reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

Helloł :-)

Młoda witamy witamy ;-)

Rox o kurczaki temat dobry! ja bym o Femen napisała :tak: rozbrajają mnie te laski z Ukrainy, może są dość kontrowersyjne ale przynajmniej umieją zwrócić uwagę na problem.

Snopy wózek możesz kupić kiedy chcesz a co tam ;-) ja bym poczekała aż poznam płeć, żeby stricte pod "jajka lub grabyśkę" kolor podpasować :-D dla mnie numerem 1 jest Tako Warior ( niestety za 500zł używanego chyba nie znajdziesz) ale Jumper X też jest extra, ma dosłownie wszystkie udogodnienia, pójdzie po każdym terenie, co prawda ultra lekki nie jest, ale też nie czołg:
wózej jamper tako x (2028552659) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
Nie wiem jak u Ciebie ale u Nas pełno ich jeździ.

Kolejny pochmurny dzień :dry: Mega leń mocno doskwiera, Julka mi się pomału rozkłada, och i ach cudnie ;-)
 
reklama
Snoopy ja nie jestem przekonana do 3 kołowych,na moje są niestabilne i cieżko podjezdzac pod schody,jedynie tyłem.Upewnij sie w jakim jest stanie ,bo bardzo tanio go sprzedają.
Co do drugiego to ja miałam identyczny i byłam mega zadowolona;)


NIE NIE NIE :dry:

są stabilne, podjeżdża się z łatwością pod wszystkie schody

mam Quinny 3 kołowego od początku i nie zamieniłabym na nic innego !
 
Rox a jak podjeżdzasz jak z przodu jest tylko jedno kółko?

Kama chcesz niebieski wózek lub różowy??:-)
Przeciez inne kolory posuuja nie zależnie od płci;)
 
HEJKA

młoda
masz nowego chlopaka?? pochwal sie nooo... ;) co u was?? synek juz jaki duzy... :-)

Rox snoppy ma swoja córke, a synek jest jej faceta - fajnu zwiazek :-) snoopy jest w moim wieku :-)

Ale drukujecie, konniczynka nadążasz? ;-) hehehe
 
Sali jeszcze o tym nie myślałam ;-) nawet nie planuje na razie zajścia w ciążę, biorąc pod uwagę "genetykę" drugi byłby synek ( u dwóch braci J pierwsza córa drugi syn) ale wiadomo różnie bywa :tak: ale jednak wolałabym wiedzieć co siedzi w brzuchalcu i dopiero wtedy kupować "większe" rzeczy :-)
 
dzięki Liza :-) nie ma to jak doinformowana osoba hihihi

snoopy a to zazdroszczę ... tak pozytywnie. boziu jak fajnie macie - takie młode dupki a takie duże dzieci ;-)
Jak mój syn będzie miał tyle lat co Hanka aktualnie będę miała 30 lat !!! a jak Liza będzie miała 30 lat będzie miała PANNĘ a nie małą dziewczynkę już ... :zawstydzona/y::zawstydzona/y:

dziewczyny właśnie - jak mi się marzy córka !!!! :cool2::cool2:


sali -no normalnie - do przodu hihi ;-) trzeba się nauczyć ;-)
 
Ja co do wózka sie nie wypowie bo sie najnormalniej w swiecie nie znam:-D. Jedyne co to priorytetem dla mnie byłyby pompowane koła :-p

młoda
widze nowy suwaczek sie pojawił:) gratuluję

Co do ubezpieczeń dziecko do 18 rokużycia jest objete automatycznym ubezpieczeniem przez państwo. Czyli jadąc do szpitala z dzieckiem można być bez ubezpieczenia:tak: i nic nie zapłacicie, gorzej jak wy pojedziecie bez:sorry2:. Ja jak byłam w tamtym tygodniu w przychodni z młodym to okazywałam RMUA i ok, a kobieta która przyszła po mnie ubezpieczenia nie wzieła i tez jej dziecko przyjeli tylko w papierach przywalili pieczatke "Brak Ubezpieczenia". Ale jak by mieli przyjać dorosłego to nie byłoby mowy:sorry2:
 
Kama to wcale nie mówione że drugi bedzie chłopiec,moja znajoma jest we ciązy z 4 dzieckiem..ma 3 dziewczyny i licza na chłopaka,ponieważ jej mąz jest 4 po 3 dziewczynach,ale podobno jednaj jest "dziura".:-D Jezuuusie wykonczy mnie ta pogoda...jak ja marze o mrozie i słoneczku,do tego lekki snieżek i gra gitara;) W ogóle wczoraj jak byłam u lekarza z Kaja zostałą moja kolezanka i mówiła ze Kaja coś majstrowała przy wózku i mówiła :qrwq qrwa :szok:Załamałam sie bo pierwszy raz tak powiedziala a mnie to omineło ,to jak pierwszy krok:-D:-Dżartuje OFC. No ale długo nie czekałam...Kaja nie mogła ubrac bluzy i za chwile słysze:No qrwa!!. Jenyy musze sie pohamować bo ja dużo przeklinam;/
 
rox marzy ci sie córka:-p? Do roboty, jak juz sobie wszystko poukładasz:tak:.
sali dziecko podchwyci wszystko:dry:, wystarczy ze raz sie człowiek zapomni
 
reklama
Do góry