zdrówka*

Rox ty taka babka jestes ze napewno sobie poradzisz

Umi ale to juz jakiś krok do przodu

Gosida wyobrazam sobie co czujesz, moj tez czasem jak cos powiem to mam dosc wszystkiego.

Kama i co byłyscie na dworze???
 
Do góry