reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

reklama
Cześć i czołem :D


Kluski pod stołem ! :-)

Rany zanim Was nadrobię jednak coś napisze bo co jestem jedną stronę do przodu to produkcja kolejnych 3 :-)

SPAĆ !!! hektolitry kawy chyba na nogi mnie nie postawią.

Wczoraj do 2 w nocy tworzyłam rozliczenie swoich praktyk na których nie byłam no bo pracuje przecież ...
o 10 lecę do dyrektora szkoły po pieczątki i podpisy ... do opiekuna po piękną tłustą 5tkę z praktyk a później na uczelnie po wpis :evil:

a jak już te praktyki rozliczę to nie wiem za co brać się w pierwszej kolejności - czy za naukę do egzaminów, czy za pisanie pracy bo do końca stycznia muszę rozdział oddać a nie mam nic ... :baffled::baffled::baffled::baffled:

może któraś za mnie chce napisać ? fajny mam temat :-) naprawdę :-)
 
Rox babo ! dawno Cie nie widziałam ! :-D jaki masz temat ? :-)





Dziewczyny te ktore maja moj nr ! prosiłam bym o PW z numerem waszym ! Bo gdzies zgubiłam wszystkie kontakty ! :-(
 
Ostatnia edycja:
młoda a to sie ciesze:-) a jeszcze tak zapytam,co to za suwaczek u Ciebie sie pojawil?:evil::-)

rox nieladnie,nieladnie tak oszukiwac:-p jaki masz ten temat?;-)
 
Snoopy po pierwsze GRATULACJE z okazji ślubu :-) czasem tak jest że człowiek kogoś spotyka i na pierwszym spotkaniu wie że to to ;-) ja tak miałam w tym roku kiedy wspięłam się na szczyt Świnicy 27 sierpnia ... dalsza część tej historii nie nadaje się jeszcze do publicznego opowiedzenia ale z czasem powiem powiem ;-) :cool2: co do wózka - bierz Quinny - ja mam co prawda nie Buzz a Spedee i go UWIELBIAM !!!!


Vikamcia dzięki dobra kobieto przypomniałaś mi o solpadeine - miałam w domu pomogło :tak::tak:

młodamamusia18 BABO! ja Ciebie także dawno nie widziałam :-p:-p

temat pracy mam cudny

Myśl i organizacje Ruchów feministycznych w Polsce i na świecie :-)

studiuje Edukację Wiedzy o Społeczeństwie i Historii na wydziale Politologicznym :-D więc temat mam JEDYNY w swoim rodzaju :-) nikt takiego nie ma hihi tzn w tym stylu. Wszyscy jakieś analizy stosunków polsko jakichś tam albo stricte historyczne :happy2::happy2:


edit

młoda- masz nowego chłopaka !!! ;-)

aha jeszcze chciałam zapytać snoopy matulu masz 9 letniego synka ! :-) powiedz mi jeszcze, jaka mloda jesteś i dlaczego pewnie w moim wieku :-D
a tak jeszcze taka prywata - jaki Twój obecny partner ma stosunek do Twojej dwójki dzieci ;-) i jak było od poczatku - bał się troszkę? pytam bo jestem w podobnej sytuacji ...
tylko mój synek ma 2 latka i jest mega zazdrosny - bije i krzyczy...
 
Ostatnia edycja:
Rox Burzowata :D tak tak :-)

P301211_11.44.jpgP030112_11.56_[02].jpgP080112_10.34.jpg
 
Ostatnia edycja:
Snoopy ja nie jestem przekonana do 3 kołowych,na moje są niestabilne i cieżko podjezdzac pod schody,jedynie tyłem.Upewnij sie w jakim jest stanie ,bo bardzo tanio go sprzedają.
Co do drugiego to ja miałam identyczny i byłam mega zadowolona;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
kasia-sproboje :) ale wydaje mi sie że tez skarpetki wylądują w ręce a potem sie poplącze ;) haha to jest małą spryciula ;) ostatnio wszystkie buty sobie ściaga i chodzi boso :-D
kamcia-dziękuje :) przyda sie przyda :-D
 
Do góry