reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Młode mamy-przyszłe i obecne-WĄTEK GŁÓWNY!

kaama gdybym byla taka jak oni bym sie na to nie zgodzila, ale nie jestem ;/ ogólnie mało mam wspolnego z moja rodzina, kazdy taki jak rodzice, i to wkurza;P siostra fochy i pretensje strzela a starsza o 5 lat... :eek:
To ile u Ciebie stopni? u mnie +2 :dry:

umi no wiesz ja z trójka dzieci musze to ogarnac zanim M pojedzie na 8 do pracy bo potem nie dam rady;/ kur jest sporo, psów na podwóku 3 plus maja dwa a domu ;/
a jada na Ukraine do znajomych, zwiedzic inny kraj;]
 
Ostatnia edycja:
reklama
U nas 4 na plusie...wczoraj spadł snieg na pół godziny hehe.

Ja sie szykuje do ginekologa.W koncu!! Powinnam chodzic co pół roku a ja 2,5 nie byłam.
Od razu poprosze o tabletki anty,bo trzeciemu dziecku mówie stanowcze Nie!;)
 
no to fajnie masz :)

Ale Miki mnie powalił :-D
Wzielam go na kolana i cos poczulam i mowie: Miki zrobiłes coś?
M: Aaa (tak)
J: to co teraz?
M: Pokazał reka na szafke z pampersami :-D
J: to kto przyniesie?
M: MAMA :-D
:-D
 
liza- haha niezły agencik ;)
moja Tasia dziś jadła parówkę zjadła połowę i już nie chciała więc dałam jej ją do ręki w nadziei że to ją skusi żeby jeszcze coś zjeść a ona powędrowała do drugiego pokoju wraca rozkłada rączki pokazując ze nie ma parówki i znalazłam ją pod dywanem :-D
 
Malwina przecież Twoja też jest ;-) co do mówienia to pewnie już dużo mówi, a ile jest młodsza od mojej Zuzi ;-)

kasiek idealnie? my to się charakterami różnimy, no ale podobno przeciwieństwa się przyciągają :-D:-p

ViKamcia żeby nie było.. ja też przeczytałam :-p ale nie mam nic do dodania, zgadzam się z Tobą :tak:

gosdia gratuluję tych 100 brzuszków :-) ja wczoraj zrobiłam ok. 500 :tak:

umi wiem, wszyscy zawsze mylili moje nazwisko i prawie nikt nie czytał dobrze :baffled:

Liza Zuzia tam nie śpiewa :-p tylko wierszyk mówi ;-)
O kurcze, nie dość, że dziećmi musisz się opiekować, to jeszcze całym gospodarstwem rodziców :szok: kiedy Ty znajdziesz na to czas..
Miki jest dobry :-D

kama ja też nie lubię się tym podpisywać, mój podpis na tym wygląda jakby to 7 latka pisała :-D:-D
 
Wampi ciesze się że dogadaliście się pojawienie się dziecka to przewrócenie świata do góry nogami i nie ważne czy to pierwsze czy drugie czy trzecie...

Gosdia no aż tak nie ale sobie coś pod nosem gada oi mnie to wkurza:p Powodzenia na egzaminie:)

Liza hehhe moja też tak gada że wszystko mama:p

Anetka
dobra dobra:) pasujecie do siebie jak ulał:)

Coś mi się słońce przedziera więc przegonię małą po dworze bo jęczy mi zupa niech się gotuje:)
 
Wampi ,,Z tym się nie zgodzę, my ślubu nie mamy, przez te nasze 11 lat zdarzyły się mniejsze i większe kryzysy, ale walczyliśmy o siebie i udało się przetrwać złe chwile, co sprawiło, że teraz nasz związek jest dojrzalszy i silniejszy. Myślę, że jeśli komuś zależy na drugiej osobie, to zrobi wszystko by związek się nie rozpadł i nie ma znaczenia czy ma się "papierek" czy żyje się w konkubinacie (nie lubię tego słowa :dry:, no ale chciałam nazwać rzecz po imieniu).'' ( nie chce sie zacytowac nie wiem czemu )

Dlatego napisalam ze sa wyjatki;-)

ViKamcia bardzo madre slowa,zgadzam sie w Toba w 100%:tak:
gosdia gratuluje:-)
wampi,mała czarna wiecie co,sklonilyscie mnie do rozmyslan,czy ja dbam o nasz zwiazek wystarczajaco:confused: i dochodze do wniosku,ze powinnam czesciej M doceniac,chwalic,mowic o uczuciach i okazywac czulosc bo przy duzej ilosci zajec nas obojga czasem nie mamy na to czasu,tak wiec do roboty:-)

Niedawno mialam przedsiebiorczosc,maly siedzi i sie bawi ale juz marudzi to musze go chyba uspic juz. Potem matma niestety:crazy:

Milego dnia;-)
 
witam

U nas pochmurno i nic sie nie chce , na jutro umowieni jestedmy do lekarza, bo Zuzia cały czas kaszle i charczy jej jak nie odkaszlnie.

Anetka Zuzia za 4 dni bedzie miała 2 latka , czyli 8 miesiecy różnicy. Fakt juz bardzo duzo mówi i pomału składa wyrazy w zdania np. ic sobie z tad, :) Co nie zmienia faktu ze Twoja Zuzia jest urocza:)

Liza ale masz rzeczy na głowie , nie zazdroszcze.

gosida gratki brzuszków, ja juz 2 kg na minus z 57 na 55 i mam jeszcze wieksza motywacje jak widze mój brzuch ktory jest o niebo fajniejszy
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry